XXX. XJ sraz Slovácko 2. - 4.10.2020

Odpovědět
Radimathor
Příspěvky: 151
Registrován: ned 19. lis 2017 9:28:14
Kraj: Praha
Obec: Kunratice
Motorka: ZRX1200S
Rok výroby: 2002

Re: XXX. XJ sraz Slovácko 2. - 4.10.2020

Příspěvek od Radimathor »

Ahooj,
tak pražícíí jsooo taky doma, živí zdraví v pořádku.
Otisi moc díky za sraz, organizaci, krásné vyhlídky po cestě, opět skvělé lidi
perfektní počasí, a díky Ester a Pigovi za úžasné občerstvení (bábovka super) u nich doma (krásný domek i zahrada).
Najeto máme cca 800km. No a nějak mám problém.... chci s Vámi zase znova někam :D
mimo
Příspěvky: 239
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: XXX. XJ sraz Slovácko 2. - 4.10.2020

Příspěvek od mimo »

Kamarádi a kamarádky,
první řadě děkuji divákovi v první řadě Otisovi za zprostředkování srazu a jeho bezchybnou organizaci takového panoptika co se tam slézá.
Velká poklona patří invalidovi, který i na invalidní 3kolce jel rychleji, než někteří se silnějšími stroji.
Ve třetí řadě děkuji Pig-ovi za super párty. Jen škoda že jsme tam nezačali hned v pátek a neskončili v neděli a že nemá turistickou známku a nálepku. Pigu díky tobě i tvé skvělé rodině, bylo to SUPER.
v Neposlední řadě bych zdělil všem co sedí v poslední řadě, že se zitra stěhuji na ubytovnu a adresu máme na uřadě. To jen pro případ že by jste vy bando chtěli přijet a nedejbože něco chtít.
Děkuji Vám za super víkend. fotky dodám později.
P.S. navštívil jsem skanzen a protože jsem udělal dobrý dojem na paní pokladní měl jsem vstupné za půlku. Míšo s motorkou jsem Ti nehejbal :D
Cestou do moravského meziříčí jsem tlačil mrak s deštem před sebou. Dostihl jsem jej v kopci v zatáčkách.. boční vítr, mokrá silnice, zatáčky, zamlžené hledí nahoře mlha a zima co Vám budu povídat. Pod kopcem sluníčko a sucho, takže jsem zrychlil na svych obvyklých 65 a kolona se zvolna rozjela.
Do HK v každé druhé vesnici měření policii a já jak byl rozvášněn .. no mohl za to ten kokot ve schnilým favotitu že tak brzdil . Jsem jej před jednou vesnicí vzal přes dvě plný a až když jsem byl vedle něj všiml jsem si že na mě koukají dalekohledem :) Asi ocenily snahu že jsem to alespon ubrzdil na 75 a nechali mě :) A do třetice všeho dobrého: Chrastava 2 min od domu. Chlap dává levý blinkr a když jsem vedle něj zprava si to rozmyslí...
Těším se na Vás na jaře. Vaše Mímo :)
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: XXX. XJ sraz Slovácko 2. - 4.10.2020

Příspěvek od KaBl58 »

Ahoj všichni. Taky už jsem doma. Velký dík a uznání Otisovi, dále díky těm co organizovali průjezd křižovatek. Rád jsem poznal trošku Piga s rodinou. Příjemná společnost všech co se zúčastnili. Pozdni pozvání na kávu k Jávím, super. A v neposlední řadě díky za spolujizdu s JuraPe a Rasonim, kde grupu vedl Jura. Poznal jsem delší cestu domů, ale nejmíň o hodinu dřív než kdybych jel sám. 👍😊.
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: XXX. XJ sraz Slovácko 2. - 4.10.2020

Příspěvek od Michal »

Ahoj fšem, sraz super díky za organizaci. Ještě jsme obrazili pár zajímavostí a za sucha při parádním počasí po páté doma se stejným problémem jak Radim :D Rád jsem Vás viděl. U skanzenu při pohledu na polepené XJ 900 jsem to raději zamknul :D
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: XXX. XJ sraz Slovácko 2. - 4.10.2020

Příspěvek od Jurapee »

Ahoj,
tak já to zopakuji ty děkovačky :P :P :P ,
děkuji organizátorům (nějak jste pozapomněli, že i Daket mezi ně patřil), že i přes nepřízen osudu zorganizovali jarní sraz alespoň až na podzim :lol: :lol:
Pigovi a Esterce za suprové pohoštění (Pigu to nečti: Esterce za krásný usměv)

A všem ostatním, že jste dorazili , byli jste supr banda.

