Boční nosiče na kufry

Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 601
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od javim »

Zrovna toto jsem zkoušel... Prodejce přestal náhle komunikovat. Připouštím, že jsem zmastil platbu kvůli neznalosti jazyka, ale mohl alespoň napsat, že sorry, ale nechci ti to poslat.
Nicméně to zkusím znovu... protože staré origo za tuto cenu... to za zkoušku stojí...
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od DuroM65 »

Pocuj ked by si potreboval, tak povedz co vytelefonujeme, dohodneme a ty si to uz len zaplatis a prevezmes.
Dnes nie je problem robit u teba na PC na dialku alebo aj inaksie... takto to robim so synom, alebo s kamaratom z Trencina.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 601
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od javim »

Díky za nabídku ... ale zdá se, že dnes mě navštíví DPD a začne legrace :)
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 601
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od javim »

Tak ještě je potřeba to šikovně nakombinovat...
Náklaďák...
Náklaďák...
Akorát jsem zjistil problém... Hanka přes ně neumí nastoupit... Což je prekérka, protože je chci zrovna kvůli ježdění s ní ;)

A ještě zbývá dodělat nosič na topcase, protože ten co jsem měl koliduje a ten co byl k tomuto záhadně nepasuje :roll: ... Ale za ty prachy...
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od kozoroh1 »

Pane jo, ty máš ale kufřiska. :) Až bude vrchní tak to nebude vypadat tak široké. Nastupovat se naučí. Ještě foto z boku.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od Koudy01 »

Bludišťáka dostane ten, kdo uhodne, proč ten horní a vlastně i trochu boční nepasují?
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od Kodl »

na bludišťáka nemám, ale na velikonoce budu mít půjčenej obytňák š. 2.4m, v.3.3m a dýlka 6.5m. To všechno legálně na řidičák B. A tohle je podle mě ve stejné kategorii, jenom si nejsem jistej, jestli na to stačí A řidičák :)
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 601
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od javim »

Koudy01 píše: čtv 03. úno 2022 21:04:31 Bludišťáka dostane ten, kdo uhodne, proč ten horní a vlastně i trochu boční nepasují?
Přemýšlel jsem nad tím a ještě mě napadlo, že to bylo na stroji s prohnutou podsedlovkou... Tak přizpůsobili to přední rameno... Ale stejně se mi to nezdá, protože když jsem to usadil na díry, tak předek kufru byl skoro na výfuku...
Nesedí díra
Nesedí díra
To by byla prdel, kdyby to Bart udělal podle toho svého kopyta a pak jsme přišli na toto... Ale zase bych měl víceméně jistotu, že křivé to mám já... Takhle je to pade na pade...

Ale co, mám ideu, půjdu si za ní a pak budeme moci s Hankou začít výcvik :)
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od Koudy01 »

Křivý to máš spíš ty. Však k té horní trubce přilož něco rovnýho. Někde v místě těch relátek/za držákama zadních stupaček to bude ohnutý dolů. Kdybys to narovnal, celý se to zvedne. Předek kufru míň, zadek víc. Zadek horního nosiče ještě víc.

Nechci tě navádět. Ale psal jsem ti to už několikrát. Baví vás jezdit, baví vás to v páru a baví vás to tak, že jezdíte hodně, hodně naložení a k tomu jste zdraví pěkní lidi :) - to by chtělo dopřát si vhodnější motorečku. Toto je takový docela trápení zvířátek.
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Boční nosiče na kufry

Příspěvek od Kodl »

jo, i na té fotce je to vidět, že je ten konec rámu ohnutej.
Ostatně tam mi rám na xjr několikrát prasknul, a to všechno jenom díky hornímu kufru, kterej je letmo uchycenej jenom za původní madlo...
Odpovědět