Pozdrav nového majitele.

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
mr.Martin
Příspěvky: 10
Registrován: stř 10. dub 2019 16:32:41
Kraj: Olomoucký
Obec: Olomouc
Motorka: XJ600N
Rok výroby: 1994

Pozdrav nového majitele.

Příspěvek od mr.Martin »

Zdravím všechny dobré lidi na tomto fóru!
Jmenuji se Martin, jsem mladík středního věku a protože mám asi krizi a naskytla se koupě, mám xj600n :D
Moto koupena od známého, který se takhle jednou před 5lety vrátil z projížďky a jak zaparkoval tak moto nechal, barbar! Karbecy zalepeny humusem, nádrž zevnitř zrezlá, jinak kupodivu zvenku pěkná nezoxidovaná. Jak jsem ji viděl hned jsem ji chtěl i s tím, že je nepojízdná a třeba bude v háji. Je prostě krásná, čistá mechanika bez zbytečností a design naháče snad nikdy nezestárne. A jak říká soused: víš na tobě je vidět,že se v tom rád vrtáš....a kdyby to náhodou někdy jelo, tak to bude takový příjemný bonus navíc :D. Takže zatím si hraju v dílně(moto už vrčí) a jestli jednou dojede dál než 10km,rád Vás i navštívím na nějakém tom srazu. Zatím sem budu chodit pro cenné rady zkušených borců,které jak známo jsou k nezaplacení!
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pozdrav nového majitele.

Příspěvek od Koudy01 »

Ahoj, je obdivuhodné, že si dáš práci s tím, abys vykopal z hrobu zapomenuté XJčko. Ono se ti patřičně odmění. Třeba tím, že tě doveze na kraj světa a pak ještě i zpátky domů. Jsou to nesmrtelné, pohodlné, univerzální ale třeba taky lehce podceňované motorky. Tak ti přeju, ať se ji podaří dát co nejvíc do kupy a jezdí bomby ;-)

Když si nebudeš vědět s něčím rady, rádi pomůžeme. Pokud to bude v našich silách.
mr.Martin
Příspěvky: 10
Registrován: stř 10. dub 2019 16:32:41
Kraj: Olomoucký
Obec: Olomouc
Motorka: XJ600N
Rok výroby: 1994

Re: Pozdrav nového majitele.

Příspěvek od mr.Martin »

Díky za přání. Víš jak to je, pro někoho blázen pro druhého třeba magor :D Já to mám tak, že se mi líbí spíše starší stroje a to jak moto, tak třeba auta. Mám rád tu nedokonalost, dokonalost je nuda. Kdo to tak necítí, těžko mu to vysvětlit. Poradit bude potřeba a rád si nechám, to jo.
Teď např. "ladím" karbecy a nemůžu srazit bohatou směs. Svíčky po 10km černé od sazí a pak už jen dušení se a kaput-ulité svíčky :(
Až bude chvilka napíšu bližší info a třeba se díky Vám pohnu dále - jak ve znalostech, tak na XJčku :D
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Pozdrav nového majitele.

Příspěvek od DuroM65 »

Robil som sice 900vku... ale karbce do poslednej, ale to doslova do poslednej skrutky a trysky rozobrat, vycistit ja som vyfukal cisticom karbecov... poskladat a teraz neviem ci 1,5 otacky ci 1,75 a karbce isli na to tata... len som musel pridat bo sviecky boli BIELE AKO SNEH...

Drzim palce, vidime sa na stretku... A Koudak sa Ti uz ozval, takze si v dobrych rukach.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Odpovědět