karburace-vysoké volnoběžné otáčky

DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: karburace-vysoké volnoběžné otáčky

Příspěvek od DuroM65 »

Mexican píše: čtv 22. srp 2019 8:54:25 nemozes si kupovat velku opicu, ked mas len na male banany Duro :-D
O banany nejde.... ale niekedy mi pripadne ze ceny ND sa stanovuju podla aktualnej sily vetra, nastavenia klimatizacie, alebo teploty v nocniku, alebo ci mu rano dala alebo nie...

Napr. pytat za plastovy kalistok v karburatore 93Evri bez ihly a membrany ???? Co im je....be
alebo za ten jeden krcok medzi karbec a hlavu 80Evri... ??? SU normalni
alebo ako donedavna 12Evri za vymedzovaciu podlozku pod ventily... mozem nas....t

Ak su to normalne ceny OK ale taketo uletene obludnosti.

Na Cavalcade pytaju za dosticky cca 70Evri a tie same na tom samom serveri s tym istym objednacim cislom a priamo odkazom na Intruder za ani 30Evri... ako to povazujem za jednanie ako na arabskom trhovisku... s tymito praktikami sa vnutorne neviem stotoznit.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 275
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600
Rok výroby: 1998

Re: karburace-vysoké volnoběžné otáčky

Příspěvek od xy »

...já mám malou opici, ale stejně na fzs 600 stojí ty příruby 5x tolik... :evil:
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: karburace-vysoké volnoběžné otáčky

Příspěvek od eMnatřetí »

"Napr. pytat za plastovy kalistok v karburatore 93Evri bez ihly a membrany ???? Co im je....be"

Se máš. Ty jen 93. U nás za dva litry. :D
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Odpovědět