Rukavice

Odpovědět
Zdenda
Příspěvky: 136
Registrován: stř 22. lis 2017 17:02:32
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 1999

Re: Rukavice

Příspěvek od Zdenda »

kozoroh1 píše: úte 14. led 2020 22:56:10 Pak dejte vědět jestli je od týpka někdo koupil. Já se tam kdyžtak stavím až pojedu na motosalon je zkusit. Abych to případně neposílal sem tam. Buď budou nebo ne.
Tak od týpka už je někdo koupil (já). :D 8-)
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Rukavice

Příspěvek od Kodl »

a kolik máš teda obvod a šířku ruky, abych měl představu o té XL velikosti na pracce středoevropana.
Zdenda
Příspěvky: 136
Registrován: stř 22. lis 2017 17:02:32
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 1999

Re: Rukavice

Příspěvek od Zdenda »

Obvod mam asi 21 cm a sirku 9,5 cm. Coz je podle te tabulky Lko, ale to bych urcite neoblikl. Mam dlouhy prsty, takze i u toho XLka to mam docela tesny, ale to by se snad melo vymackat. Za tu cenu je to super. Zkousel jsem i ty XXL a pocitove to sice bylo lepsi co se tyce prstu, ale ja bych mel uz na dlani moc zkrabatene kuze navic, ktera by mne tam vadila. Myslim, ze s tebou bude mit spis podobnou ruku Bartus. Jestli ma taky tu XL verzi, tak by me docela zajimalo, jak to ma s prstikama on. :D
bartus
Příspěvky: 407
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: Rukavice

Příspěvek od bartus »

Mrknu odpo jak budu na dílně co mám za velikost.
Podle historie z Ali jsem bral L velikost.
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Rukavice

Příspěvek od Kodl »

Bartus ma medvědí tlapy, to je jinde... OK, to je to co jsem potřeboval, já mám naopak prsty jak kolky u hrabiček, takže krátký a blbě ohebný, ale ta šířka ruky a obvod to mám prakticky stejně.
Michal
Příspěvky: 415
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Rukavice

Příspěvek od Michal »

Hele já kupoval vlóni na Wish XL krátký s rádoby karbon chránič kloubů a jsou mi super. Tož jsem si došel změřit ručku a mam 10,5 cm šířku :shock: asi jsem musel bejt v minulosti krtek nebo co :roll:
Ale důležitý je, že po sezoně to nikde neprdlo, nerozpáralo atp... Za mě spokojenost, cena asi cca 500. Mimo má taky a žádnej pind, tož dobrý.
Nebrat ty super levný, ty jsem prvně natahoval na pracku a hned se to rozprclo :o
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Rukavice

Příspěvek od kozoroh1 »

No to jsem z vás tedy moudrej. :roll: :D Hold objednám L a uvidím, nebo ucítím.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Rukavice

Příspěvek od Kodl »

já si objednal XL, tak si je kdyžtak vyměníme :) Akorát škoda, že než je číňan dodá, tak bude jaro.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Rukavice

Příspěvek od kozoroh1 »

Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Rukavice

Příspěvek od kozoroh1 »

Tak, rukavice mám týden doma. Zatím nevyzkoušeno na moto, neboť tady furt sněžoprší a na silnicích je spousta sraček. Od pohledu super šité. Kůže vypadá fakt kvalitně. Sedí perfektně, švy nikde netlačí. Na prstech Revit, prošívky ve švech Gore-tex. Podle fotek od originálů k nepoznání. Asi má Bárt pravdu.

A teď k velikosti. Letní a trošku teplejší letní mám W-Tec a Worker. Oboje mi sedí a jsou M. Čínský Revit je L a sedí mi úplně stejně. Takže jestli budete někdo objednávat, kupujte o číslo větší a bude to OK.

Kodle už je máš taky doma?
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Odpovědět