Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2333
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: 1190 ADV
Rok výroby: 2016

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Trefil si to. A už ji myslím i prodává. Nebo prodal.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 916
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

sa nedivim :roll:
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2333
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: 1190 ADV
Rok výroby: 2016

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Já teda jo. Prodávání ne.

Ale tomu, že se to povedlo prodat (asi teda), tomu se divím hodně :) :lol:
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 689
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Václav-mahomaho »

A to dostal ještě o 10 000kč víc než čekal, a kupec nadšený.
Život je cesta, čím dál tím líp.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 916
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

tak snad zalezi kolko na tom celom stratil, ni?
Ja som bol zo svojej starej firmy zvyknuty na to, ze sme nemali ziadne odmeny .Takze ked niečo prislo, bol som vlastne vzdy milo prekvapeny.

V kazdom pripade je super, ze to nejaky hejl kupil a ze je milan a kupec nadseny. Takze win-win situacia
Odpovědět