Prosím o radu na cesty

Odpovědět
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od OTIS »

Mexican píše: pát 27. črc 2018 18:02:08 na dofcu by som si tiez nepoziciaval. to radsej zobrat stan a vyrazit na balkan. zapad je neiveritelne drahy, najma jedko ak sa clovek neodbyva kebabom a pastikami z marketu
Pokud nejsou prachy, tak stačí vyrazit někam u nás ;)
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od eMnatřetí »

Třeba na sraz pod Pradědem, a pak dále, a dále a dále....
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od Mexican »

otis: to je pravda. kempy su v poho, ale v poslednych troch som sa moc nevyspal. balkan je balkan :) teda musim ospravednit svoju geo nedokonalost ale zahrnam tam aj rumunsko. za 3 tyzdne vyrazame, uz sa neviem dockat ;)

edit - uz niekto z vas siel tu trasu okolo hranic CR? (2000km)
katochvil
Příspěvky: 15
Registrován: sob 05. kvě 2018 12:24:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Písek
Motorka: Honda VFR800
Rok výroby: 2008

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od katochvil »

Děkuji vám za názory. Dovolenou u nás nechci, protože bych si připadal jako můj dědeček na fotkách, když za totáče jezdil ze 120cíkou k Mácháči a tam do sebe tlačil lanšmít s hořčicí. Našérovat fotky s takové dovči na profil tak budu všem pro srandu a o cejch socky nestojím :lol: .Ale nic proti vám starším, protože chápu že jste většinu života prožili zavřený za dráty a už nepotřebujete jezdit jinam 8-)
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od OTIS »

A neoznačují se za socky jedinci, kteří mají hluboko do kapsy a berou si úvěry na zbytečnosti – jak o sobě uvádíš výše?

Jestli jo, tak ty jsi vlastně socka, která si chce na nějaký profil vyvěsit fotky z dovolené ze západu a před svým okolím vypadat jako někdo, kdo si může dovolit drahé dovolené. Navíc se tady od začátku dožaduješ podrobných plánů, abys s tím neměl žádnou práci... Dovolené svého dědy zavrhuješ, ale cos vlastně dokázal ty - v realitě, ne na nějakém profilu? :shock:
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od eMnatřetí »

Ty, Otis, ty jsi tady horší jak já. Nebo žeby infekce? Do karantény s tebou. :D
Ti dnešní mladí, no to je materyal. Mam strach se dožít důchodu.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od Koudy01 »

Kratochvile, pokud mas min penez, nez je treba na benelux, vydej se na vychod. Je to tam o dost levnejsi, pro me i kouzelnejsi, vic dobrodruzny, takovy jinaci a lidi tam nejsou zkazeni :-)

Jen pro porovnani:
- 18 dni na Balkane (Rumunsko, Bulharsko, Makedonie, Albanie, Cerna hora, Bosna), 6500km - celkem cca 15000Kč
- 7 dni v Rakousku a Italii, 2600km - celkem cca 11000Kč
Styl ubytovani, stravy a vyletovani podobny. Jen je vse na vychode asi 2x levnejsi.

Plan si vytvor sam ;) Existuje spoustu cestopisu, kde se muzes inspirovat. Jo a taky sem mlade a blbe a taky sem si na prvni vetsi vylet pucil od maminky. Bo sem mel po skole, kapsu prazdnou a chcel sem se nekam podivat, nez nastoupim do prace a budu do konce zivota drit jak mezek :-)

PS: Fotka u prostrilene cedule z Albanie vypada na profilu taky dost krutoprisne ;)
katochvil
Příspěvky: 15
Registrován: sob 05. kvě 2018 12:24:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Písek
Motorka: Honda VFR800
Rok výroby: 2008

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od katochvil »

Děkuji vám Koudy, ale Chorvatskem a jeho okolím roštěnky už moc neoslním. Jo a pro příště nejsem Kratochvil 8-) Pane EMnaIII vy budete asi nějakej starej komouš a já myslel že už jste po tolika letech vymřeli. Ať je vám brzy země lehká :D Otisiu díky mému profilu mám nejvíc kreditů a v partě respekt přátel. To jsem dokázal!!!
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od eMnatřetí »

Ehm, zřejmě cocot a virtual dohromady. Vražedná kombinace, že pane Kratochvíl. Ať je vám roštěnka lehká,, mě uz čeká jenom zem
Naposledy upravil(a) eMnatřetí dne sob 28. črc 2018 18:30:19, celkem upraveno 1 x.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prosím o radu na cesty

Příspěvek od OTIS »

katochvil píše: sob 28. črc 2018 16:38:55 Otisiu díky mému profilu mám nejvíc kreditů a v partě respekt přátel. To jsem dokázal!!!
Tak to je COOL :shock: :lol:
Odpovědět