Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

my sme do Cernobylu chceli tento rok. Su dve moznosti - ist s CR agenturou (naberu ta v Kijeve, minibus, prehliadka, noc za cca 300 USD vratane povolenia alebo nablind a nieco zaistit v Kijeve
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 793
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Jojo četl jsem to. Lidi co tam jeli na blind a zařídili si to tam o tom píšou na netu. Je to daleko levnější varianta. A taky dobrodružnější. Ale zase tam jim prohlídku na poslední chvíli odmítli. I to se stalo. Pokusíme se povolení dojednat přes ty agentury a dojet tam na blind.


Koudy: úplně marný nápad to není, chtěli by jsme vyrazit v pátek odpoledne 28.6. do LM a vrátit se 7.7. Hlavní tři body, které chceme vidět jsou Kremenec na Slovensko Ukrajinsko Polském trojmezí, kam jsme letos nedošli. Samozřejmě Koločava a pak Pripjať. Myslím že na 9 dnů až až. Ale samotné plánování začne až na jaře.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
bartus
Příspěvky: 407
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od bartus »

eMnatřetí píše: úte 25. zář 2018 15:12:00 Oralne te uspokojim. Budu drzet hubu. Prijedu, dik
Tak nam probehla Harta a ty nikde. Jsem dokonce rikal Jardovi Simovi ze dorazis a ty nic. Prednasel v patek. Takove hezke prednasky jsme meli. Kamarad Marek z cesty kolem sveta delal primy prenos pres skype z thajska z lodi na ktere ted pluje. Jana nam promitala cestu kolem cerneho more a Vojta Lavicky prednasel o 65000km ceste kolem sveta. I Radek z Ostravy prijel. No prisel jsi o hodne.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Ahoi. Omlouvám se. Mrzí mne to.
Kdybych byl mimo, napsal bych, že jsem si spletl datum a přijel bych až zítra. Pravdou je, že jsem se tam chtěl s někým potkat, a ta dotyčná mi ve čtvrtek sdělila, že asi nedorazí. I propadl jsem trudnomyslnosti, ze žalu se opil a vystřízlivěl až v neděli pozdě odpolko. Kdybych se dostavil pod vlivem, uznej sám, že bych pak nemohl dostát svému prvnímu slibu. A to u mě automaticky neguje ten druhý.
Na druhou stranu mne zaráží, že jsi vůbec zaregistroval mou nepřítomnost. Jsem příjemně překvapen.

Eeeee, Jarda Šíma mě nějak zná?
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
mimo
Příspěvky: 272
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od mimo »

V první řadě me mrzí že si Bartus ten stary ochmela nevzpoměl na mě a opět mě na Hartu nepozval, již vím že to dělá naschvál abych mu nedělal ostudu.
V druhé řadě Vám posílám cestopis z Rumunska které jsem jel v loni s lidma které znáte. Ale nevím jestli si jej zasloužíte .. Jeden me nepozve vubec druhy si přesune termín srazu o týden dýl a ani nic neřekne . Jste hrozná cháska asi vás přestanu skloňovat a následně s vámi kamarádit, A to nemluvím o tom člověku který ujíždí bez placení ...
Kam ten svět spěje... :roll:

https://www.motorkari.cz/cestovani/cest ... ?kid=45268
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Milý mimo. Tvůj Cestopis jsem si přečetl jako třináctisetsedumdesátýtřetí, hned první den od zveřejnění na MCZ. Výborný čtení. Do budoucna jsem zvědav, zda na příští výpravě budeš shánět majzlík a kladivo třeba pro seřízení datumu, karburátorů či k výměně svíček v polních podmínkách. Inu XJ, kovařina.
V účastníkůch zájezdu jsem poznal pouze jednoho, který si mne nezaslouží. Ale nejsem si jist, zdalipak jsi to tak myslel....hmmm

Edit: Bartus je mladý ochmela. Až bude starý, stěží udrží moč a řídítka. Vim, o čem mluvím.
Naposledy upravil(a) eMnatřetí dne ned 14. říj 2018 18:25:05, celkem upraveno 2 x.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
bartus
Příspěvky: 407
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od bartus »

mimo píše: čtv 11. říj 2018 22:23:13 V první řadě me mrzí že si Bartus ten stary ochmela nevzpoměl na mě a opět mě na Hartu nepozval, již vím že to dělá naschvál abych mu nedělal ostudu.
No tak asi se tady ztraci SZ protoze jsem ti poslal min 2 pozvanky. Posilam ti jak jaro tak podzim vzdy. Nemam tve tel cislo, jinak bych ti primo volal. :roll:
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

bartus píše: pát 12. říj 2018 6:37:41
No tak asi se tady ztraci SZ protoze jsem ti poslal min 2 pozvanky. Posilam ti jak jaro tak podzim vzdy. Nemam tve tel cislo, jinak bych ti primo volal. :roll:
Na SZ bych to nesváděl. Jestli to nebude tím, že žije tak trochu mimo náš čas a prostor.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2155
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

bartus píše: pát 12. říj 2018 6:37:41 No tak asi se tady ztraci SZ protoze jsem ti poslal min 2 pozvanky. Posilam ti jak jaro tak podzim vzdy. Nemam tve tel cislo, jinak bych ti primo volal. :roll:
Nebo to spatne posilas. Zkus mne neco poslat :D Tam je nejake bugson ve vyhledavani uzivatelu. Uzivatele to sice najde, ale kdyz ho pak oznacis a das "vybrat oznacene", tak uz ho to neprida do prijemncu. Ale kdyz misto oznaceni kliknes na "vybrat" hned pod uzivatelskym jmenem, fici to.

mimo> Cestopis sem cetl vcera rano a jiz tradicne dobry vtipny cteni :-) Docela si tam pomluvil Constantu. Mne se tam naopak libilo. Koupali sme se na takovym velkym "molu". Byli sme tam az na par rybaru sami a more hluboky. Zustali sme tam i pres noc. Paradni vyhled na osvetleny hotely, delfiny a ohnostroje :-)
Dneska se se zbytkem vypravi uvidim, tak se treba dozvim, co je pravda a co sis trosku pomimoval :-D
constanta.jpg
P1050770.jpg
P1050776.jpg
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

@ mimo: cestopis vtipny.. a vlastne suhlasim s tym co pises, vlastne som mal na to podobny nazor
palec hore za odvahu jazdit do Bukuresti. Ja som si tam netrufol ani autom :-)
Odpovědět