Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

:lol:
bartus
Příspěvky: 402
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od bartus »

Mexican píše: stř 16. zář 2020 12:19:59 bartus: moc by nepomohli - Diskutoval som to s borcami na Scarver klube a jedine comu by zabranili je poskrabanie jedneho rohu kapoty. Tentokrat to padlo tak, ze paradoxne neohla radicku ale vacsinove mnozstvo energie sla do zavazicka a velkej kapoty za blinkrom (v jeho urovni) a zadnej stupacky (!!! haluz). Mozno by to teda este uchranilo skrabanec na tej ladvinke. ALE: za tie tvoje ostravske ceny :lol: :lol: to opravim viacmenej cele (zrkadla, blinkre, packy a aspon sa pohram s foliatecom.

A nieze by som ich nechcel. Len si neurobil tu spravnu cenu :lol:
Tady si jako strojar a uplne nezavisle na tom, ze je vyrabim dovolim s tebou hrube nesouhlasit. Ty ramy opravdu funguji a neni to jen muj pocit nebo slova "internetovych borcu-odborniku" z ruznych for. Jsou uz mockrat otestovane, at uz na scarverovi nebo dakarovi, coz je stejna koncepce.
Ale to je tvuj boj, ja te presvedcovat nebudu, kdyz te to bavi lepit :mrgreen:
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

kazdy pad je unikat. Zene ten Scarper padol pri parkovani asi 3x, raz s tym hodila na parkaci (strk) pri rychlosti asi 15km/h. No a teraz to svihla tak nejak divne, vzdy to vo finale vyzeralo inak. Ja si vazim tvoje vyrobky (a snad ti dam zarobit ked budem kupovat nove moto) ale v tomto mi musi verit pretoze tu moto mam doslova pred cumakom. Jednak ze je odrety aj blatnik predneho kolesa a neexistuje uhol v ktorom by som to dokazal zreprodukovat ci s ramom alebo bez. Preto som pisal, ze ten ram by urcite zachranil odreninu na ladvinke a spodnej casti velkeho plastu ale ten pad bol tak divny, ze som presvedceny ze by som sa odreninam na kapotazi nevyhol. A kedze sa lakuje vzdy cely diel, je to vlastne jedno

modrou som oznacil to co by padak zachranil, cervenou na zaklade pokecu s borcom ktory scarvera mal (Astracek) a tak nejak odhadu uhlov doma v garazi

inak dneska som to teda prestriekal tym Foliatecom, vyzera to celkom zaujimavo. Pochopitelne by to chcelo predtym prebrusit a vikitovat, ale to poriesime po dalsom odhodeni. Zenu caka pravdepodobne posun na dvojvalec, pravdepodobne CB500x, uvidime ako to bude vychadzat financne.
Přílohy
Capture.JPG
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Takový drobnosti - to bych ani nestříkal.

Pokud ženě koupíš CB500X, nevím nevím, jestli se ti bude chtít dál jezdit na XJčku. Ta motorka toho v sobě má o dost víc, než na co vypadá.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

Koudy01: s tym pocitam :-) mne sa osobne ta 500x dost paci a myslim, ze by mi vyhovovala. Ehm, jej. No mne viac :-P
dilemu s dalsim moto po XJ mam velku. Chcilu som pokukoval po F800ST / GT, ale nejak ma to taha na rozbitejsie cesty. Mal som pozicaneho Himalayana a ten mi prisiel teda dost zaujimavy. Ale jeho potencial nevyuzijem a vykonovo asi nebude stacit dlhodobo (aj ked si so mna robite srandu, ze jazdim ako s platom vajec). Momentalne proste neviem co bude az sa z XJ znova stane moto s 0km (chyba este 20 000km). SI rad necham poradit. Len viem, ze s mojimi kilami a vyskou si asi nemozem vyskakovat na nejaky vysoku kozu. Jedine asi ten Tracer 700. Ale tolko penazi asi mat nikdy nebudem :-/
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

dilemu s dalsim moto po XJ mam velku
Taky bych někdy chtěl mít dilema, co si koupit. I kdybych měl plnou halu motorek, furt bych věděl, co ještě musím mít :lol:
Dnes není žádná motorka špatná. A řekl bych, že s tvojí výškou si právě můžeš vybírat ve všech kategoriích. Na takový, jak seš ty, ty motorky stavijou. To já to mám horší. Třeba na Himalajana se neposkládám - mám kolena přímo na hraně vybrání v nádrži a ta hrana je dost ostrá. Viděl si někdy naživo Revaie? To je prcek (166cm). A na čem jezdí...
Naposledy upravil(a) Koudy01 dne stř 16. zář 2020 20:09:13, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
felika
Příspěvky: 112
Registrován: ned 12. lis 2017 16:54:13
Kraj: Banskobystrický
Obec: Dudince
Motorka: XJ 900 S
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od felika »

Dnes som tu na Cypre stretol Otisa :)
received_2821229394869298.jpeg
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od DuroM65 »

Tak sme sa s Emilom (Jawak) v pondelok v noci vratili z Polska... odchod sme mali v piatok.

Luxusne pocasie, luxusne stretko (JAWA-CZ Klub Polska), luxusnych 1360km (spotreba, aj ked sam neverim 4l na 100km JAWA 350 638 1988 Carnulka, rychlost 80-90km/h).

JAWY az na zopar pripadov, kedy jej trebalo chvilu dohovarat a nestartovaly, isli ako mlade japonky... a nebyt toho, ze som 80km od domu pri navrate takmer stratil vnutro z praveho tlmica (tie dve skrutocky som vytriasol, ale Emil ma upozornil v momente ked uz visely creva na poslednych dvoch prepazkach), jedno uz odpociva v blizkosti Spisskeho hradu, to som uz nenasiel.

Takze aspon jedno poriadne stretko sa podarilo napriek debilismu nasich p. politikov.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

Na to sem se taky díval. To je zralý na lynčování důchodkyně a soudce. Tohle snad nemůže být normální. Ale aspoň vidíme, kam vede "právnickej stát".
Píšu schválně, protože s právním státem nemá tohle nic společnýho...
Odpovědět