XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Odpovědět
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od Jurapee »

Ahoj,
musím pochválit, sraz se povedl a i vyjíždka byla zase jak má být, trasa i rychlost supr. Návštěva přehrady byla bomba.
A to že jsme se na projíždce trhli, že bylo něco zavřené, bylo určitě jen na obveselení. Tak se z toho poučím a musím taky vyhledat něco zavřeného a na jaře to společně navštívíme. Co, to si nechám jako překvápko.
Domů za Chrudimí jsme na 100km měli jako doprovod vodní spršku, posledních 100km ale za sucha, za slunčka a krásně se oteplilo, takže jsem krásně oschnul a pookřál :D .
Najeto krásných 1041 km.
Dane za sraz ti uděluji pochvalu :D :D :D
Jura
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od eMnatřetí »

mirekm píše: ned 23. zář 2018 21:26:54 Mirek s Táňou taky hlásí šťastný návrat domů. Bylo to trochu akčnější, cestou jsme vyzkoušeli motokáry na Ramzové (nic moc) a na závěr jsme už nedojeli, ale doplavali. Před Hradcem trochu mrholilo, tak jsme dali preventivně nepromoky, do Prahy dobrý, ale posledních cca 30 km jsme se stihli vykoupat, vyprat hadry,boty i rukavice, umejt motku (na sto % odmočené všechny mouchy). Takovej slejvák s bouřkou, co nás chytil na dálnici kousek před domovem jsem na motorce ještě nezažil. Jako, kdybych jel potokem pod vodopádem a v náklonu proti vichru. Yamaha xj se ukázala jako konkurence schopná vodním skůtrům, gumy Avon držely v tom proudu perfektně :-). Táňa v nemoku(skafandr) celkem v poho, moje nepromokavá vložka má asi někde mezírku neboť jsem po chvíli seděl ve vlhku, ale asi není dělaná na potápění :-(. Jen boty a rukavice se ukázaly jako zcela vodupropustné (dovnitř).
Jinak sraz super, díky organizátorovi za to krásné místo, pěkný program (přehrada super a do Osoblahy jsem se už dlouho chystal) a i to počasí se nakonec povedlo (až na ten závěr doma) :-). Jsem rád, že jsem vás všechny zase viděl a těším se na příště.
Neříkej mi, že ve všech těch kufrech, co jste ssebou tahali jsi nenašel skládací pádla. Ještě pak možno dublovat funkci polní lopatkou :lol:
Rááááád jsem s vámi pobyl. Dík a někde na Berounsku.
Naposledy upravil(a) eMnatřetí dne pon 24. zář 2018 14:14:34, celkem upraveno 1 x.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od eMnatřetí »

Jurapee píše: ned 23. zář 2018 21:31:39 Ahoj,
musím pochválit, sraz se povedl a i vyjíždka byla zase jak má být, trasa i rychlost supr. Návštěva přehrady byla bomba.
A to že jsme se na projíždce trhli, že bylo něco zavřené, bylo určitě jen na obveselení. Tak se z toho poučím a musím taky vyhledat něco zavřeného a na jaře to společně navštívíme. Co, to si nechám jako překvápko.
Domů za Chrudimí jsme na 100km měli jako doprovod vodní spršku, posledních 100km ale za sucha, za slunčka a krásně se oteplilo, takže jsem krásně oschnul a pookřál :D .
Najeto krásných 1041 km.
Dane za sraz ti uděluji pochvalu :D :D :D
Jura
;) , dík. Vzhůru na další, dvacátýosmý, s podtitulem: Potkali se u Berouna. Nediv se, pořadatelství je třeba předat dále. Jako na Olympiádě :lol:
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od eMnatřetí »

VojtaMX píše: ned 23. zář 2018 16:24:46 Tak jsem doma. Nakonec i na nepromok došlo, ale bylo to parádní.
Nejlepší XJ sraz v Moravskoslezském kraji na kterým jsem kdy byl.
Děkuji. Moc. Ahoi najaře. Nebo na zimním?
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od Kodl »

Dorazili jsme těch pár kilometrů k domovu jenom trochu vodou chlazení, bez nepromoků, ty zůstaly v kufru.
Otisův postesk
(bohužel na společné nejsou všichni)
bych si dovolil trochu okomentovat, neberte to nikdo jako sahání do svědomí:
Když někdo na veřejné silnice vytahuje zatáčky úplně po levé straně a pak v jede obci o tolik rychlej než je limit (nechci to číslo raděj psát) tak ti, co jedou jako lidi nemají šanci tuhle skupinu stíhat, a ani ten co je vede, nemá tolik rozumu, aby na konci toho úseku chvilku počkal.
U jedné křižovatky počkal Mirekm, u jedné pak já a u další už nikdo. Ostatně stejná věc se stala už u první zastávky u poldru, tam jsem to trefil jenom díky perifernímu vidění a ženské, co vidí i šikmo dozadu, ne že by u odbočky mezi hromady zeminy někdo počkal...

Já na té fotce nejsem krom jinýho z toho důvodu, že jsem potřeboval tu brzdovku. Už se to pomalu stává srazovou tradicí, že těsnění ve spojce odejde definitivně zrovna na srazu. Objednal jsem si zrovna dvě sady a brzdovku a náhradní těsnění už z pod sedla nebudu vyndávat, bude tam furt, tu předchozí brzdovku jsem dával do regálu minulej měsíc, že už nebude potřeba :x

to Michal: a Honda nejde roztlačit? XJR jo, stačí trochu z kopce a dva osli nebo jeden vůl.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od eMnatřetí »

Neuhodne ten, kde zrovna jsem. Malomluvny Míša zapomněl zaplatit snídani. Vyúčtuji jakmile jej uvidim. Jinak přenáším pozitivní emoce.
Kdo hádal na Malajce, trefa do černého.
Do dnešního rána se Praděd vystrojil do bílého.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
mimo
Příspěvky: 239
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od mimo »

:lol: :lol: on se chlubil že to měl nějaký levný :lol: :lol: :lol: Je to PODVODNÍK :lol:
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od Michal »

Ty woe prej podvodník alespoň tam trefím a ve správný termín !!! Šéfka v sobotu večer řekla sumu, tak jsem cálnul a myslel, že to sečetla komplet.
Kubo zamázni to, máš to na jaře i s ourokama a že se omlouvám. Dík!
Přátelé vědí, že nejsem nikomu dlouho nic dlužnej :lol: :lol: :lol:
mimo
Příspěvky: 239
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od mimo »

počítáš do přátel i mě?? :lol:
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od Kodl »

já taky platil v sobotu večer, tak jestli taky nejsem na černé listině...
Odpovědět