K Bajkalu na Omula

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Mexican »

mna u tychto super dialkovych jazd vzdy zaujima technika - samozrejme Koudy je zdatny mechanik a pocitam ze XJ to da bez vacsich poruch. asi aj ten pravidelny servis je okay (olej vymenia asi v kazdom servise, resp po rusky sup vyjazdeny do stepi) ale co take pneu? to si dufam nebudes viezt vlastne nahradne?

Koudy, zacal si uz pomaly premyslat ako sa zbalis? IMHo by to do troch kufrov malo ist, ale uprimne si neviem predstavitten zoznam :-) by som asi polovicu zasadnych veci zabudol doma
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Koudy01 »

Obuju Activky a ty to daji cely :-) Kdyz ne, poresim na zpatecni ceste pneuse operativne. Nahradni urcite nepovezu.
Vymenu oleje planuju jednu, protoze menim po 10 tis. km. Olejove filtr si vzdy vozim na vychodni cesty nahradni, kdybych ho prorazil vo sutr. A olej nekde koupim.

Sbaleni mam natrenovany. Na dva mesice toho potrebujes stejne jako na tri tydny a na tri tydny toho potrebujes stejne jako na tyden. Rozdil je akroat v tom, ze vickrat peres spodky a ponozky.

Vizum do Ruska mam mnohovstupovy a furt. Neni to resit. Jen naklikam trasu a jedu. XJ udrzuju ve funkcnim stavu taky furt a jestli mi praskne ojnica nebo neco podobnyho, stejne neovlivnim. Akorat ho mozna jeste dovybavim tema vyhrivanyma heftama, at mi lip schnou rukavice po desti.
mimo
Příspěvky: 239
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od mimo »

Koudy dáme řeč na srazu.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Koudy01 »

...jarni sraz asi nedam a podzimni uz vubec ne. Zavolam, jak si psal ve zprave.
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od DuroM65 »

Koudy01 píše: ned 17. úno 2019 20:20:08 No, musím se sebou něco udělat. Včera sem po zimě skoro nedopnul gatě :(
Ja som kupil nove a v pohode, len tie svinske topanky uz nedam na jeden nadych ani len jednu... za mlada som malo cvicil potapanie...


DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Kodl »

k tomu dodám, že mám nový kanady, a ty jdou celý utáhnout tak, že se chytí konce tkaniček a zatájne se, zavázat dokážu jednu botu na jeden ponor, takže celkem v pohodě. Kanady vzor 61 ale nedávám a lyžáky v zimě mě taky dost potrápily...
Uživatelský avatar
Volk
Příspěvky: 20
Registrován: pát 10. srp 2018 12:37:06
Kraj: Praha
Obec: Líbeznice
Motorka: FJR 1300AS
Rok výroby: 2009

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Volk »

Zajímavý projekt, také bych se přidal. Rád budu součástí dohadování a plánování. Jen Omula si nedám, nějak mi nechutnají ohrožené druhy zvěře :) . Stačí mi vykoupat se v nejhlubším jezeře světa ...
Ну погоди!
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od DuroM65 »

Kodl píše: pát 08. bře 2019 12:24:12 k tomu dodám, že mám nový kanady, a ty jdou celý utáhnout tak, že se chytí konce tkaniček a zatájne se, zavázat dokážu jednu botu na jeden ponor, takže celkem v pohodě. Kanady vzor 61 ale nedávám a lyžáky v zimě mě taky dost potrápily...
Tak mi ich ukazes na Berounce...???

Vdaka DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Koudy01 »

Volk píše: pát 08. bře 2019 19:15:41 Zajímavý projekt, také bych se přidal. Rád budu součástí dohadování a plánování. Jen Omula si nedám, nějak mi nechutnají ohrožené druhy zvěře :) . Stačí mi vykoupat se v nejhlubším jezeře světa ...
Ahoj, psal sem ti zprávu, ale někam se ztratila. Už ji nevidím ani v odeslaných. Nechápu. Napíšu znovu.
Omul byl dost ohrožené, protože ho masivně lovili. Teď už je jenom ohrožené a jeho rybolov regulované, což zní líp :)
Uživatelský avatar
Volk
Příspěvky: 20
Registrován: pát 10. srp 2018 12:37:06
Kraj: Praha
Obec: Líbeznice
Motorka: FJR 1300AS
Rok výroby: 2009

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Volk »

Ну погоди!
Odpovědět