Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Tak dej po odzkoušení vědět jak to fachčí a zda jsi spokojen.
A pro zasmání, čumím na tu fotku jak jsi šestku hezky vymazlil, než mi cvaklo, že je to Guzzi :lol:
Uživatelský avatar
famfulin76
Příspěvky: 43
Registrován: sob 18. lis 2017 21:51:00
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: xj900
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od famfulin76 »

Taky sem si řikal, co to je za zprzněnou šestku.. :shock: :lol:
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Ahoi všecy.
Dnes prvních letošních 180 tisíc metrů kolem komína. Na cestách bordel, voda, sníh a led (místy). Celý zmzly, ale na hubě rohlík koutkama nahoru.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Pokec koutek

Příspěvek od nevo7 »

Otázka: Krk riadenia /spodné bríle/ by mali behať v uchytení na kostre asi ľahko. Možno pri náklone by sa mali pretočiť zo strany na stranu svojou váhou?
Nikdy som si to neuvedomil, keď tam bolo koleso na zemi, ale teraz to mám rozobraté /komaxit pôjde na kostru/ a ide to pootočiť v brílach ťažšie napr. jedným prstom keď zatlačím.
A čím najlepšie povolím krk riadenia? Kľúč nemám. Šrobovák a kladivo?
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

nevo7> Kdysi sem to taky zjisťoval a vyčetl sem, že by to mělo jít lehce ztuha. Nevím, jak moc je ta informace ověřená, ale vždy sem se tím řídil. Takže za mě je jedním prstem OK.

Michal, famfulin > A to sem tam schvalne dal tu klicenku. Aby to bylo jasny :D

Taky sme dnes vyjeli - vyzkoušet to mazání :lol: :lol: :lol:
U nás teplo. Ani ruce nezebaly. Vsude spousta motorek. I gymkhana uz se trenovala.

A taky tam trenoval nejake tatka maly decko na pitbiku (nejakym poradnym nadupanym, zadna cinska sracka). Moc mu to neslo a tata na neho (nebo na ni - nevim, jestli to byla holcicka nebo klucina) rval jak na psa. I sproste. Ze se doprdele nesnazi, ze takovy jezdeni je k hovnu atd...decko celou dobu bulelo do helmy a radost z jezdeni rozhodne nemelo.

IMG_20190216_150805.jpg
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

tiez musim pochvalit dnesny krasne slnecny den. sice som na moto nepresiel ani prd, ale betonovanie obrubnikov pred motogarazou slo nadherne! :-)
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Já včera 297 Km ale podcenil jsem oblečení a čas návratu a před šestou už docela kosa ale 50 domů a línej se přiobléknout. Motal jsem se okolo lokality příštího srazu (Berounka) a pěkné, pěkné svezení. Nic jsem přes zimu nezapomněl jen mi dělaj problémy dvě věci: levá a pravá zatáčka :lol: :lol: :lol: Návrat přes Prahu, tak jsem si na obchvatu testnul i rychlost a dvě kila to furt maže :o . V kopcích okolo Karlštejna trochu posypu ale s tím se počítá. Pochválil bych řidiče plechovek, bo hezky uhýbali :D (4x přídavné světla).
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Mazání sem dal nakonec na XJ vedle kohoutku. Je tam pěkně schovaný, takže nehyzdí řidítka a přitom je po ruce.
Nová řetězovka (poprvé RK) a svíčky (poprvé Denso) sou už taky namontovaný. Zítra ještě nechám vyměnit zadní gumu a může začít i XJ sezóna :-)

Na Gůzze se mazání moc neosvědčilo. Kardan byl i po pěti mazacích cyklech pořád stejně suché. A taky nikdo nevyhrál bludišťáka (už ste někdy viděli novodobou Guzzi s řetězem?) :-) Dal sem to tam jen pro fotku a abych si z vás udělal srandu ;) Největší srandu sem si ale udělal ze sebe :roll: Protože když sem to chtěl potom namontovat na XJčko, nemohl sem to najít a chvilku sem přemýšlel, kam sem to zas položil. Než mě docvaklo, že to je na Guzzině :lol: :lol:

mazani.jpg
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Jo a Pionýr 555, které stál za vznikem tohoto vlákna prošel závěrečnou fází. Znova sem ho rozdělal a dokončil generálku motoru (sem to měl udělat už vloni). Takže válec šel na výbrus a klikovka na kompletní repasi. Plus sem ještě vyměnil pouzdra ve vidlici, bo s tím lítacím kolem ze strany na stranu se na tom nedalo jezdit. Ani když to moc nejelo.

Takže teď už jen záběh a je finito.

A co ste udělali na svých povozech přes zimu vy :?:

pio.jpg
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Máš bod, vůbec mi ten kardan nedocvak .
Odpovědět