Hospoda u Papuče

Volná diskuze o všem.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Hospoda u Papuče

Příspěvek od eMnatřetí »

Tvl, jsem rád, že to tak nevidim sám. Až jednou budeš sedlat invalidní vozík, (nedej bože), ozvi se. Bude diskutováno.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 843
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Hospoda u Papuče

Příspěvek od Mexican »

podobnu trojkolku od Yamahy ma sused. A jazdi s tym 10tam a 10 nazpat cca 350 dni v roku. podla mna daleko lepsia vec nez nejaky maxi skutr
Kodl
Příspěvky: 527
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Hospoda u Papuče

Příspěvek od Kodl »

Na tomhle sem se svezl, a celkem zajímavý, měl jsem z toho dojem, že to nejde položit, akorát zadní kolo šlo do ostré zatáčky s bordelem nějak bokem, ale je to fakt divný...
Do terénu si půjčuju od mladýho tohle:
fotky se nějak nevložily, tak znova:
P1040741a.JPG
P1040743a.JPG
3/7kW v elektrice, baterka 3.5kWh (120 baterek z tabletu Lenovo) dojezd nezměřenej, na hoďku na vyblbnutí mě jistě stačí, BMS hlásí 95km, ale když na tom jezdí mladej.
Po městě používám to elektrokolo, co je vidět v pozadí, a párkrát jsem jel i na té minikrosce, co je tam vidět taky, ale to už je fakt vo hubu, kolena mi blokujou pohyb řídítkama, a když to jede skoro 50km/h, je to vo strach, už proto, že přední vidlice je horší než u fichtla...
Rád bych KTM E-XC, ale ta cenovka mě dost odrazuje, možná si napřesrok taky něco stvořím...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2132
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Hospoda u Papuče

Příspěvek od Koudy01 »

Do terénu si půjčuju od mladýho tohle:
Vypada to zabavne :-) To E-XC muze byl suprdobry, ale jak rikas, ta cena...

Mne se libi tohle a asi to bude o dost levnejsi nez ta KTM. Ale ma to taky o dost min vykonu a mozna i kg.
https://gasgas.com/en/trial/555/40/econtact-2019

Jeste muze byt skvele na vyblbnuti tento GAS GAS se zachovanou prevodovkou a spojkou. 15kW a 69kG. To asi taky bude levnejsi nez KTM. Motorovy trialky stoji kolem 170 000. Toto nebude o kilo drazsi. Jen nevim, jestli jde dokoupit silnicni balicek (blinkry, drzak SPZ, sedlo)
https://gasgas.com/en/trial/562/40/txe-2019

Ja do terenu nemam nic. U nas neni teren :-( :D
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 843
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Hospoda u Papuče

Příspěvek od Mexican »

u nas su bezne cesty teren :-D teraz som siel so Scarverom a skoro mi to do Tetcic vymlatilo zuby :-/ uz by to chcelo nejake cenduro
Kodl
Příspěvky: 527
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Hospoda u Papuče

Příspěvek od Kodl »

To první má 5kW, to je buď pro děcka, nebo zpřevodovaný do 20km/h na "minitrial"
U elektriky, pokud je ten motor trochu slušnej, tak nemůže být potřeba víc než 2 kvalty. Ten pitbike má se mnou trochu problémy do extra prudkejch kopců, kde už je to na hranici převrácení, ale strojek váží do 50kg a já 2.5x tolik. Tam bych zhodnotil podřazení, a už chápu, proč má ta KTM primární převod do pomala, mě už by větší rozeta chytala o terén a menší kolečko dopředu nejde, je tam z fabriky 8 zubů.
Mladej má opačnej problém, je tak lehkej, že se zadní kolo protáčí a jenom rozhazuje drny a bláto, a do prudkýho kopce nevyjede...
Pokud budu dělat nějakou další, tak mám vytipovanej motor, co se nedá prakticky zastavit: https://www.e-pohon.cz/e-pohon/eshop/7- ... u-chlazeny .
Na dětský vozidla je zajímavej pohon altík z dieselu, dá se roztočit s regulátorem z elektrokola ( odstraní se diody, přepojí se do hvězdy, do buzení stačí pouštět 2-3A) a potom 3kW dá, na třeba čtyřkolce pro děcka je pak největší položka baterky... A že takovejch mrtvol s umřítým čínským motorem leží po garážích množství.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Hospoda u Papuče

Příspěvek od eMnatřetí »

".......řekl jste fuj, cizinče?"
Naposledy upravil(a) eMnatřetí dne úte 15. říj 2019 21:04:50, celkem upraveno 1 x.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Hospoda u Papuče

Příspěvek od eMnatřetí »

Vojto promiň. Že to privezeš do Strážnice?
https://photos.app.goo.gl/UxX3FBAuz58uwTjK9
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Odpovědět