Kreditka

Volná diskuze o všem.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Kreditka

Příspěvek od Mexican »

maho: ak tonie je tajomstvo, napis kolko looove chces dat na ten sporak. pretoze riesit 0,3 alebo 1%pa u cca 100 000kc je strata casu. ak mam volnych 100kkc tak ich vrazim do akcii. btw airbank ma 1%, staci 5x mesacne zaplatit kartou. nejaky emax fakt nema vyznan
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Kreditka

Příspěvek od OTIS »

Equabank bude mít od května úrok 1,2%. Podmínkou je 3x za měsíc zaplatit kartou.
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 456
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Kreditka

Příspěvek od Václav-mahomaho »

Ahoj, jen tak pro zajímavost. Neb mě Twisto zrušilo virtuální kreditku zdarma, nemá někdo tip? Požadavky: nechci platit žádné poplatky, používám především pro platbu na internetu. Víc neřeším. Díky.
Život je cesta, čím dál tím líp.
Uživatelský avatar
mirra99
Příspěvky: 176
Registrován: ned 19. lis 2017 21:37:07
Kraj: Jihomoravský
Obec: Břeclav
Motorka: Xj900
Rok výroby: 1995

Re: Kreditka

Příspěvek od mirra99 »

Václav-mahomaho píše: stř 22. bře 2023 14:08:11 Ahoj, jen tak pro zajímavost. Neb mě Twisto zrušilo virtuální kreditku zdarma, nemá někdo tip? Požadavky: nechci platit žádné poplatky, používám především pro platbu na internetu. Víc neřeším. Díky.
Sice to není kreditka ale na pochybné transakce a platby mám účet u Fio Banky, neplatíš nic, zůstatek žádný mít nemusíš, jediné co tak máš 100kč nevratný vklad při založení účtu.
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 456
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Kreditka

Příspěvek od Václav-mahomaho »

JJ Fio mám v záloze a možná to tak udělám, ale kreditka je pro platby v zahraničí lepší. Zálohy/kauce...
Ono pokud si klient Fio tak stačí jen zažádat o kreditku, ale na jejich účet musí chodit pravidelná mzda/příjmy.
Takže Fio je cesta ale jenom napůl.
Život je cesta, čím dál tím líp.
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Kreditka

Příspěvek od DuroM65 »

Pre vsetke platby na internete si v banke vzdy pre kazdu jednu platbu generujem jednorazovu kreditku. Platba odide a kreditka nejestvuje, len moze byt problem ak by Ti na nu chceli platbu vratit, ci uz ze objednavku stornuju, alebo Ty riesis reklamaciu. To som nastastie pre tento pripad neriesil.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Odpovědět