Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

KaBl58 píše: úte 04. pro 2018 21:05:45
Feldu 1,9 D v kombi jsem měl od 2001 do března 2018. Maximální spokojenost najeto 368 tis. převážně plná. Od ožila dvojčata, hokeje i spolupracovníky do SRN. Olej od výměny k výměně. Je fakt, že každá jela jinak. 3x dělaný výstřiky, spojka původní, pružiny též 3x. Takový auto už mít nebudu.
Mluvíš mi z duše, příteli.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Inspirace pro kozoroha jak z cendura udelat svepomoci a asi i co nejlevnejsi skoroenduro. Mnohdy dosti radikalni a osobite reseni, ale vzhledem k tomu, co na V-Stromovi uz projel, asi vi, co dela. Kdyz si rozkliknete jeho videa, ma tam skvele petidilne film z cesta na Magadan a zpet.
Tuhle motorku podle vyznacenych mili na tachometru chysta asi do emeriky.
https://www.youtube.com/watch?v=6ebP62KzcF0
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Jo tohle už jsem viděl. Tenhle týpek se za pár let dost vyjezdil. Ještě před pár lety se jeho videa dala určit jako instruktážní, jak pokládat Stroma za všech okolností. :D Magadan však byla frajeřina.
Jinak mi je to celkem milé. Nějaká úprava se mu povede, něco je úplně strašné. Ale .... vrací mě to o 30-35 let zpět, kdy jsme takové věci dělali Jawkám a Zetkám. :) Kdo neměl upravenou mašinu jako by nežil. Škoda, že se tenkrát nefotilo jako nyní. :? Jenže v tý době nic nebylo a když bylo, tak né podle našich představ a i když to, tak jsme na to neměli. :D :D :D
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Jako je sikovne. Ale ty kanystry a deflektor plexi z puvodniho plexi me dostaly :lol:
K tomu vyjezdeni - ono kdyz si zajedes na Magadan a zpet, tak se asi trochu naucis jezdit :-)
Pamatuju si jeho video z Rumunska nebo Ukrajiny. Ted nevim. Ale furt tam sebou pleskal o zem. A to dost komicky. U toho sem byl mrtve smichy :lol: :lol:

e: Jo, ma to tam taky. S nekym s Afrikou jeste jel. Vzdy to poslali do te nejvetsi kaluze, ktera se objevila. Pritom kolem byla temer sucha nebo sucha cesta.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

To jsem byl mrtvej taky :lol: :lol: . Video polňačky a na ní jeden kámen a najednou střih a ležící strom. :D Nebo polňačka a na ní jedna jediná kaluž, střih a tam zahrabaná motorka :D :D . No byl to umělec.
Mě dostaly ty plasty na kolena. Fuj. Kanystry ne, v osmdesátým pátým jsme si dělali kryty na ruce z flašek po octu. Páč to PETky ještě nebyly. :lol: Hold jezdili jsme celou zimu a vyhřívané rukojeti? To bylo scifi.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

To sou revmaplasty :-)
To moc nevim, jak bych sam udelal jinak. Pritom si umim predstavit, ze to je tezce funkcni. Takze to chapu.
Ale kryty ruk stoji vhledem k rozpoctu planovane cesty asi "par korun" a normalni stavitelne deflektor to samy. Kdyz koupit to umi kazde blbec :D
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

No ty plasty na kolena jsme dělali už tenkrát z plastových kanystrů. A tuším to měl i on cestou na Magadan. A bylo to hezčí než z toho "našeho Juťáckýho" rovnýho plastu. A funkční to je kurevsky. To jo. Moc dobře si pamatuju jak jsem jel v -10 do Rychnova nad Kněžnou za holkou a když jsem tam dojel. Tak jsem se zmrzlými koleny nemohl dojít do nejbližšího obchodu se ohřát. A to fakt. Tenkrát jsme se smáli, že to mají na mašinách jen důchodci. Po té zkušenosti jsem si to vyrobil taky. :D
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Chlapi po pár letech jsem si znovu pustil dokument Road. No a úplně stejně mě to dostalo. Jestli sledujete třeba Tourist Trophy, nebo ne, pusťte si to.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

A vis, ze nedavno se pri zavodech zabil i jeden z tech mladych Dunlopu? William
A opet technicka zavada, jako u jeho tatky.
https://www.motorkari.cz/motosport/siln ... 39531.html
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Ten článek jsem tenkrát četl. O to silnější bylo se na to dívat teď. Jsou to prostě "blázni". Na to jak jedou a co s těmi mašinami předvádějí se vždy divím, že jich takto končí celkem málo. Uff. Když vidím ty onboard záběry tak se normálně bojím za ně.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Odpovědět