A na závěr jsem se krásně projel s Kamilem a Rasonim, i když jsem jim asi udával větší tempo než na sobotní vyjíždce, ale musím uznat, srdnatě se drželi a udrželi :lol:

Tak zas někdy.
PS: kdyby jste nevěděli, kde MIMO bydlí, stačí říci, já to vím a milerád vás za tím fajn chlapíkem zavezu :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 601
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: XXX. XJ sraz Slovácko 2. - 4.10.2020

Příspěvek od javim »

Otovi snad ani nemá smysl děkovat, jenom by zpychnul... a nebo radši jo, mám z něj strach, Oto dík 😎
Daketovi rozhodně ano, v Zaječí už málem vzal do zaječích, naštěstí ho zachránil náš oddílový invalida na vozíku.
Míšovi za perfektní blokace křižovatek, i když prý tu poslední malinko překombinoval a prádelny měly kšeft 😎
Pigovi a Ester za nevirtuální kafe na reálné zahradě (dneska jsem to chtěl zopakovat, ale Hanka mi to nedovolila, že prý pizza stačí).
Dále už to jmenovat nebudu, protože společnost to byla celkově skvělá... Vlastně snad jen Mimovi bych chtěl za nás za všechny poděkovat, že přislíbil poskytnout svou ubytovnu pro pořádání XXXIXJ... To vážně překvapil a moc si toho všichni vážíme... Že jo, kluci 😎
Jo, a ještě dík Otovi za organizaci... Nebo to už jsem psal? 😀
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: XXX. XJ sraz Slovácko 2. - 4.10.2020

Příspěvek od kozoroh1 »

Ahoj všem. Taky jsme dojeli v poho. Úžasné počasí. Cesta domů v 21 stupních a suché silnice, no paráda. Kus cesty nás zřejmě na tajňačku sledovala nějaká Afrika s Hornetem. :D :D Poděkování organizátorům. 👍 Palec hore hoši. I s počasím jste si fakt vyhráli. :D Díky vám všem za fajn víkend. Poklona havířovi. A poděkování Mahovi, že mě nezmlátil. :oops:
Fotky nahraju na Rajče a vložím odkaz později, neb se mi telefon nechce připojit. Najednou mi říká, že mám starý systém. :shock: Jako bych to nevěděl.

No a 31 sraz bude tedy v okolí Dvora Králové nad Labem. Vlákno k tomu založím někdy koncem Řijna, zhruba by to mohl být čtvrtý víkend v Květnu 2021. A pokud to někdo překazí, tak to hold bude jindy. No.
Sraz.jpg
Naposledy upravil(a) kozoroh1 dne pon 05. říj 2020 0:52:31, celkem upraveno 1 x.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 273
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600
Rok výroby: 1998

Re: XXX. XJ sraz Slovácko 2. - 4.10.2020

Příspěvek od xy »

...ahoj, taky hlásíme večerní přílet domů, ve Strážnici jsme okoukli skanzen, pak ve sklípku pod Dubňanskó horó naplnili kufr brambory upomínkovými předměty, pozdní oběd v Bíteši u Raušů - a už se na jižní Moravu těšíme zase (ty vaše dobroty byl jeden z důvodů proč auto ;) )...
...díky moc organizátorům za perfektní naplánování, a celé partě za fajn společnost, těšíme se na příště, Jarda a Vlaďka
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: XXX. XJ sraz Slovácko 2. - 4.10.2020

Příspěvek od kozoroh1 »

Tady pár fotek, ale je to telefon. https://capris.rajce.idnes.cz/30_XJ_sraz_Straznice/
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 456
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: XXX. XJ sraz Slovácko 2. - 4.10.2020

Příspěvek od Václav-mahomaho »

Tak jsem taky doma. Cesta bez jediné kapky, ale vyjel jsem až kolem 14.00. Všechny důležité věci už byly napsané a jen bych se opakoval. Moc se mě líbil kemp a recepce otevřená 24 hodin s lednicí plnou úplně všeho, navštívená místa na vyjížďce, sobotní večer na terase v tričku a to že jsou všichni tak v pohodě. Diky a diky.
Těším se na jarní sraz pořádaný dnes už všem známou 3. Motorizovanou letkou ze DKnL a i když ještě nebyl vyhlášený zimní sraz těšim se i na něj.
Život je cesta, čím dál tím líp.
Odpovědět