Náhradní díly

Volná diskuze o všem.
Karlos I.
Příspěvky: 39
Registrován: pon 04. pro 2017 11:56:42
Kraj: Karlovarský
Obec: Karlovy Vary
Motorka: xj600 diversion
Rok výroby: 1993

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Karlos I. »

Zdarec! Má někdo zkušenosti s tímto obchodem? http://www.motobazar.biz/ Objednal jsem si u nich padací rám a pořád nic......11.2. mi slíbili, že do tejdne bude.....není :o Nejde se už ani dovolat.
Před tím pani najivně ukončovala hovor, že prý je v zahraničí :lol: ať já neprovolám :shock: Mám si jej objednat jinde?
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Náhradní díly

Příspěvek od nevo7 »

No dúfam, že si im neposielal peniaze popredu. Keď to nepoznáš, tak treba byť opatrný. Veď to vidíš.
Iste by som si to objednal inde /ak to bolo na dobierku/, keď na teba serie, škoda sa s nimi baviť a dať zarobiť inému.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Koudy01 »

Pani asi zjistuje, proc je nabizi za 2077kc. Kdyz ani na Ebay se pod 2400kc nedostane (s dopravou).
Karlos I.
Příspěvky: 39
Registrován: pon 04. pro 2017 11:56:42
Kraj: Karlovarský
Obec: Karlovy Vary
Motorka: xj600 diversion
Rok výroby: 1993

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Karlos I. »

Nejsem paní :D ..a tenhle obchod byl první, na který jsem narazil....asi jsou levnější....a už se mi ozval šéf, že to bylo zabaleno, ale kolega to zapomněl poslat a jel na dovču, takže se omluvil a pošlou mi to až ten šikula přihasí z dovči :lol: .....tak to sem hodím, jak to došlo. Předem jsem samozřejmě neplatil, už jsem se kdysi vyškolil na věci na autíčko :oops: .... musel jsem být hodně zlej, než jsem z toho hoštaplera dostal penízky nazpět....stačí zavrčet v bandě před domem :lol: ....to udělali kámoši a já pak byl za tvrďáka, co si přišel pro peníze.....policie pak byla paf z toho, že jsem to dostal zpátky....prej ostatní ošuleni né...ale to sem nepatří, to jen tak :D
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Koudy01 »

Nejsem paní...
Vsak ty ne. Myslel sem tu pani, co ukoncovala hovor ;)

Jinak te pohadce o dovolone kolegy neverim. To jako celou dobu, co je kolega na dovolene, nic neposilaji? Pani ani sef neumi predat balik doprave? Kolega odjede na dovolenou a cela firma stoji...pani v zahranici, nejde se dovolat, kolega na dovolene, na strankach maji jeste vanocni slevu - dva a pul mesice po vanocich.... Treba ti to nekdy dojde, ale uz bych tam nikdy nic nekoupil.
Karlos I.
Příspěvky: 39
Registrován: pon 04. pro 2017 11:56:42
Kraj: Karlovarský
Obec: Karlovy Vary
Motorka: xj600 diversion
Rok výroby: 1993

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Karlos I. »

Jaro ještě není moc blízko....ten kolega zmrvil mojí dodávku, jinak fungují...je pravda, že ta pani byla srandovní....ale co! prostě uvidíme ;)
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Koudy01 »

Jaro ještě není moc blízko...
Pristi tyden 16 stupnu :-)
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradní díly

Příspěvek od Mexican »

jezis, 16 este nie !!! musim zmontovat Scarvera tak aby dosiel po vlastnej ose do servisu.. zatial je bez baterky, celneho stitku a bez regulatora tlaku/filtru.. ale na to posledne som zvedavy - origo BMW za 2700, borci z GS fra radia - pouzijte na Fabiu. tak som kupil od Bosch za 316 kc a vyzera ze tam pojde

U diversiona to tento rok na velke zhananie nahradnych dielov nevidim - strcim tam baterku a skusim nastartovat :D
Odpovědět