Prodám xj600 diversione

Karlos I.
Příspěvky: 39
Registrován: pon 04. pro 2017 11:56:42
Kraj: Karlovarský
Obec: Karlovy Vary
Motorka: xj600 diversion
Rok výroby: 1993

Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Karlos I. »

Dnes jsem se rozhodl, že bych zvýšil kubatůru( jsem velký kluk...58let :) ). Začínal jsem po 23letech jezdit a xj je super, jen mne to vzalo tak, že asi budu trochu více cestovat, pokud mi to penzion dovolí( taky mi zde navrhovali, udělat sraz xj u mne v penzionu ve Varech ;) ) a chtěl bych pořídit buď yamaha xjr1300, nebo Suzuki Bandit 1200...to mne s mými 115kg uveze v poho. Takže k mé xj. Kupoval jsem ji na náhodný tip známého z Německa od pána, co se o ní staral asi dobře, protože na stk čučeli, že to je rok 93. Měla najeto 40tis....teď má něco málo přes 43. Dal jsem za ni 32tis.Kč...jede parádně, jen ...a to jsem tu dával do diskuze...na podtočenou šestku kňourá převodovka,ale prý to nic není, tak lítám a neřeším(v oleji žádné špony a řadí výborně)....motorka je v pohodě. Dělal jsem ji s kamarádem, co má servis na mašiny a uděl olej v předních tlumičích, včetně přetěsnění, dal nové gumy("mišeliny"),seřídil karburátory, řetězovka je ok, já opravoval ventil na nádrži, dal padací rám a držák na kufr( s kufrem :) ), teď nový štít( starý je ok) se kterým je jízda příjemnější a mašina hezčí, olej a filtry jsou samozřejmostí a ještě se měnily destičky vzadu a předek prý je gůt, ale destičky mám v šuplíku(dám k motorce). Kdyby byl někdo rychlej, prodal bych ji za 35tis....je tam toho na ni dost. Fotky dávám z loňska bez padáku a štítu....až bude počasi, cvaknu ji v současné podobě(fotky jsou z loňska-dnes je hezčí ;) ....i ta garáž s půjčovnou koloběžek a kol :) )...nemám s tím problém. A prosím, nepište mi sem, že to je drahé, či co. Vím, kolik jsem za doplňky dal, neskrývám, kolik jsem dal za mašinu a nemíním špekulovat, či smlouvat...nejsem vyčůraný handlíř, jsem normální, pokročilý staronový začátečník. Tak :)
Přílohy
IMG_20180625_072643.jpg
IMG_20180625_072806.jpg
Naposledy upravil(a) Karlos I. dne pon 25. čer 2018 11:00:28, celkem upraveno 8 x.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Koudy01 »

Sestka je na cestovani idealni. Vykon staci, doveze te kamkoliv, nezere gumy, jezdi za malo, jen pohodlna a diky jeji vaze se s ni nemusis bat i mimo asfalt, kdyz na to nahodou dojde.

Treba dneska sem na to navesil tri kufry, dva pytle, tankvak, za sebe posadil moju a ted se po dnesnich 690km valime v Banja Luce :-)

Ale chapu, ze chces neco vic.dospelyho. Tak at rychle prodas :-)
Karlos I.
Příspěvky: 39
Registrován: pon 04. pro 2017 11:56:42
Kraj: Karlovarský
Obec: Karlovy Vary
Motorka: xj600 diversion
Rok výroby: 1993

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Karlos I. »

Vše, co Jsi napsal, je pravda...ale s ohledem ne to, že jsem fakt medvěd, chci větší. Ale prodej nijak neřeším. Když se neprodá, budu ji sedlat s radostí dál, když se prodá, udělá určo radost novému majiteli.
Radimathor
Příspěvky: 151
Registrován: ned 19. lis 2017 9:28:14
Kraj: Praha
Obec: Kunratice
Motorka: ZRX1200S
Rok výroby: 2002

