Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Dobře jsi to napsal havíři. Nechuť k jízdě v dešti. Nevidím na tom jedinou kladnou věc. Vyhýbám se tomu jako čert třem křížům, protože jeden je málo. ;) Jinak je to čistý absťák, neboť ryby berou i 30.12. když je -5, nebo v Listopadu když je +5.
Jeseter z našeho rybníha a kapr ze svazové vody, pro zasvěcené.
X10.jpg
X11.jpg
Sorry za zaplevelení vlákna, ale nový způsob vkládání fotek se mi fakt líbí. :lol: :lol:
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Pěkné fotky aj video z Canaria. Chci se poptat, viděl jsem mobil na mašině, navigace of-line, nebo papá data? Motovýbava sbalená do letadla no ty woe to bych nedal. Jo a Honda je ti malá, teda tahle :D
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Mapy.cz v mobilu. Podkladovou mapu ostrova jsem si stahl doma do mobilu a trasy naklikal na pc do seznam uctu. V mobilu se v mapach.cz prihlasis na wifine ke svymu uctu, ty ulozeny trasy se ti syncnou do founu a pak je tam mas na furt. I kdyz ses offline. Super vec. A pak to fici cely offline. Fakalo to bezchybne.

Motovybava zabrala vetsinu mista v kufru. Trosku paradox, kdyz sme tam byli 12 dni a jen 4 z toho na motorce. Ale chteli sme jezdit ve svym a s interkomama. A byl to dobrej tah. V horach sme totiz za to komplet obleceni byli fakt radi.

Na posez byla ta Honda skvela. Opticky me je mala vetsina motorek. Na XJ vypadam jeste hur. A tos me jeste nevidel na nahulatym (a cervenym :D ) XJcku, ktery pusobi jeste mensim dojmem nez eSko s kapotou. Stavbou velky motorky nejsou moje krevni skupina. K tem jsem jeste nejak nedospel :)
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Děkuju, vyzkouším.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Lidi sledovali jste někdo toho týpka? https://www.youtube.com/watch?v=mobrBBu22BM To je hardcore v těch městech. :D :D
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Jarin2
Příspěvky: 83
Registrován: sob 18. lis 2017 7:30:07
Kraj: Královehradecký
Obec: Javornice
Motorka: XJ600S
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jarin2 »

Čau chlapci s bolestí v srdci musím oznámit, že dnes šlo moje Xj k novému majiteli. Mám od loňského roku Tdm900 ale to víte. Měl jsem motorku zaparkovanou u nás na servisu a vyplatilo se čekat a nespěchat na prodej!!! :roll: :roll:
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

Jarin2 píše: stř 26. úno 2020 17:25:28 Čau chlapci s bolestí v srdci musím oznámit, že dnes šlo moje Xj k novému majiteli. Mám od loňského roku Tdm900 ale to víte. Měl jsem motorku zaparkovanou u nás na servisu a vyplatilo se čekat a nespěchat na prodej!!! :roll: :roll:
Jojo, to je smutné :-(
Ale zas na vyvážení je nová dobrá zpráva: tak ať TDMko dělá jen radost a spousty ujetých km ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Tak ať TDM jezdí :-)

Pokud to není tajný, za kolik šlo XJ pryč? :-)
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Jo letos budem tak akorát jezdit pro roušky :cry:
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Michale, ty uz si taky v panice? Ja pevne verim, ze nam to vylet neprekazi.
Odpovědět