Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

Ty kotouče vypadají jak ty z aliexpresu... Já koupil "použitý" -byly na motorce, je na nich poznat, že někdo párkrát zabrzdil ale dál nic. Celej pár za 3kKč, tj stejná cena jak za čínský, který mě strach nedovolil koupit. Něco jinýho jsou brzdy a nebo příruby ke karbecu...
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

myslim, ze tie NGcka asi nebudu z Alika :D inak, ja presmyslam co by som mal pri 80 000km na tacho dat preventivne vymenit a neviem, loziska?
Brzdy moc nepouzivam ved len nedavno som menil zadne dosky ktore snad boli povodne :lol: kotuce mam v podstate zanovne
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Kodl>Ono vsechny kotouce vypadaji podobne. Na tom toho clovek moc nevymysli. Na Alikovi se nechaji koupit okopceny original Bremba za nizsi cenu nez jeden tento kotouc na fotce. Ale bojim bojim. Stejne to jsou zlodeji. Kotouc z auta ma trikrat vic materialu a je celkem slozitejsi. Neni to jen provrtanej plech. A stoji ctvrtinu nebo i min.

Mexican> Ja v 80 menil loziska v kolech a lozisko v rozete. Ale bylo to opravdu preventivne. Tem puvodnim nic nebylo. A myslim i gumicky v brzdach. Ale brzdy ty nepouzivas, tak to netreba :D
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Ložiska v kolech většinou zničí to, že se dovnitř dostane voda... Takže pokud něco preventivě udělat, tak určitě gufera. Obvykle bývá pozdě, pokud se vymění až když netěsní.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

dufam, ze si uz Koudy pise zoznam! ja su uzivatel !!! :lol: dneska skusim Diversiona po asi mesiaci previezt, normalne sa tesim aspon na cestu do Brna
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Lidi, díváte se na Fotra na tripu? Mě to hrozně připomíná, když jsme takto cestovali s holkama. I když ne až tak daleko. A to s náma byla i žena. Sám bych se z nich asi zbláznil. :D A až teď si plně uvědomuju jaký to pro ty děcka musel být tenkrát zážitek. Akorát místo navigace papírové mapy a místo netu plná taška DVDéček. :D :D Borec ten chlap, borec, smekám klobouček.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

mne je z tych "expertov" z autosalon.tv celkom soufl. takze to tak nejak nepodporujem a nebudem tomu uz davat sancu
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Nevím co je autosalon.tv. Takže mám asi výhodu. Zahlédl jsem to na Primě, když jsem listoval TV. Tak jsem si to na prima.iprima.cz pustil. A baví mě to. Týpka jinak neznám. Jestli se v něčem angažuje nevím. Ale Fotr na tripu mě fakt hooodně baví. Až skončí série tak se na ten tvůj autosalon podívám. Třeba mě to pak bude s... jak když jsem poznal Oldu Říhu. :D :D :D :D Takže si to teď kazit nebudu.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 273
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od xy »

...autosalon na Primě je poslední dobou šílenost, auta jsou hodnocena podle možností připojení k sítím, variability ambientního osvětlení a podobných kravin, prostě jako doplněk k ajfounu...
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Odpovědět