Motosalon 2020

Odpovědět
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 769
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Motosalon 2020

Příspěvek od kozoroh1 »

Věř že mě to sralo víc než vás. Hlavně jsem si chtěl promluvit o tom Bajkalu. Nedám na to nejspíš peníze, ale ta myšlenka mě pořád neopouští. O ten telefon nejde, mám službu každý třetí týden. A lidi volají i o víkendech ve dne vnoci. Týden nespíš. A kolikrát je to fakt píčovina. Takže jen co skončí služba telefon neexistuje. Kdybych viděl že voláte tak bych byl nasranej dřív a ne až někdy ve 20 když jsem se divil, že Otis píše, že jsme nedorazili. To jsem nechápal co tím myslí.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 275
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600
Rok výroby: 1998

Re: Motosalon 2020

Příspěvek od xy »

...mně se na motosalonu taky líbilo u Bartuse, panák do jedné nohy, do druhé nohy, (kolik já to mám vlastně nohou? :D ), pak jsem se ale u Yamahy bál vylézt na XSR 900, abych jim s ním neupadl... ta motorka se mi líbí vzhledově, i když výroční žlutočerná jí minule slušela víc, pak pár hezkých scramblerů, coby nedostižný sen jsem obdivoval Bimotu Tesi...
...večerní program byl taky moc fajn, čtvrteční courání po vinárnách i páteční Kodlovy a Bartusovy historky ;)
...kam nevidím, tam neletím...
mimo
Příspěvky: 240
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: Motosalon 2020

Příspěvek od mimo »

Mimo, jsi fakt hodný. A určitě bych měl být pyšný na to, že jsem konečně něco vyhrál. Ale přece jen, ty jsi nasadil laťku hodně vysoko. já se spletl o den, ty o sedm. :D Takže si pohárek nech, zasloužíš si ho víc. :D :D
To máš jedno o kolik důležité je že jsi nedorazil včas :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 979
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Motosalon 2020

Příspěvek od OTIS »

Koudy01 píše: úte 10. bře 2020 20:55:05 A u motorek u mě jasně vede Royal Enfield GT 650.
Video http://motoride.sk/video/5722/najlepsia ... asika.html
Odpovědět