Prodám xj600 diversione

Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od OTIS »

Koudy01 píše: pon 25. čer 2018 18:49:14 Ted sou sezonni ceny. Na podzim to zas padne na obvyklych 35-40 za mladsi rocniky...a najdou se i kupci, kteri si za stav priplati. Ale vetsinou to nejsou ti, co si kupuji XJ - bohuzel.

Jen takovy srovnani. Bracha koupil na podzim zachovalou 99 za 34 tis. Kc po vymene gum, svicek, vsech desticek, retezovky, oleje,... Krome serizeni ventilu a podtlaku se na to nemuselo a zatim nemusi sahnout. Preju ti rychly prodej, ale myslim si, ze si draho koupil a slusne prodat bude problem. Ale treba taky ne.
Jenomže ta bráchova je pravděpodobně přelakovaná. Takže z pohledu zájemce, který hledá stroj v originálním stavu, je toto zásadní problém a tím pádem i výrazně nižší hodnota. Jak říkal pan v muzeu v Sezemicách - originální stav i se známkami opotřebení se cení nejvíc...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Koudy01 »

Ja si nemyslim, ze je prelakovana. Ale to je jina diskuze. Polepy na nadrzi pod lakem a tusim pig ma na svoji 99 taky nalepku s cernym N.
Zdenda
Příspěvky: 134
Registrován: stř 22. lis 2017 17:02:32
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 1999

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Zdenda »

Myslim si, ze cerny Nko je na tech starsich normal, ze to cerveny davali treba az 2000+. Jenom fakt netusim co je to moje zac, protoze ram je normalne cernej a vsechno ostatni metaliza. Nejak tukly to urcite je, jak moc to nikdo nevi a je me to asi jedno. Jede to rovne a pekne. Nic lepsiho sem nemel takze to nemam s cim porovnat, oproti tomu co sem mel je to parada ;).
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od eMnatřetí »

Možná se v tobě pletu, ale zkus MT a pak si mudruj
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od eMnatřetí »

Koudy01 píše: pon 25. čer 2018 19:58:04 Ja si nemyslim, ze je prelakovana. Ale to je jina diskuze. Polepy na nadrzi pod lakem a tusim pig ma na svoji 99 taky nalepku s cernym N.
Kus, který vydrží v origo stavu 30 a více let asi nikdy reálně moc nejezdil. Taková motka je nahovno. A nebo do obýváku, když ti to samice dovolí.
Přijeď se podivat na mou Gilleru SP 50. Jak ju uvidíš obitu z obou stran, pochopíš i km naběh. ORIGO, i s příběhem
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od eMnatřetí »

Přijde mi to zajímavé. Založí se nové vlákno. Po čase napíše Mexican svoje moudro a v zapětí se přidává Nevo7. Jako jeden muž. Žeby schíza? Jenom se ptám

Edt: Omlouvám se tímto Karlosovi, že mu plevelím vlákno. Veřejně, na fóru.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Karlos I.
Příspěvky: 39
Registrován: pon 04. pro 2017 11:56:42
Kraj: Karlovarský
Obec: Karlovy Vary
Motorka: xj600 diversion
Rok výroby: 1993

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Karlos I. »

Díky za názory, ale nechtěl jsem rozpoutat diskuzi, ten koupi za tolik, ten prodává za tolik, co je drahé a co levné....a další filozofování nad cenou. Já to nepotřebuji zas tak nutně prodat....náhodou jsem narazil na velmi hezkou TDM 850, tak bude mít sestřičku v garáži.....ale protože u penzionu půjčuji i kola a koloběžky, zabírá místo, takže když ji někdo rychle koupí, dám slevu, protože příští týden začíná ve Varech festival-sezóna a já tu garáž potřebuji mít volnou. Když ji nikdo nekoupí, tak holt budu muset vymyslet nějaké jiné stání na léto(dám ji pod plachtu...či taknějak)...ale bulet, že jsem koupil za tolik, nemíním. Viděl jsem za tu cenu v motohandlu docela šrot-past, koukám i na ostatní, takže asi tak....a kdyby něco, můj telefon je 603531904. Karlos :)
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Mexican »

Karlos ak chces predat, asi to bude chciet viac nafotit a hodit na viac miest (minimalne motorkari.cz).. parkujem moto pod plachtou 4 sezony od aprila po november a pohoda :-)

a offtopic: trolla krmit nebudem :)
Karlos I.
Příspěvky: 39
Registrován: pon 04. pro 2017 11:56:42
Kraj: Karlovarský
Obec: Karlovy Vary
Motorka: xj600 diversion
Rok výroby: 1993

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Karlos I. »

eMnatřetí píše: pon 25. čer 2018 22:03:13 Přijde mi to zajímavé. Založí se nové vlákno. Po čase napíše Mexican svoje moudro a v zapětí se přidává Nevo7. Jako jeden muž. Žeby schíza? Jenom se ptám

Edt: Omlouvám se tímto Karlosovi, že mu plevelím vlákno. Veřejně, na fóru.
No! Zajimavý :lol:
Karlos I.
Příspěvky: 39
Registrován: pon 04. pro 2017 11:56:42
Kraj: Karlovarský
Obec: Karlovy Vary
Motorka: xj600 diversion
Rok výroby: 1993

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Karlos I. »

Řeknu jen toto...:-) ....nedávno jsem si koupil kolo, které beztak půjčuji hostům...nic moc a stálo dvacku. Tenhle stroj je velice dobrý a když sečtu, co je tam nového(měsíc), tak gumy, repas.př.tlumiče,padací rám,držák a plotna na kufr+kufr,turistický štít,USB port,brzd.desky, filtry, olej- tak je to minimálně za patnáct...takže nebudu tuhle mašinu prodávat za cenu kola :-) (když to sundám a rozprodám zvlášť :-) )....žena si rozšiřuje řidičák, tak si ji raději nechám pro ni(teď má malého chopra), nebo jako budoucího veterána :-) ....ale prodávat funkční a hezký stroj za cenu kola :-) nechci...a můžou se třeba ti někteří posr..... :lol: ............. :lol: já si dnes jedu pro tu TDM 850 😋....taky náhoda...chtěl jsem něco jinýho, ale nějak se to seběhlo....proč né!!!
Zamčeno