Chrániče kolen

Odpovědět
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Chrániče kolen

Příspěvek od OTIS »

Řešil sem chrániče kolen u více riflí. Přestože mám možnost nastavovat polohu, nepodařilo se mně dosáhnout toho, aby chrániče seděly v ideální pozici pro ochranu kolen.

Pořídil sem tyto a už nějakou dobu testuju: https://www.oblecenipromotorkare.cz/chr ... -lite.html

Naprosto splnily moje očekávání – jak bylo psáno v recenzích, jsou tak pohodlné a dobře sedí, že o nich prakticky nevím. Hodí i pod klasické rifle, pokud jsou volnějšího střihu.

Velikost je pro mě akorát, asi by držely i bez těch fixačních popruhů, síťovina je hodně pružná. Ale nevím, zda to bude pohodlné i u jedinců, co mají pořádné "polínka"...
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Chrániče kolen

Příspěvek od Mexican »

tak tieto presne som objednal Otisi :-)
a verim ze aj ty aj ja budeme spokojni
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Chrániče kolen

Příspěvek od Michal »

Dobrej typ. Míšovi tedy chrániče v jeansech sedí, při nákupu dbám na všechny aspekty. Mám MBW, kupuji v Hluboké a je i možnost si sednout na svou motku, nebo jen simulace na židli.
Ještě by to kluci chtělo crash test jestli se to nesveze, neposune :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Chrániče kolen

Příspěvek od OTIS »

Míša asi cvičí ajrobýk a má dokonalé tvary :lol: Taky mám MBW, testoval sem je před koupí i na moto a zdálo se to být OK - ono se to začalo projevovat až při delší jízdě, když chrániče začaly vyjíždět nad kolena. Aktuálně mám velikost gatí 50, ale měl sem i 54 a všechny mají ty kapsy na chrániče moc vysoko.

Ale tyto chrániče sedí dokonale a jsou i robustnější než origo v riflách ;)
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Chrániče kolen

Příspěvek od Michal »

No tvl Otisu já a cvičit, co kdyby mě u toho někdo chytil :D Fakt to sedí a jestli ty nemáš konfekční postavu, tak potom nikdo.
Jest faktem, že po přesunutí výroby z ČR do tuším Pákistánu se trochu zhoršili. Bundy jsem vyzkoušel snad všechny, nakonec sedla jedna ale bez teplé vložky, co kus to originál. Vložku tedy jen v případě sebeobrany :D
Pánové nejhlavnější je aby vám to slušelo, jestli to funguje, je zcela nepodstatné :lol: :lol: :lol:
Chce to pořádně vyzkoušet. Pozor na prací teplotu, se to sráží hlavně přes zimu v pase :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Chrániče kolen

Příspěvek od Mexican »

ja mam Trilobite, myslim 661 a som s nimi spokojny. Ale na lavej nohe proste ten chranic nedokazem nastavit k plnej spokojnosti. K tomu este dost chodim (preto je u man vyraz mototuristika opodstatneny) a celkom trpim s chranicmi a nie vzdy sa mi chce preobliekat. Takto planujem stiahnut tie nakoleniky knox a parada. Som rad, ze sa Otisovi osvedcili a presvedcil ma ze som objednal dobre. takze dikec sefe !
OtaLo
Příspěvky: 11
Registrován: pon 06. led 2020 17:47:32
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Jeseník nad Odrou
Motorka: XJ600S
Rok výroby: 2001

Re: Chrániče kolen

Příspěvek od OtaLo »

Já mám 4SR Sport Club a ty mají uvnitř pružnou nohavičku s chráničem (který můžu výškově nastavit), defakto jsou to rifle s tím na co odkazuje OTIS.
Sedí to perfektně.
Obrázek
Odpovědět