Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Kodl píše: úte 01. čer 2021 0:18:34 Souhlasím s Michalem, doporučuju ban aspoň na měsíc. Haviř je trochu k politování, ale myslím si, že nasral už víc lidí na fóru než je standartní.
no jasně pověste ho vejš ať se houpaaaaaaaa........ Už jsem kdysi poznal stejnou bandu uplakaných motorkářů, říkali si Fortuna riders
Bé on nám zpoza klávesnice ubližuje, raději jsem odtamtud zmizel na vlastní žádost, potvrzuje to rčení že slovo je ostřejší, meče
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 456
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Václav-mahomaho »

eMnatřetí píše: úte 01. čer 2021 0:06:06
Michal píše: pon 31. kvě 2021 17:29:49 Už jsem nestačil odeslat příspěvek a Otis naštěstí téma zamknul.
Chci jen poznamenat, že jeden člověk to tady rozesral k neuvěření a navrhuji vyčistit klub dobrých přátel.
Takže Dane už toho bylo dost a jdi zase o dům dál...
Jako první hlasuji pro jeho vyloučení z klubu. Jsem už dlouholetým členem, mám na to právo a věřím, že nebudu, nezůstanu sám...
.... jestli mi nekdo napise že stehlík je rovný clap mohu tě ubez pečit že každý z nas mluví o jiném stehlékovi
V tom s tebou souhlasím, ale není důvod o tom vůbec psát nebo to tu dokola rozpatlavat. Ke zbytku nemá cenu se vůbec vyjadřovat.
Život je cesta, čím dál tím líp.
klaban
Příspěvky: 4
Registrován: pon 31. kvě 2021 8:32:10
Kraj: Zlínský
Obec: Valašské Meziříčí
Motorka: BMW K 1600 GTL
Rok výroby: 2011

Re: Pokec koutek

Příspěvek od klaban »

Já pořád nechápu proč s takovým trotlem ztracite čas. Co to je dej si pauzu. To jako za měsíc už trotl nebude? Havir nebo mnatreti a jemu podobní patří do ústavu.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Čas je jedno. Mne vadí, že se ztrácí lidi. Ať už starý nebo nový. Kolik let už tu nepřišel žádnej mlaďoch pro radu. Přesně tolik, co to tu je zaflákaný youtubem a nebo nesmyslama. A nebo reakcema na ty nesmysly, když už to někdo nevydrží (často mojima), protože to taky nechápu a není mi tohle plevelení jedno (teda nebývalo. Poslední dobou už mi to jedno být začíná). Tohle forum už není o motorkách. Je o stavech a momentálních rozpoložení eMana. Chvílu klid, hnůj, chvílu klid, hnůj. A celkem ty periody odpovídají tomu, kdy je v ústavu a nebo v nemocnici...
klaban
Příspěvky: 4
Registrován: pon 31. kvě 2021 8:32:10
Kraj: Zlínský
Obec: Valašské Meziříčí
Motorka: BMW K 1600 GTL
Rok výroby: 2011

Re: Pokec koutek

Příspěvek od klaban »

Z Koudyho si vemte přiklad. Konečně někdo kdo má rozum.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

klaban píše: úte 01. čer 2021 10:08:25 Já pořád nechápu proč s takovým trotlem ztracite čas. Co to je dej si pauzu. To jako za měsíc už trotl nebude? Havir nebo mnatreti a jemu podobní patří do ústavu.
jestli ty jsi lékař, klabane, tak už chápu, že je medicína dnes tam kde je, anebo jinak na ja pro trotla je každý jiný trotl, hezky ses nám tady odkopal.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

koudy: ono je to aj tym, ze Diversion je v tych namladsich rocnikoch (neberiem XJ6) 20 rocne moto a v podstate vsetko co sa mohlo objavit sa uz objavilo. Najma na starom fore je mnozstvo info, z ktorych cerpam. A co neviem poriesit a opravit, posuvam odbornikom.

Mnoho ludi uz vlastne aj tu z XJ fora samotne XJ uz nema. Podobne veci sme riesili na Hyundai klube, proste nas konkretny model zacal zastaravat a vsetko co mohlo byt vylepsene, bolo popisane. Ja som osobne viedol servisny plan a zaznamy do 350 000km, proste pre 99% ludi tam uz boli vsetky info na otazky ktore mohli mat. Teraz je dolezite co s komunitou. Ste dobra parta, tak nou ostante aj mimo XJ

Ci sa to tu pleveli je vec relativna. Tie odborne vlakna su z mojho pohladu celkom vecne, za to som moc vdacny. Ono bolo teraz aj dost naprd obdobie, kde ludia travili na internete viac casu nez je zdrave, ono sa to znova dostane do normalu ;)
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 456
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Václav-mahomaho »

Tahle kapitola je uzavřená. Začal bych řešit kdo udělá podzimní sraz. Jsem trochu v pokušení i když nemám nic připraveného. Ale čas ještě je. ;)
Život je cesta, čím dál tím líp.
mimo
Příspěvky: 239
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od mimo »

eMnatřetí píše: úte 01. čer 2021 11:04:37
klaban píše: úte 01. čer 2021 10:08:25 Já pořád nechápu proč s takovým trotlem ztracite čas. Co to je dej si pauzu. To jako za měsíc už trotl nebude? Havir nebo mnatreti a jemu podobní patří do ústavu.
jestli ty jsi lékař, klabane, tak už chápu, že je medicína dnes tam kde je, anebo jinak na ja pro trotla je každý jiný trotl, hezky ses nám tady odkopal.
Haviřu trochu sebereflexe a pokory by ti opravdu neuškodilo. Zatím jsi jedinej kdo ma zakázanou Hartu, jsi jedinej komu řekli ať na sraz raději nejezdíš. Kdybys měl problém s jedním člověkem dá se to pochopit, ale ono to tak není. Zamysli se co je špatně. Dej si pauzu. A přemýšlej.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Odpovědět