15 000km vyzva 2020
- xy
- Příspěvky: 426
- Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
- Kraj: Středočeský
- Obec: Ouběnice, Hojšín
- Motorka: jawa 845, kozzy, mm
- Rok výroby: 1968
Re: 15 000km vyzva 2020
...a já zas nic, minulý víkend jsme doma koukali z okna na sníh, dneska si užíváme sluníčko....za oknem sanitky 
...kam nevidím, tam neletím...
-
Jurapee
- Příspěvky: 483
- Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
- Kraj: Středočeský
- Obec: Kublov
- Motorka: XJ600
- Rok výroby: 1998
Re: 15 000km vyzva 2020
Ahoj, tak jsem dnes dal prvních letošních skoro 100km na pevné silnici.
Na dvou místech (benzina v Rakovníku a pak Křivoklát) bylo po hromadě více jak 20 motorek a jejich řidičů virus nevirus
Jura
Jura
-
Jurapee
- Příspěvky: 483
- Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
- Kraj: Středočeský
- Obec: Kublov
- Motorka: XJ600
- Rok výroby: 1998
Re: 15 000km vyzva 2020
To se ti muselo drandit. Tak ať dělá jen radost.
Já proháněl letos jen Husku po lesních cestách, tak až dnes s XJ na silnici. Jura
- OTIS
- Příspěvky: 1229
- Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
- Kraj: Jihomoravský
- Obec: Brno
- Motorka: XJ 600N
- Rok výroby: 2001
Re: 15 000km vyzva 2020
Já sem to protáhl až za Švihov, takže skoro 400 Km. Mexicane, větší údržba se zásadně dělá v zimních měsících, stoj má být nejpozději 1.3. plně připraven
No mohls být medaili o něco blíž... 
-
Jurapee
- Příspěvky: 483
- Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
- Kraj: Středočeský
- Obec: Kublov
- Motorka: XJ600
- Rok výroby: 1998
Re: 15 000km vyzva 2020
Hezký nájezd.OTIS píše: sob 28. bře 2020 19:52:12 Já sem to protáhl až za Švihov, takže skoro 400 Km. Mexicane, větší údržba se zásadně dělá v zimních měsících, stoj má být nejpozději 1.3. plně připravenNo mohls být medaili o něco blíž...
![]()
Původně jsem to chtěl nechat, ale pak jsem si vzpomněl, že by Ota mohl přijet na inspekci, tak jsem svody raději pro jistotu otřel
Takže jsem udělal dobře s takovým nájezdem se může objevit každou chvíli
- Koudy01
- Příspěvky: 2333
- Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
- Kraj: Jihomoravský
- Obec: Brno-venkov
- Motorka: 1190 ADV
- Rok výroby: 2016
Re: 15 000km vyzva 2020
Hezkypěkně. Já dnes jen odpoledne 30 km do garáže, 3 hodky šroubování a teď večer 30km zpět.OTIS píše: sob 28. bře 2020 19:52:12 Já sem to protáhl až za Švihov, takže skoro 400 Km. Mexicane, větší údržba se zásadně dělá v zimních měsících, stoj má být nejpozději 1.3. plně připravenNo mohls být medaili o něco blíž...
![]()
- Koudy01
- Příspěvky: 2333
- Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
- Kraj: Jihomoravský
- Obec: Brno-venkov
- Motorka: 1190 ADV
- Rok výroby: 2016
Re: 15 000km vyzva 2020
Tu přední gumu máš taky pěkně oskákanou. To je hold vlastnost té přední BT45.Jurapee píše: sob 28. bře 2020 20:08:47 20200328_172140.jpg
Původně jsem to chtěl nechat, ale pak jsem si vzpomněl, že by Ota mohl přijet na inspekci, tak jsem svody raději pro jistotu otřel![]()
![]()
![]()
Takže jsem udělal dobře s takovým nájezdem se může objevit každou chvíli![]()
![]()
![]()
-
Jurapee
- Příspěvky: 483
- Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
- Kraj: Středočeský
- Obec: Kublov
- Motorka: XJ600
- Rok výroby: 1998
Re: 15 000km vyzva 2020
Ahoj Koudy, z čeho tak soudíš, poslal jsem ji v dost nízkým rozlišení. Bud máš dobrý oči, nebo nevímKoudy01 píše: ned 29. bře 2020 9:17:58Tu přední gumu máš taky pěkně oskákanou. To je hold vlastnost té přední BT45.Jurapee píše: sob 28. bře 2020 20:08:47 20200328_172140.jpg
Původně jsem to chtěl nechat, ale pak jsem si vzpomněl, že by Ota mohl přijet na inspekci, tak jsem svody raději pro jistotu otřel![]()
![]()
![]()
Takže jsem udělal dobře s takovým nájezdem se může objevit každou chvíli![]()
![]()
![]()
Jura