Motodovolená2021

Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Motodovolená2021

Příspěvek od eMnatřetí »

Ahoi mam v plánu vyjet si k Baltiku letos od 15.srpna, ubytování na deset dní v soukromí v lokalitě charbrowo pokoje gošcinne u Anety a Mirka Je to v Pomořansku u Leby kouzelné místo. Jezdi jsem tam autem s rodimou 8 let po sobě
Chtěl bych vám ukázat že Polsko není nudné, přidá se někdo?
Potřebuju parťactvi na cestě bude fajn, nocleh pro dva zabookovaný
I bardzo dobrze gadam po polski
Motto: hooodně muziky za pár peněz
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Motodovolená2021

Příspěvek od KaBl58 »

eMnatřetí píše: pon 05. dub 2021 23:10:35 Ahoi mam v plánu vyjet si k Baltiku letos od 15.srpna, ubytování na deset dní v soukromí v lokalitě charbrowo pokoje gošcinne u Anety a Mirka Je to v Pomořansku u Leby kouzelné místo. Jezdi jsem tam autem s rodimou 8 let po sobě
Chtěl bych vám ukázat že Polsko není nudné, přidá se někdo?
Potřebuju parťactvi na cestě bude fajn, nocleh pro dva zabookovaný
I bardzo dobrze gadam po polski
Motto: hooodně muziky za pár peněz
Od Rujány po Lebu to mám sjetý. Mě se tam libilo. Další v plánu s Jarinem Rumunsko a pak Hell, Gdaňsk atd. Litva....
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Motodovolená2021

Příspěvek od eMnatřetí »

Ahoi Kamile, můj plán je zůstat 10dni u přátel koupat se v Baltu a vozit se, na lehko s platební kartou 8-) prostě urlaub, nejdříve toto a potom dobrodružství na Balkáně.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Motodovolená2021

Příspěvek od eMnatřetí »

Tříkola jedeeeeeeeee dalsich osmdesát
https://photos.app.goo.gl/KsCp3He9sLaJj1zAA
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Motodovolená2021

Příspěvek od Mexican »

a vsetko to zacalo tym, ze po vystupe na este neznamu tatransku dvojtisicovku sa mi nechce ist priamo domov. Snad do terminu dokoncia Transfagarasan (a asfalt bude stat za to). Moc sa tesim :-)
Přílohy
IMG_20210624_234214.jpg
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Motodovolená2021

Příspěvek od Kodl »

Co je zajímavýho na hranicích ukraina/rumunsko? Tam jsem nikdy nebyl, jednou jsem jel po nějaké extremě mizerné cestě na druhé straně hranice, někde od Ivanofrankovsku na Černivci, nějak nás to po objížďkách protahalo přes ty kopce (v době před GPS navigací) a byl jsem rád, že jsem to celý přežil...
A Transfagaras jsem si dal omylem !!! autem na služebce na cestě ze Sibiu do Pitesti, podle mnou tehdy použité mapy to vypadalo jako nejkratší pěkná cesta. Nejstrašnější byla cesta kolem té velké přehrady, to mi přišlo, že pořád jedu kolem přehrady a nemá to konec, ale to je dávnověk, skoro čtvrt století zpátky, to ještě v Rumunsku byly běžný objížďky kolem rozestavěné silnice po hliněné cestě v poli...
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Motodovolená2021

Příspěvek od Mexican »

zaujimaveho na ukrajinsko/rumunskom prihranici nie je nic, len sa potrebujem nejak scenicky a mimo hlavnych tahov dostat do Sapinty a vzhladom na situaciu to skratkou cez UA zobrat nechcem. Celkom sa tesim na tie dva kempy co som si nasiel v rumunsku, tentokrat chcem vsetko dat len so stanom a spacakom (takze bez postele, ta bude az u rodicov na Vrutkach a najma sa tesim na juhovychod a vychod slovenska, tam som nebol snad 20 rokov

Transfagarasan sme sli autom tri roky dozadu a najma juzna strana bola co sa tyka kvality cesty fakt zla, udajne to tiez opravovali
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 769
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Motodovolená2021

Příspěvek od kozoroh1 »

Mexican píše: pát 25. čer 2021 9:01:53 a vzhladom na situaciu to skratkou cez UA zobrat nechcem.
Děláš chybu "Jaromíre" Část ukrajiny jenž máš v plánu minout stojí za to. A jinak, je to tam v pohodě. Nejspíš bezpečnější než v Rumunsku.

My vyrážíme 2.7. směr Banát. Tak kdyby se někdo potuloval okolo, dejte vědět. Někde by se tam měli toulat i Kamil s Jarinen ne?
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Motodovolená2021

Příspěvek od Michal »

Co je zajímavýho na hranicích ukraina/rumunsko?
Přece ten veselý hřbitov :D . No teda slovo veselý k hřbitovu moc nejde ale všichni si jezdí prohlédnout výtvory místního naivního umělce.
Já teda mazal dál ale všiml jsem si, je tam pár možností kempování u místních na zahradě. A ohledně těch dvou slavných horských cest, tak za mně Transalpina 👍.
A pod Fagarašem na jižní straně moc hezký kemp taky.
Jinak jsem hafo nocí stanoval na divoko a nikdy žádný problém. A při setkání v medvědem jsem dal sto metrů pod osm vteřin 😆
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Motodovolená2021

Příspěvek od Mexican »

Kozoroh: UA poznam, cosi som pojazdil autom. Situaciou som myslel fakt, ze HU a RO su v EU, takze aj napriek postupujucej Delte bude snad stacit ockovanie resp pcr

Michal: pod Tranfaragarasanom som si vybral Dracula camp, som zvedavy na deko :-)

chcem tentokrat testnut brutal nakladovo minimalisticku cestu dufajuc ze sa vmestim do cca 7000kc vratane benalu
Odpovědět