Václavovo okénko prdítek (pro děti 50 -125ccm)

Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 456
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Václavovo okénko prdítek (pro kluky 50 -125ccm)

Příspěvek od Václav-mahomaho »

Zde vyškové porovnáni z profilu.
Přílohy
20210424_134501_resized.jpg
Život je cesta, čím dál tím líp.
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Václavovo okénko prdítek (pro děti 50 -125ccm)

Příspěvek od Kodl »

Taky na tom máš tak skrčený nohy jako já na tom 14/12 pitbike? To mě celkem vadí, a uvažuju o tomhle: http://emotionbikes.cz/nabidka/sur-ron- ... -l1e-2021/ - na pohled malá motorka, ale má to 19" kola, je to tak trochu cyklistická technologie... KTM e-xc freeride je pro mě finančně mimo možnosti. Díky tomu, že je to homologovaný jako AM, tak to může mít za tři roky mladej jako první motorku na silnici, a mě to možná mezitím přestane bavit...
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 456
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Václavovo okénko prdítek (pro děti 50 -125ccm)

Příspěvek od Václav-mahomaho »

jj nohy skrčené, ale mě to tak neva. Tohle vypadá bezva, ale na mě je to drahé i když v tomhle žánru to asi tak moc není. Pro mě zatím vedou motory neb jsou cenově dostupnější. Holt po mě občas někdo metá blesky pohledem když kolem projedeme.
Trochu k a trochu od věci. Elektrika pěkná, ale zrovna v úterý jsem mluvil s majitelem Journyman panem Kotem (vozí CF moto) a ani za deset let nebudou elektro motorky umět konkurovat spalovacím motorům neb trojúhelník váha, cena, ujeté km prostě bude mluvit pro spalovací motory. Trochu jinak je to u městských vozítek a další věc je co přijde z eurofašistické unie za befel.
Život je cesta, čím dál tím líp.
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Václavovo okénko prdítek (pro děti 50 -125ccm)

Příspěvek od Kodl »

zrovna včera jsem mladýmu sebral pitbike, bez helmy a bez chráničů sem se vydal zahrádkářskou kolonií a dost brzo mě to dostihlo: na polní cestě s vyšším prostředkem mi vadily větve, co mě ošlehávaly ruce a ksicht, že přejedu do druhé stopy, a frajeři neubírají nikdy :) - pření kolo najelo nahoru krásně a zadní zůstalo dole a tím pádem se motorka seštorcovala a já to dal plavně vzduchem z meze dolů... Na mě se nepoškodilo nic, na motorce klasika: páčka přední brzdy, ovládání akcelerátoru (u elektriky by se to "plyn" nemělo nazývat ani omylem). Nějak jsem se vrátil ku domu, ale mladýmu to ani nějak nevadilo, že nepojede dnes na výlet na motorce, ale autem...
Radimathor
Příspěvky: 151
Registrován: ned 19. lis 2017 9:28:14
Kraj: Praha
Obec: Kunratice
Motorka: ZRX1200S
Rok výroby: 2002

Re: Václavovo okénko prdítek (pro děti 50 -125ccm)

Příspěvek od Radimathor »

Vole, helma a spol je základ, pár facek bys zasloužil, ty ty ty !!!
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Václavovo okénko prdítek (pro děti 50 -125ccm)

Příspěvek od Kodl »

Asi umím padat, ani koleno na gatích jsem si neroztrhl, jenom jsou místo modré jsou sem tam zelený. Nejvíc škody utrpěla technika...
Na druhou stranu, dost mě překvapilo, jak daleko sem jel po té trávě z meze z rychlosti cca 35km/h... A zahrádkář hned vedle se mohl potrhat smíchem, přitom to i trochu bolelo...
Odpovědět