Minisraz Dudince tentokrát v Luhačovicích

Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Minisraz Dudince tentokrát v Luhačovicích

Příspěvek od eMnatřetí »

Radimathor píše: pon 19. dub 2021 15:15:45 :shock: :? no hlavně, že jseš celej, sice dobitej, ale nezlámanej, tak se kurýruj ať se setkáme na srazu v květnu.
bez obav radime, jsem z5 přijedu na papučí bo oslik eště nebude fit, a na Soumara si netroufam eště
Ale kua bude o čem mluvit, věř, těším se jak malý Jarda už jen desetkrát se vysoim......a.......
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Minisraz Dudince tentokrát v Luhačovicích

Příspěvek od OTIS »

Tak už mám plán B, vlastně by to mohl být rovnou plán A ;) Od jednoho známého mám nabídku na zázemí, kde je barák v rekonstrukci, zahrada, odpovídající vybavení pro gastronomii (max. 10 lidí) . Primárně se přepokládají stany, ale omezeně nebude problém složit hlavu někde ve stavbě či pod přístřeškem

Když budeme chtít, navaří nám i jídlo – není kuchař, ale hodně ho to baví a samozřejmě zajistí i bečku - Švec 11 - https://www.zlinskysvec.cz/ … Jak to vidíte?


Pokud jste pro, potřebu do úterý 27.4. 12 hod. závaznou přihlášku. Místo konání bude dodáno jen přihlášeným.

IMG-20210420-WA0010 (Malé).jpg
IMG-20210420-WA0008 (Malé).jpg
IMG-20210420-WA0002 (Malé).jpg
IMG-20210420-WA0004 (Malé).jpg
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Minisraz Dudince tentokrát v Luhačovicích

Příspěvek od eMnatřetí »

Kua heru Haavyr bluescrotumalias Papa Smerf
A také Antonín Sova přijedu možná na nové papuči oslík je u dochtora, naXj si eště netroufam
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 601
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: Minisraz Dudince tentokrát v Luhačovicích

Příspěvek od javim »

Mně se to líbí (o totéž jsem se také pokoušel, ale nemám holt tak dobré známé). Akorát Hanka není stanová... Zvláště v dubnu/květnu, takže asi sám...
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Minisraz Dudince tentokrát v Luhačovicích

Příspěvek od OTIS »

Pokud si vezme spacák a karimatku, tak by mohla někde v tom baráku... Jinak je to v lokalitě Zlín-Malenovice, pomožeš s vyjížďkou? Tam bys to mohl trochu znát :D
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Minisraz Dudince tentokrát v Luhačovicích

Příspěvek od Koudy01 »

Já ještě nevím. V pátek jsou čarodějnice, to obyčejně s rodinou grilujeme. A včera přišli s tím, že máme v lese dřevo. Předpokládám, že několik sobot teď teda budeme trávit tam. A úplně nevím, jestli se mi pak odpoledne bude chtít na motorku a cestovat do Zlína. Obojí jsou zatím předpoklady. Tak uvidím, jestli se potvrdí nebo ne. Pokud bude ještě místo, poprosím adresu do SZ a jako klasicky - buď se ukážu nebo ne. Ale celý víkend nejspíš nedám.
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 601
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: Minisraz Dudince tentokrát v Luhačovicích

Příspěvek od javim »

OTIS píše: čtv 22. dub 2021 7:04:11Jinak je to v lokalitě Zlín-Malenovice, pomožeš s vyjížďkou? Tam bys to mohl trochu znát :D
Zkusím podumat ... kupodivu to tam moc neznám, ale směrem na sever už se trochu chytám a měl bych i jeden takový nápad :)
Ad spaní v baráku - nabídnu jí to ... ale jelikož se nám doma protáhla rekonstrukce koupelen (doufali jsme, že hotovo bude před tímto víkendem), tak se bojím, že spíše bude nastavená v režimu: "už konečně vypadni, ať můžu v klidu ten svinčík uklidit".
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Zdenda
Příspěvky: 134
Registrován: stř 22. lis 2017 17:02:32
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 1999

Re: Minisraz Dudince tentokrát v Luhačovicích

Příspěvek od Zdenda »

Taky jsem premyslel, ze bych vas dojel treba jen v sobotu behem projizdky. Tak az bude trasa, tak bych poprosil o nejaky body kde se bude stavet. Dik
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Minisraz Dudince tentokrát v Luhačovicích

Příspěvek od OTIS »

Jako jeden z bodů bych určitě viděl návštěvu lázní (načepovat minerálku) a tradiční místo pro parkování a setkávání tam bývá zde: https://mapy.cz/s/lugerezehe

Koudy01 píše: čtv 22. dub 2021 11:04:45 Pokud bude ještě místo, poprosím adresu do SZ a jako klasicky - buď se ukážu nebo ne. Ale celý víkend nejspíš nedám.
S místem bych problém neviděl, dojeď jak ti to bude vyhovovat. Závazné přihlášení je pouze pro případ, že budeme požadovat zajistit nějaké jídlo (na večery) a točené pivo...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Minisraz Dudince tentokrát v Luhačovicích

Příspěvek od Koudy01 »

S místem bych problém neviděl, dojeď jak ti to bude vyhovovat. Závazné přihlášení je pouze pro případ, že budeme požadovat zajistit nějaké jídlo (na večery) a točené pivo...
V tomhle se mnou počítat spíš nemusíš. Pivo poslední dobou nepiju a jednu večeřu se snídaní si koupím. Samozřejmě, kdyby byl nějakej gulášek nebo něco, rád bych si dal. Ale pokud to bude na počet, tak mě do toho vzhledem k tomu, že nevím, jestli dorazím, nepočítej. Ať v tom nejsou zmatky.
Odpovědět