Dovolená Slovensko

Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od eMnatřetí »

Kodl píše: úte 26. čer 2018 9:41:34 jestli si to dobře pamatuju, tak na té přečerpávačce jsme byli na některým ze srazů, co byl v Podbrezové. Celkem dobrý, akorát tehdy extrémně nevyšlo počasí. Zima a déšť je kombinace, co mě moc nebaví...
Jestli si to dobře pamatuju, tak většina příspěvků se týče kolem toho: "Joo, tam jsem byl. Bylo to tehdy a tehdy, s tím a tim a líbilo nelibilo." Mi z toho vždycky skáče:"Vždyť jsem tam už byl, nejedu". Nevstoupis dvakrát do stejné řeky.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od eMnatřetí »

V pátek to určitě nevyjde, z práce přijedu večer kolem sedmé. Nachystám si věci a zkusím tu sobotu, ještě se ozvu. 608 206 531 je na mě.

Ahoi. Dojeď v sobotu, spaní u mě v Karlovicích, prida se parťák a v neděli máme zamluvene spaní v Dudincich. Dále je to na nás. Tesim se. Tři jezdci jedou savanou???
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od eMnatřetí »

Ahoi Kamile. Rád bych ti poděkoval za tři kouzelně prožité dny ve tvé společnosti. Dík

https://www.motorkari.cz/tema/?t=193297&pgr=9#
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od KaBl58 »

eMnatřetí píše: úte 03. črc 2018 15:05:31 Ahoi Kamile. Rád bych ti poděkoval za tři kouzelně prožité dny ve tvé společnosti. Dík

https://www.motorkari.cz/tema/?t=193297&pgr=9#


Vůbec neděkuj. Myslím, že každého z nás tato cesta něčím obohatila. Stejně jako život je o mnoha kompromisech, tak byla i tato cesta. Přesto jsem přesvědčen, že nikdo z nás tří toho nelituje, a že se těšíme - "někdy příště ".
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od eMnatřetí »

Neřekl bych to lépe. Těším se.
Jen mě mrzí, že jsme nechytili Fedora. Tímto se omlouvám Durovi, za poněkud zvadlou oslavu znovashledání v jeho bydlišti. Příště, Popradsky Medvede.
Hezké fotky.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od DuroM65 »

Mexican píše: pon 18. čer 2018 13:11:32 chlapi, ako tu niekto hovori o haluskach z motorestu z Dechtarov ako najlepsich, tak mam pochyby ci sem nieco pisat :-) .. par tipov mam, ale nedovolil by som si zaradit Dechtare ani do prvej 50tky halusiek,ktore som na Slovensku ochutnal

pre Kabiho, prejdi si slovensku Route 66 (asi utrpis kulturny sok) a nevynechaj juznu stranu presmyku Sturec (nad Banskou Bystricou) - garantujem ti, ze ti nebudes lutovat, ze si nesiel pojazdit do Alp :-).. ten priesmyk najma od Banskej bystrice je proste uzasny, jedna zakruta strieda druhu. napriklad tatry nic moc, paradoxne z polskej strany je to atraktivnejsie. Pekne si tu dofcu uzi :-)
Aaa pan je odbornik... Ja pod Tatrami jazdim cely rok a nemam pocit ze NIC a dokonca ani MOC...

To musi clovek jazdit a nie skladat si zoznam prvych 50tich HALUSKARNI... a potom objavi trasy aj mimo D1tky...

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od DuroM65 »

eMnatřetí píše: ned 08. črc 2018 19:37:04 Neřekl bych to lépe. Těším se.
Jen mě mrzí, že jsme nechytili Fedora. Tímto se omlouvám Durovi, za poněkud zvadlou oslavu znovashledání v jeho bydlišti. Příště, Popradsky Medvede.
Hezké fotky.
Som si prave vravel, ze ste si ani nespomli... na to ze sme boli posediet a poklabosit, mne bolo dobre snad nabuduce bude aj aspon jedna foto.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od KaBl58 »

DuroM65 píše: čtv 26. črc 2018 15:34:57
eMnatřetí píše: ned 08. črc 2018 19:37:04 Neřekl bych to lépe. Těším se.
Jen mě mrzí, že jsme nechytili Fedora. Tímto se omlouvám Durovi, za poněkud zvadlou oslavu znovashledání v jeho bydlišti. Příště, Popradsky Medvede.
Hezké fotky.
Som si prave vravel, ze ste si ani nespomli... na to ze sme boli posediet a poklabosit, mne bolo dobre snad nabuduce bude aj aspon jedna foto.

DuroM
Jé tohle fopa budu muset vyžehlit. Bohužel bylo nám s tebou tak dobře, že na fotku si nikdo z nás ani nevzpomněl. Někdy přřřííštěe.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Dovolená Slovensko

Příspěvek od eMnatřetí »

KaBl58 píše: pát 03. srp 2018 9:08:34
DuroM65 píše: čtv 26. črc 2018 15:34:57
eMnatřetí píše: ned 08. črc 2018 19:37:04 Neřekl bych to lépe. Těším se.
Jen mě mrzí, že jsme nechytili Fedora. Tímto se omlouvám Durovi, za poněkud zvadlou oslavu znovashledání v jeho bydlišti. Příště, Popradsky Medvede.
Hezké fotky.
Som si prave vravel, ze ste si ani nespomli... na to ze sme boli posediet a poklabosit, mne bolo dobre snad nabuduce bude aj aspon jedna foto.

DuroM
Jé tohle fopa budu muset vyžehlit. Bohužel bylo nám s tebou tak dobře, že na fotku si nikdo z nás ani nevzpomněl. Někdy přřřííštěe.
No problem.
Duro, víš co, nafot interiér vašeho sídlištního folklóru a posli k nám. Ve fotoshopu něco zbastlime. Tím bude spravedlnosti učiněno zadost.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Odpovědět