XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Odpovědět
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od KaBl58 »

DuroM65 píše: čtv 04. říj 2018 15:51:36
Michal píše: ned 23. zář 2018 18:03:51 Miša na základně v 17.00, víkend paráda, rád jsem Vás viděl, omlouvám se, že jsem toho moc neřek, bo mně svinsky bolely ty záda :D . Cournul jsem si ještě na Krnov a Opavu a pak již směr západ. Někde nad Olomoucí jsem musel taky potupně do nemoku ale alespoň mám natrénováno. To nebylo to nejhorší... Už jsem skoro dom, když před hradem Kámen blik kontrolka benzínu. Dojel bych s prstem v nose ale znáte to, pak na to potřebujete skočit a není tam benál. No nic zastávka v Obratani, pumpa, natankuju a pak to přišlo. Start a nic... To naprclý dobíjení mě nechalo cca 12 Km od baráku :roll: . Začínám záchranou akci. Pvrní volám lásce, ta mi to nebere, paráda. Tak dceruška, jo klap a přítel vyráží sehnat start káble a za hodinu byl u mně. Dvě minutky drc a motor běží, to je všechno, ptá se? Říkám jo, jen slabá baterka. Poděkuji, nastrojím a vyrazím k domovu. Přistávám a láska otvírá garáž, sem ti volal! Jo já si všimla až teď, bylo to důležitý? NEBYLO !!!! Ty jsi naštvanej ??? Ne já jsem NASRANEJ !!!! No a pak jí to odviprávím… Jdu shánět ten zkurvenej stator a těším se přátelé na jarní !!!!
Pochvala na Malajku holkám ! (možná bych příště vzal jinou kapelu :lol: :lol: :lol: ) Jinak moc fajn !!! :lol:
Si robis kozy... to sa na tej pumpe nemasiel nikto kto by Ti poskytol trocha stavy zo svojho do tvojho tatosa???? Jooo holt videj ZURIVYHO MOTORKARE tak ve spechu utikaji... asi. Ja osobne som raz potreboval stavu na nakopnutie JAWY podotykam JAWY... startoval som to cez kable z najnovsieho PASATA... prosto pohlad pre bohov... najnovsie lestene delo za melounek a vedla moja JAWICKA Carnulka a ja vysmiaty jak leco. Je ale pravda ze to bolo pred motorkarskou krcmou...
Jo Jawa, hm skousla leccos. Já při odjezdu na sraz ani ťuk. Zkouška přes kabely z auta a vylitla pojistka 30A. Takže cca 30 minut nabíječka a odjezd. Výhoda že to bylo doma před odjezdem. Zamkl jsem omylem až na parkovačky.
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od Michal »

Tak to máme Ďuro podobné, taky mi přijel vysvobodit nový paššák, samosebou se spoustou keců a první co bylo když vylezl z auta : musíme udělat fotečku. No to je velká sláva, když "mistr" nedojede, však znáte :lol: :lol: :lol: Našlo se ještě pár mušek co doma neudělám, tak fčera putovala k varaderodoktorovi aby byla na jarní sraz v plné kondici. Tam se teda těším, určitě v okolních vesničkách spousta tetek okolo padesátky na mně dodnes vzpomíná :D
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od eMnatřetí »

Kdo ho řídil, pašáka? Určo tě znal, když se chtěl fotit s Mistrem.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od eMnatřetí »

Hoi Bando. Aby se neřeklo, že nefotím a nezveřejňuju, níže odkaz jako připomínku místa. Atmosféra hodna podzimního srazu. Jen my tam nejsme....
Ještě jednou dík.

https://photos.google.com/u/1/share/AF1 ... VZN0NYRGJR
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od eMnatřetí »

Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: XXVII Podzimní sraz pod Pradědem

Příspěvek od eMnatřetí »

Dozvuky z kraje pod Pradědem: Podívejte se, co jsem sdílel(a): https://m.youtube.com/watch?v=qAyAOGYtgsg je tam krásně až mě odsud pustí zajedu tam potrenovat na květnovou Santa Katerinu
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Odpovědět