Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Jde napsat treba nechodim-jezdim nebo nepisu-volam. Ale lestit a jezdit sou dve uplne odlisny veci, ktery se vzajemne nevyluvuji. Kdyz napises nelestim-jezdim, znamena to jen to, ze ti nevadi mit veci v bordelu :-P
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

Já bych to trochu modifikoval - neleštím - poslední roky jezdím málo - , ale řekl bych, že Mimo je ještě podstatně pankovější, než já, já aspoň občas měním nějaký díly, a ty těsnění do spojky jsem zrovna koupil dvě, a přibalil to náhradní do motorky, stačí klíč č. 8, křižák na otevření nádržky s kapalinou a 10 minut času. Akorát oproti 470Kč, co ta sada stála před 10-ti lety už je za 650Kč "ve slevě"
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Je prostě nejlepší 8-)

mg.JPG
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1017
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Koudy01 píše: sob 27. říj 2018 13:56:21
OTIS píše: pát 26. říj 2018 20:16:59 :roll: Podle fotek to Xj není, copak je to asi za pekelný stroj .... když to jede v poho 200 v městě, tak je řetěz ještě oK, ne? :lol:
Poznal, poznal :-) Sem si myslel, ze mam na XJ retezovku po smrti. A ono prd, mam tam zanovni :lol: :lol:
Retezovku uz mam vymenenou. Ted jeste to rezavy lozisko v rozete. A pak to bude litat i 240 :)
Ptal sem se ho a prý s tím v klidu jezdil 250 ;)
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Njn, na plno vyuziva potencial sveho stroje :)
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od DuroM65 »

Koudy01 píše: pát 26. říj 2018 19:53:30 xy>Vsak ja to tak beru. Nechci se distancovat ani kdyby se to moje XJ prodalo. Ale tady se vyskytuji slova jako pravoverny XJckar, ze nemame zanevrit na XJckare atd. Vzdyt sem porad patrim a doufam, ze dal budu. Nebo to tak aspon beru :-)
Ludia ludia... v poslednom case sa neoplati ani nic pisat, lebo napisem ze XJckar a uz sa tu robia analyzy... alebo anal..lyzy atd.

Pisal som a aj vravel, ze ak zmeni masinu dufam ze ostavame v pohode, lebo mam Koudaka rad a mnoho zaujimaveho sa od neho dozviem, resp. mi pomoze... teraz zasa mozte vsetci anal... lyzovat ze som svina co Koudaka vyuziva ci co...

Dane a Tebe som uz XJkrat povedal, ze ta tvoja nova je pekna a mam radost ked sa z nej tesis... ja ale uprednostnujem ine stroje...

Napr. aj JAWU, alebo 31rocnu babicku Suzicku, alebo obycajnu a opovrvnutiahodnu a predsa mnou lubenu Baculku XJcku... Vsetci sme aky sme a za svojich viac ako 50rokov trvajuci zivot som poznal vela ludi, o ktorych som si myslel vela peknych veci a nakoniec som zistil, ze bola skoda ich stretnut. Som rad ze ste ma medzi seba teda ako XJckari vzali a pokial sa budeme volat trebars aj Bramboraci rad dojdem na stretko.

Takze pokial tu zasa ide niekto nieco ANAL..lyzovat, moze mi vyliezt na moj stary...

A prestante tolko analyzovat... ozaj nestojim Vam za to...

Majte sa DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Ďuro, prosím, nech ho. Měl by ještě vyzrát.
Není to o strojích, zkušenostech atd. O lidech, tečka.cz
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

DuroM> Taky sem to tu bral vse vazne. V urcite chvili sem ale prestal, protoze ten pomer toho, co je tady psano vazne a co jakkoliv jinak se hodne naklonil ve prospech "jakkoliv jinak". A kdyz se tomu clovek prizpusobi, tak se tu sice pise "o nicem", ale aspon se clovek nerozciluje. (tohle je vážně)

EM> S podlitrakama se nebavim :-) :lol: :lol: (tohle je taky vážně :lol: )
Kodl
Příspěvky: 534
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

Koudy, tak cos pořídil za stroj, pořád jsi se nikde nepochlubil, nebo jsem to přehlídl? Jestli tu Guzzinu, tak se na servisování vyřádíš...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Kodl píše: stř 31. říj 2018 8:45:00 Koudy, tak cos pořídil za stroj, pořád jsi se nikde nepochlubil, nebo jsem to přehlídl? Jestli tu Guzzinu, tak se na servisování vyřádíš...
https://www.motorkari.cz/motorka/?mid=119178
Servisovani je sranda. Co 10000km olej v motoru, olej v prevodovce, olej v kardanu a ventily. Ventily sou pod deklem stelovatelny sroubkem, takze sranda. Co 20000km namazani kardanu. A jednou za cas synchronizace klapek. Tam je teda potreba diagnostika, ale kabl z ciny stoji 300 a software na PC je zadara volne ke stazeni. Prevedovka a spojka je tady na tom rocniku uz vyladena.
Odpovědět