XXVI sraz Jarní Znojemsko

Odpovědět
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od OTIS »

KaBl58 píše: ned 17. čer 2018 21:03:05
OTIS píše: pát 01. čer 2018 12:13:13
KaBl58 píše: pát 01. čer 2018 10:52:10 Někdo se na srazu vyjádřil, že západ Čech je nějak mrtvej. Je tu hodně krásnejch míst a v hlavě zraje plán na některý z příštích srazů.
Ano, určitě i okolo České Kubice ;) Cestou na dovolenou plánuju prověřit místní kemp https://www.autokempbabylon.cz a pak uvidíme :)

Babylon nebrat. Podhájí v H.Týně nebo Hájovna Kdyně. Program už mám vymyšlenej. Ještě by šlo spát u Chodské chalupy v Újezdě, ale tam mi cenu udělají až podle termínu a mám obavy že to tam bude mastný.
Nevím, proč Babylon nebrat. Po zkušenosti si myslím, že nabízí lepší zázemí, než ta Hájovna. Jinak cestou zpět sem byl o něco víc na sever a tento kemp hodnotím jako jeden z nejlepších u nás a doporučuju - www.camping-karolina.cz . Sice je na samotě v lese, ale je tam všechno... (i WiFi :) )
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 433
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od KaBl58 »

OTIS píše: pát 20. črc 2018 10:44:04
KaBl58 píše: ned 17. čer 2018 21:03:05
OTIS píše: pát 01. čer 2018 12:13:13
Ano, určitě i okolo České Kubice ;) Cestou na dovolenou plánuju prověřit místní kemp https://www.autokempbabylon.cz a pak uvidíme :)

Babylon nebrat. Podhájí v H.Týně nebo Hájovna Kdyně. Program už mám vymyšlenej. Ještě by šlo spát u Chodské chalupy v Újezdě, ale tam mi cenu udělají až podle termínu a mám obavy že to tam bude mastný.
Nevím, proč Babylon nebrat. Po zkušenosti si myslím, že nabízí lepší zázemí, než ta Hájovna. Jinak cestou zpět sem byl o něco víc na sever a tento kemp hodnotím jako jeden z nejlepších u nás a doporučuju - www.camping-karolina.cz . Sice je na samotě v lese, ale je tam všechno... (i WiFi :) )
No správce na Babylonu se vyjádřil ve smyslu, že jsou tam převážně rodiny s dětmi, které chtějí mít klid a zapochyboval, že cca 20 motorkářů by tohle dokázalo. Vzhledem k tomu, co by mělo být na programu při vyjížďce je Tachovsko daleko. Zatím se mi pro můj úmysl jeví nejlépe Podhájí. Jinak na Babyloně by mêla být příští rok ještě jedna možnost, kde jsou chatky v lese a supr personál, pouze letos to neotevřeli, mají mimino. Mám se jim ozvat na konci roku.
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 433
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od KaBl58 »

Koudy01 píše: pon 18. čer 2018 21:27:37Čerchov? :-)

;-)
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od OTIS »

KaBl58 píše: pát 20. črc 2018 21:48:16 No správce na Babylonu se vyjádřil ve smyslu, že jsou tam převážně rodiny s dětmi, které chtějí mít klid a zapochyboval, že cca 20 motorkářů by tohle dokázalo.
Už vidím na jaře či podzim kemp plný rodinek, když v hlavní sezóně nepracovní den měli zaplněno sotva 1/3 chatek. Je smutné, že ještě v dnešní době někdo spojuje motorky s nějakým gangem lidí, kteří budou dělat bordel... Pak ať majitelé kempů v médiích nenaříkají, že nemají kšefty!
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 433
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od KaBl58 »

OTIS píše: sob 21. črc 2018 12:02:49
KaBl58 píše: pát 20. črc 2018 21:48:16 No správce na Babylonu se vyjádřil ve smyslu, že jsou tam převážně rodiny s dětmi, které chtějí mít klid a zapochyboval, že cca 20 motorkářů by tohle dokázalo.
Už vidím na jaře či podzim kemp plný rodinek, když v hlavní sezóně nepracovní den měli zaplněno sotva 1/3 chatek. Je smutné, že ještě v dnešní době někdo spojuje motorky s nějakým gangem lidí, kteří budou dělat bordel... Pak ať majitelé kempů v médiích nenaříkají, že nemají kšefty!

To samé si myslím i já, proto jsem tento kemp vyřadil z těch kde by šlo přespat a utratit něco peněz.
Uživatelský avatar
pig
Příspěvky: 106
Registrován: pon 20. lis 2017 13:14:44
Kraj: Jihomoravský
Obec: Vranovice
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2004

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od pig »

dvě rodiny s děckama dokážou udělat tolik bordela a hluku, že to nesvede dvacet dospělých motorkářů. Navíc těm se případně dá leccos vysvětlit... řvoucímu smradovi ve dvě ráno nic moc...
raději bych kemp pronajímal motorkářům než rodinám :lol:
..mami já bych chtěl pejska... tak si ukroj v ledničce je ještě kousek.
Lad22
Příspěvky: 44
Registrován: pát 20. dub 2018 17:53:10
Kraj: Plzeňský
Obec: Hůrky
Motorka: XJ600 S
Rok výroby: 1992

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od Lad22 »

Možná na to pan správce nahlíží tak, že řvoucí dvě rodiny s dětmi si dokáže v případě problémů srovnat. Jestli má v hlavě představu dvaceti motorkářů jako bandu troublemakerů v kožených vestách na holých tělech, co si na hlavách rozstřelují revolvery plechovky s pivem, tak se na to asi necítí.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 847
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od Mexican »

v zasade staci fakt jedno decko - boli sme v okoli Mariazellu, s nami ubytovana madarska rodinka - asi 2 rocny spratek rval od rana ked sme ranajkovali az do 22:00 co sme sli spat (nastastie sme medzitym jazdili)

v Losinach sme minukle so zenou narazili na zraz, asi 20 motoriek - borci uplne mili a pododovy. Urobili kempu taku trzbu asi ako uz nikto davno. Je to fakt o predsudkoch
DuroM65
Příspěvky: 327
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od DuroM65 »

Tu budete vypisovat CITAJ V KLUDE a NETREBA SA ROZCULOVAT a DRISTY A DRISTY....

Chlapi KDE A KDY BUDE PODZIM... A uz na neserte... :D

DuroM

P.S.> Tak som sa pozrel a ofiko je vlakno na Praded... Citam, to dobre Hawyri???
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXVI sraz Jarní Znojemsko

Příspěvek od eMnatřetí »

Milý Duričko.
Podzim je fakt pod Pradědem. Že jsou někteří znechucení a nechcou dojet, jejich volba. Že jiné mohou tímto dezorientovat, neberou zřetel.
Na to jim mohu doporučit jedlou sodu. Kloktat, kloktat a kloktat. Potom polknout.
Tady mám profil pod stejným nickem od roku 2014, co jsem si dovezl Mazlika z Vaterlandu. Haavyrem jsem se stal v roce 2015. Dojel jsem do Dudincu a tam mě tak nějak nazval Otis, a mi se to líbilo. Haavyr pak umřel loni smazáním profilu na Fortuně na vlastní žádost. Budiž mu země lehká. Někteří jsou tam fakt nechápaví. No nejenom tam.
Dojeď prosim, jsi vítán. Když přivezeš Ivetku, máš do bez DPH.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Odpovědět