11. dudinský XJ minizraz

Odpovědět
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: 11. dudinský XJ minizraz

Příspěvek od DuroM65 »

Pisal som to aj u seba... ale opakovanie matka alkoholismu.

Kto a ci vobec chce, alebo uvazuje o tyzdni 17.8 az 21.8.2020 a tulani sa po Slovensku... KOLKO BY NAS BOLO a vybava... kefka na zuby, stan, pivo, kreditka resp. bunca susnov/bubakov a MOTORKA.

Neviem ci ma zmysel zakladat pre to samostatne vlakno... CI???

DuroM65
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 601
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: 11. dudinský XJ minizraz

Příspěvek od javim »

Žena prohlásila, že jedeme ... tak bychom asi přijeli ... jak je to s rezervací pokoje? Je ještě místo?
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Uživatelský avatar
felika
Příspěvky: 112
Registrován: ned 12. lis 2017 16:54:13
Kraj: Banskobystrický
Obec: Dudince
Motorka: XJ 900 S
Rok výroby: 2002

Re: 11. dudinský XJ minizraz

Příspěvek od felika »

Ešte sa nájde nejaké, zabešteloval som pre vás dvojku.
Napíš sem, ktorý deň dôjdeš a na ako dlho. Ak chces, môžete sa cez týždeň pripojiť k nám, budeme sa motať kdesi po ďalekom východe, ale teraz ešte nevie nik kedy a kde :D
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: 11. dudinský XJ minizraz

Příspěvek od eMnatřetí »

Taaaak a je to. U roby v robotě kdosi chytil Kovida. Teraz môžem ísť tak doprdele. ........ A největší šikula je Roman Prymula kurfa to je ale rok!. Každou chvilku čekám. Maďara a jeho soubor karanténa boys. Ve stručnosti: asik nepřijedu. Užijte si to .hmm karma se mi obrátila
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: 11. dudinský XJ minizraz

Příspěvek od OTIS »

No Hávýr, tak se rychle rozveď a karanténa se na tebe nebude vztahovat :lol: Má to zmysel...

Když už sme u tohoto tématu, tak jak je to na Slovensku nařízené s těma hadrama na ksichtu. Když dojedu do kempu, tak na recepci už si to musím dat?
Uživatelský avatar
felika
Příspěvky: 112
Registrován: ned 12. lis 2017 16:54:13
Kraj: Banskobystrický
Obec: Dudince
Motorka: XJ 900 S
Rok výroby: 2002

Re: 11. dudinský XJ minizraz

Příspěvek od felika »

Ak sa nemýlim, vo vnútornom priestore verejnej inštitúcie to musí byť na hube.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: 11. dudinský XJ minizraz

Příspěvek od eMnatřetí »

OTIS píše: ned 09. srp 2020 17:34:21 No Hávýr, tak se rychle rozveď a karanténa se na tebe nebude vztahovat :lol: Má to zmysel...

Když už sme u tohoto tématu, tak jak je to na Slovensku nařízené s těma hadrama na ksichtu. Když dojedu do kempu, tak na recepci už si to musím dat?
K tomu rychlému rozvodu. Záleží na tom jestli se Kovid počítá do SJM. Než dojde k majetkovému vyrovnání to už na světě nebudou legálně jezdit žádné motorky na benzín Ha včíl mudruj! :lol:
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. dudinský XJ minizraz

Příspěvek od Mexican »

na recepcii v kepe to posledny tyzden (margita ilona a ani Podlesok) nemali. Ale rusku okrem restauracii cjceli fakt vsade, napr aj v Domici
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: 11. dudinský XJ minizraz

Příspěvek od DuroM65 »

Vsade v obchodoch, vsade na benzinkach, vsade v uzavretych priestoroch na uradoch, muzeach a hradoch...

Chujovina ale ten saso pocmarany, trnavsky placko aj s tymi jeho vlezdoprdelistami to nakazal a nezrusil...

Zober si aspon jednu zo sebou a musis ju mat v dosahu ako vestu v aute.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: 11. dudinský XJ minizraz

Příspěvek od kozoroh1 »

Mexican píše: úte 04. srp 2020 21:12:59 ja sa nebojim, ze ste nakazeni. Ja vam robim predjazdca a testujem halusky. Aby to nebolo opat len o tych udajne najlepsich v Dechtaroch pri LM
No to je škoda že takový expert je tam neprovede. Mě se fakt nechce listovat tématy, ale nevím jestli jsem použil nejlepší. Dehtáre jsou srdcovka a rozhodně stojí za to se tam zastavit, když už někdo valí po dálnici. Stejné platí i o profláknutém Salaši Krajinka u Ružomberka, kde je i sbírka veteránů traktorů, která stojí za to. Jen tam ne v době oběda. Moto klubu v LM a spoustě dalších na Liptově a Spiši. Ať už u silnic, nebo v zákoutích. Jen rozumný člověk umí rozlišovat co mi chutná a co stojí za hovno když tomu nerozumím. ;)

A až pojedete domů, můžete se zastavit u jednoho pána. Velice slušný. Česnečka jak má být, se sýrem a chlebovými krutony. No a halušky čerstvě udělané. Je to za zatáčkou a hned dolu k potoku, mnoho lidí to mine. Já měl radost, že jsme pánovi udělali radost a pán měl radost, že nám velice chutnalo.

Zázrivá pension Slněčný dvor. dám sem Felikovi tři fotky z Krajinky a abych mu to neplevelil, tak to pozítří smažu.
3.jpg
2.jpg
1.jpg
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Odpovědět