K Bajkalu na Omula

Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Koudy01 »

Nene, kdyby jo, tak jedine na vodu. Ale to ja mam vyreseny jinak. Nadrz ma XJ dost velkou.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 273
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600
Rok výroby: 1998

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od xy »

Koudy, díky za odkaz na cestopis, zábava na jeden večer a půlku noci :D ... alespoň jsem konečně pochopil název tohoto vlákna...
...kam nevidím, tam neletím...
mimo
Příspěvky: 239
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od mimo »

mám ho z wish 5l za cca 700 kč puvodne jsem jej kupoval na 4 kolu bo mi neukazuje palivoměr a již nekolikrát mi došel benál vždy na tom nejnevhodnějším místě a čase. Ale vzhledem k sněhovým podmínkám uvažuji že jej vemu sebou na Bajkal, jen nevím kam ho přidělám. :)
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Koudy01 »

kozoroh1 psal> Hlavně jsem si chtěl promluvit o tom Bajkalu. Nedám na to nejspíš peníze, ale ta myšlenka mě pořád neopouští.
Myslím si, že hlavním problémem teď nejsou peníze, ale to, aby nám to vůbec bylo umožněno. Tím myslím vyjet z ČR a vstoupit do států na trase. Přece jenom už je to "za pár", ale panika a různý opatření zatím pořád sílí. Tak kdo ví, co dalšího ještě chytrý hlavy vymyslijou.

S vyřízením víz asi ještě chvílu počkáme.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Mexican »

ked uz vy cestovatelianemozte planovat ten Bajkal, tak si o tom aspon vsetci precitajme. Za mna to ale zobrali az prilis z "rychliku" a najma az moc vlaku. Tu Kubinku by som ale niekedy veru rad videl, nie ze nie

https://www.motorkari.cz/cestovani/cest ... 43391.html
mimo
Příspěvky: 239
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od mimo »

https://www.youtube.com/watch?v=urNo_3V ... qVcMSflGEs
Toto je též veselé a nemusí senic číst :D
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Koudy01 »

Vzhledem k nynější situaci, u které se nedá předpokládat vývoj - zejména v zemích na trase, jsem nucen akci zrušit.

Možná o prázdninách už bude vše v cajku, ale nemůžu 14 dní před odjezdem doma ani zaměstnavateli říct: "Tak já teda na ty dva měsíce pryč nakonec jedu." Ani naopak: "Tak já nakonec nikam nejedu. Budu normálně chodit do práce." To bohužel nejde.
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Jurapee »

Koudy01 píše: ned 12. dub 2020 6:41:44 Vzhledem k nynější situaci, u které se nedá předpokládat vývoj - zejména v zemích na trase, jsem nucen akci zrušit.

Možná o prázdninách už bude vše v cajku, ale nemůžu 14 dní před odjezdem doma ani zaměstnavateli říct: "Tak já teda na ty dva měsíce pryč nakonec jedu." Ani naopak: "Tak já nakonec nikam nejedu. Budu normálně chodit do práce." To bohužel nejde.
Přál jsem vám to, co přál, vlastně záviděl. Je to škoda jak to (ne)vyšlo, ne každý rok se na to najde prostor, peníze, nálada, spolujezdci ....
Jura
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od OTIS »

No jak tak čtu zprávy – současný přístup lidí k pravidlům, tak si myslím, že budeme rádi za to, když budou v příštích měsících rozumné podmínky pro turistiku aspoň tady... Např. otevřené kempy apod.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: K Bajkalu na Omula

Příspěvek od Koudy01 »

Jurapee píše: ned 12. dub 2020 10:23:45 Přál jsem vám to, co přál, vlastně záviděl. Je to škoda jak to (ne)vyšlo, ne každý rok se na to najde prostor, peníze, nálada, spolujezdci ....
Jura
No, aspoň máme s bráchou pořádně oservisovaný motorky, nové pořádné stan, spacáky, klobouky, moskytiéry, repelenty, bomby do vařiče, mimo má doutník na oslavu, že jsme dojeli až k Bajkalu, doladili jsme trasu ... Nijak jsme se přeš zimu neflákali. K tomu vyjet nám chyběly už jen víza a těsně před odjezdem nahodit nový pneuše a vyměnit olej. Co už. Ale bavit se o tom můžeme klidně dál :-)

Výstřižek.JPG
Odpovědět