Vyhřívaný gripy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Vyhřívaný gripy

Příspěvek od Koudy01 »

pig píše: pon 07. říj 2019 7:03:16 A to ještě když máš motor před haksnama, to je teprve podzimní poježděníčko :lol:
Akorát je trochu blbý, že to nejde na léto vypnout :D
Uživatelský avatar
pig
Příspěvky: 106
Registrován: pon 20. lis 2017 13:14:44
Kraj: Jihomoravský
Obec: Vranovice
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2004

Re: Vyhřívaný gripy

Příspěvek od pig »

Neva, to prodám :lol:
ale v létě stejně moc nejezdim, sere mě ten hic, to ležim v bazénu a chlemtám škopky
..mami já bych chtěl pejska... tak si ukroj v ledničce je ještě kousek.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívaný gripy

Příspěvek od Mexican »

dnes rano som bolnv Brne u zubara (zacal strojarensky veltrh). rano ukazovalo 2,5 stupna. 1. diversion nastartoval klasika na pol sytic 2. cinske hefty na 70%, bolo to fajn. 3. chyba mi pinlock :-)

pred chvilou som do mailu zas dostal nejake kupony od Luisa.. co skusit Koso alebo Saito? ked uz raz budem mat novsie moto mozno sa od tych cinskych produktov odlucim
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Vyhřívaný gripy

Příspěvek od eMnatřetí »

Kua Otis, nemaž to.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Vyhřívaný gripy

Příspěvek od nevo7 »

Koudy: No jasne, nemohol som sa na to dívať na poslednom zraze, všetci na turistických moto a to mali na zraz 50 km /ja 500/ :D . Nechcem ešte o tom hovoriť, je to čerstvé a neviem, či ju nevrátim. Príde čas, snáď to zajazdím ešte tento mesiac /ak výjde slnko/.
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Vyhřívaný gripy

Příspěvek od DuroM65 »

nevo7 píše: pon 07. říj 2019 20:04:14 Koudy: No jasne, nemohol som sa na to dívať na poslednom zraze, všetci na turistických moto a to mali na zraz 50 km /ja 500/ :D . Nechcem ešte o tom hovoriť, je to čerstvé a neviem, či ju nevrátim. Príde čas, snáď to zajazdím ešte tento mesiac /ak výjde slnko/.
Ja 700 a to som neratal s tym, ze ma Dan s Radkom potiahnu cez Sumavu... cize 800km a celkovo na zraze cca 1750km cez vikend.

A teraz co mal som zobrat JAWU??? Kazdy berie to co chce a to co sa mu paci a na co ma zrovna chut, cize v mojom pripade to bola Baculka. Nabuduce to bude mozno Babicka Suzicka ....

A co ja viem co zrovna budem chciet jazdit, alebo co zrovna bude schopne jazdit???

Hlavne ze bolo dobre a DOBRE BOLO.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Vyhřívaný gripy

Příspěvek od Koudy01 »

Nemáte někdo ještě doma navíc ty činský hefty?
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívaný gripy

Příspěvek od Mexican »

chacha, panackovi mrznu ruky? nieze dostanem moto nazpat zo servisu bez heftov :-D
pozeral som sa a cinan (aliexpress) by to dorucil do 25.4. To by sa este dalo, ni? cena do 300kc. Inak pozeral som a s tymi BMW zavaziami to fakt vyzera lepsie ako s povodnymi XJckovimi. problem vsak ako u BMW je zvykom, ze stoja majland. Mal som stastie, pac zena pri odlozeni ohla origo riaditka a dali sme tam Accosato a tam origo zavazicka nepasovali, takze nove riaditka a zavazicka vysli menej nez origo BMW zavazicka.. keby niekto potreboval XJ zavazicka, mam ich
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Vyhřívaný gripy

Příspěvek od Koudy01 »

No, chci z červenýho XJ udělat pracovní dopravní prostředek. To abych měl šanci dát těch 15000km :lol: A po ránu bude i po Velikonocích, až nás pustí do práce, ještě dost zima. Na černý XJ ani na Guzzu bych číňany nedal :roll: :lol:

Závažíček tě klíďo zbavím. Mám na té červené takový ty lehký CNC z hliníku nebo co, který jsou akorát tak na ozdobu. Teda myslím si to, že tam jsou :D
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Vyhřívaný gripy

Příspěvek od Jurapee »

Ahoj, zrovna je také montuji. Už chybí jen dozapojit, jinak montáž, protažení kabelů, upevnění relátka. Fotky jsou ještě bez drobných závažíček.

Co jen bych chtěl upozornit, tak jsem kdysi při zapojování USB zásuvky našel v zadu vpravo pod sedlem nepoužitý konektor (je jich tam více), je bílý a má tři piny a do jednoho jde stálý proud a do druhých dvou je až po zapnutí klíčku do polohy ON či v poloze parkovačky.
Už jsem tedy využil ten první pro nabíječku pod sedlem.
A ten druhý pin, tam jsem tam dal relátko, které je tím spínané a nezapomenu při odchodu vypnout tu USB nabíčku či výhřev rukojetí. Zítra případně hodím fotku toho konektoru, když bude zájem.

Jura
Vyhrev 2.PNG
Vyhrev 1.PNG
Odpovědět