Prodám xj600 diversione

Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Koudy01 »

Bud rad za duskuzi. Aspon totu zije trosku :-) XJ se prodava za cenu kola. Ja to svoje koupil s cerstvou fakturou ze servisu na 25 000 :-) Takze pokud do ceny pocitas servis, koupil sem tu moji za cenu pulky kola :-D
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od nevo7 »

emna3: Sa mýliš, veď ani mesto, ani motorka nesedí. :D

Ako píše Koudy, aspoň tu je nejaká diskusia, ináč je to tu mŕtve. Aj tak to nik z fora, čo má XJ nekúpi, takže musí dať inzerát na bazoš, motorkárov a možno aj inde.

Čerstvá skúsenosť. Dal som včera inzerát na babettu. Prijateľnú cenu, aby sa to predalo a nestálo to na dvore. Do hodiny bola predaná. Niekedy to je šťastie, že zrovna niekto chce kúpiť, ale je to aj otázka ceny. Také kusy idú aj za dvojnásobok. A to som ju predal za 2,5 násobok, čo som ju kúpil. Nerátam diely, čo sa časom menili /aby som aj vedel, že ma odvezie a nenechá niekde/, kedže sa asi 4 roky používala.
Obrázek
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od eMnatřetí »

nevo7 píše: úte 26. čer 2018 9:47:09 emna3: Sa mýliš, veď ani mesto, ani motorka nesedí. :D
Nemýlím, Matrix snese vše. Tu mi můžeš nakukat, že jsi půvabne zkerovana sedmnáctiletá slečna.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Karlos I.
Příspěvky: 39
Registrován: pon 04. pro 2017 11:56:42
Kraj: Karlovarský
Obec: Karlovy Vary
Motorka: xj600 diversion
Rok výroby: 1993

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Karlos I. »

Se musím smát. Dal jsem slevičku 3tisíce a volali zájemci...všichni si pro ni přijedou zítra a zítra už je pozítří a více :lol: ....jen jednomu jsem zkusil zavolat nazpátek a nikdo to "náhodou" nebere :lol: ....setkal jste se někdo s takovým"chováním"?....já na to peču, ale copak se dnes slušnost nenosí? Stačí napsat, koupil jsem jinde, či taknějak :)
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od nevo7 »

No keď sa aspoň niekto ozve, tak to je na dobrej ceste.
Pri osobnej prehliadke, by som to ja spravil takto. Treba navnadiť, že by som ju aj zobral, ale ešte idem obzrieť inú. A nikdy nevieš, kedy ti predajca na druhý deň zavolá /lebo vie, že som jediný, čo by to chcel po roku predaja/, že mi ju dá o niečo lacnejšie, len nech si ju beriem.

Treba to brať aj tak, že veľa nadšencov si pozerá inzeráty, pritom nič nepotrebuje. Proste len zavolá a pokecá si /kopu rázi zavolá dôchodca čo nič nechce, len nejakú radu telefonicky/. Jedinou chybou by bolo, že by volal niekto a sľúbil, že o 2 týždne pre ňu príde a ty mu ju budeš držať /a jasne, že sa neukáže/, proste to predať prvému čo príde má peniaze a dá mi za to čo chcem.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Koudy01 »

Vzdycky, kdyz sem prodaval, tak to takhle bylo. Od jiste doby zadna rezervace. proste kdo driv doveze penize, toho je. Posledne mne typek jeste ve 3 odpoledne volal, ze v 7 vecer dojede. Nedojel a pak se uz neozval.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Koudy01 »

Ty jo, nechal sem si po delsi dobe vypsat inzeraty na XJ. Na podzim sme horkotezko hledali dvoukotoucovy XJ (od 1998) do 40 000. Tedka jich jen na motorkarich.cz vyskocilo 5 do 35000. Tezka konkurence.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Mexican »

Karlos: ja som teda toho predaval malo, zatial len auto (Fiesta) ktora mala 8 rokov, kompletnu servisnu historiu (tz aj faktury) a bola prec za 5 hodin od podania inzeratu (2. zaujemca). Teraz prenajimame byt - dostal som z bezrealitky asi 50 sprav za 2 dni, poctivo som odpisal na skoro vsetky a naplanoval terminy. Na prehliadky prislo 14 z nich. Slusnost vyjazdrit sa mali 4 (ze neberu) - byt bol za dva dni prenajaty, ale aj tak... ludia rovno prudili ze chcu zlavu a to ten byt este ani fyzicky nevideli. Bohuzial je to teraz tak ako hovoris. Kupca si to najde, ak ti to nehori tak preco to hrotit

Edit: Je ale fakt ze ta okufrovana Pardubicka 2000 s 86 000km za 32 000 asi bude dost slusny kauf :-) (padaky, pekne pneu, ....) ... alebo hoci aj ta cervena z Horni Brizi za 40 000kc... fakt na pohlad pekne kusky
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od eMnatřetí »

Prepáč, ale Tvoja reč mi znie ako bzúčanie múch.
Čo má Fiesta spoločné so šestkovým Diversionom?
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Karlos I.
Příspěvky: 39
Registrován: pon 04. pro 2017 11:56:42
Kraj: Karlovarský
Obec: Karlovy Vary
Motorka: xj600 diversion
Rok výroby: 1993

Re: Prodám xj600 diversione

Příspěvek od Karlos I. »

Prodáno...pán měl radost a věřím, že mu bude sloužit dlouho bez problémů.
Zamčeno