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Radimathor »

Neprodávej ji, nech si jí, na cestování kup banďoura a na srazy ti zůstane XJ.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od OTIS »

A když prodat, tak někomu, kdo ten stav ocení. Ne pod cenou, jinak to koupí nějaký studentík na vyřádění a udržovat to bude formou "on-line servisu", jak třeba tady https://www.motorkari.cz/tema/?t=205629
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Mexican »

tato konkretna je asi pekna a prinutilo ma to mrknut na inzercie.. pzoeram, ze ak budem tu svoju predavat tak na nej asi zarobim urco tak desiatku oproti cene za ktoru som ju kupil :-)

5 rokokov dozadu stali posledne rocniky okolo 35-40 000, za tych 5 rokov je to cena ktoru chcu majitelia vyrazne starsich modelov. Ale kupca si to snad najde, prajem pevne nervy a nakoniec dobry vysledok
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od nevo7 »

Vždy to je na tom, kto to ako chce predať, a ako rýchlo. Môže byť vysoká cena a čakať, ale ak sa nikto neozve mesiace a chcem sa toho zbaviť, tak treba znižovať. Zas sa nedá rátať výmena dielu ako niečo extra /doplnky plexi, či kufre pomôžu/. Keď chcem, aby ma to vozilo celý rok bez problémov, je jasné, že treba do toho niečo vraziť, raz za čas vymeniť gumy, platničky, lekárničku ;) .
Ináč daj vedieť, kľudne po mesiaci, koľko záujemcov bolo.

OTIS: Keď mi zaplatia čo chcem, nech si to berú a kľudne to aj rozrežú na polovicu. Nikdy som nechápal poznámku v inzeráte /asi to bývalo len za komunistov :) / len do dobrých rúk. Dnes sa už aj upúšťa od, jazdené dôchodcom v zahraničí /je jasné, že ich tam jazdí dosť napr. v Nemecku, oproti naším končinám/, ale nemoc okolo 30000km nájazd bez ohľadu na vek ostáva. 8-)
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od eMnatřetí »

Já bych neprodaval. Přivedl jsem si novou, vykonnou milenku (MT07), a na rozdíl od roby má stávající dáma v nejlepších letech vůbec, ale vůbec nežárlí. Jsem rád, že ji mám. Nepujde mi z domu.
Dopřávám ji pravidelnou péči a servis. Je to držák neskutečný.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od OTIS »

nevo7 píše: pon 25. čer 2018 15:14:02
OTIS: Keď mi zaplatia čo chcem, nech si to berú a kľudne to aj rozrežú na polovicu. Nikdy som nechápal poznámku v inzeráte /asi to bývalo len za komunistov :) / len do dobrých rúk. Dnes sa už aj upúšťa od, jazdené dôchodcom v zahraničí /je jasné, že ich tam jazdí dosť napr. v Nemecku, oproti naším končinám/, ale nemoc okolo 30000km nájazd bez ohľadu na vek ostáva. 8-)
Každý to vidí jinak a obávám se, že ty mě nedokážeš pochopit. Stejně jak já nedokážu pochopit tebe s těmito aktivitami viewtopic.php?f=18&t=39 ...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Koudy01 »

Ted sou sezonni ceny. Na podzim to zas padne na obvyklych 35-40 za mladsi rocniky...a najdou se i kupci, kteri si za stav priplati. Ale vetsinou to nejsou ti, co si kupuji XJ - bohuzel.

Jen takovy srovnani. Bracha koupil na podzim zachovalou 99 za 34 tis. Kc po vymene gum, svicek, vsech desticek, retezovky, oleje,... Krome serizeni ventilu a podtlaku se na to nemuselo a zatim nemusi sahnout. Preju ti rychly prodej, ale myslim si, ze si draho koupil a slusne prodat bude problem. Ale treba taky ne.
Zamčeno