Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 768
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Předně omluva za plevelení vlákna o srazu. Kdyžtak to tam Otis smaž.

XY to je samozřejmě smutný příběh. A přijmi mou úpřimnou soustrast. Cílem mého komentáře nebylo chválit vládní kroky. Nejsem zastáncem jakýchkoliv restrikcí. To vše dle mě věc jen oddaluje k dalším a dalším vlnám. Ale poukazuju na věc, že nyní je vláda mezi mlýnskými koly. A jistá protivládní koalice nás tak trochu bezpáteřně využívá.
Na jedné straně kritizují vládu, kvůli restrikcím. Jen se ale otočí, tak kritizují vládu jak jsme se z krásného premianta, po super dobře zvládnuté první vlně. Proměnili v nejhoršího průšviháře evropy. Hnus. EU nás přece kritizuje jak jsme to nechali volné.

Je to přesně jako s volbami. Chceme volby, ale dopředu víme, že nejsme ochotni akceptovat prohru. To si budeme platit buřiče, kteří jsou placeni za organizování demonstrací. To je demokracie vyměněná za prachy. Pocit z roku 89 je fakt pryč. Začíná to tady být a nejen tady takový marxismus pod modrou vlajkou místo rudé.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 273
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od xy »

...já taky nijak nekritizoval, jen jsem napsal kdo jsou z mého pohledu skutečné oběti tohoto šílenství - totiž skutečně nemocní, na které se vrchnost v očekávání pandemie vykašlala. Zrovna dneska jsem slyšel o 130 zjištěných případech melanomu kůže na jediné akci, ostatní rakoviny na tom budou podobně...
...a díky...
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 456
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Václav-mahomaho »

xy píše: pon 28. zář 2020 22:09:25 ...já taky nijak nekritizoval, jen jsem napsal kdo jsou z mého pohledu skutečné oběti tohoto šílenství - totiž skutečně nemocní, na které se vrchnost v očekávání pandemie vykašlala. Zrovna dneska jsem slyšel o 130 zjištěných případech melanomu kůže na jediné akci, ostatní rakoviny na tom budou podobně...
...a díky...
když vidím hlavně po Praze a velkých městěch ty zblé masy a jejich děti v rouškách chodit po ulicích, příjde mě to jako pandemie hlavně blbosti.
Domnívám se že jde o pokus zmást lidi a dezinformovat, vytvořit chaos a odvést pozornost od skutečných problémů lidstva, proočkovat populaci a já nevím co ještě. Přátelé věnujte pozornost sobě, rodině, jídlu, odpočinku a lidem dobré vůle.
https://www.youtube.com/watch?v=xLYrPXyaJgk
Život je cesta, čím dál tím líp.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

Dneska som testnul Koudyho trasu cez Waldviertel. Krasny cas. A aj po dvoch burackach ten Diversion vyzera stale krasne
Přílohy
rsz_fb_img_1602269236675.jpg
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Pěkný.
Jakou trasu? Uka :D mám jich tolik, že už nevím.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 768
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Pokec koutek

Příspěvek od kozoroh1 »

Off topic, ale tohle by měl vidět každý. https://www.csfd.cz/film/812944-david-a ... e/prehled/
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

kozoroh1 píše: sob 10. říj 2020 22:20:59 Off topic, ale tohle by měl vidět každý. https://www.csfd.cz/film/812944-david-a ... e/prehled/
Neviděl jsem zatím, ale stejně celej svět řídí a mají pod palcem Rockefellerove s Rothschildama. Všichni ostatní jsou jen jejich loutky a nikdo nic nezmění, když oni nebudou chtít.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Uživatelský avatar
pig
Příspěvky: 106
Registrován: pon 20. lis 2017 13:14:44
Kraj: Jihomoravský
Obec: Vranovice
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2004

Re: Pokec koutek

Příspěvek od pig »

V první řadě bych postřílel ty čuráky nahoře, kteří na léto povolili cestovat...
V druhý řadě ty čuráky co se museli stůj co stůj se válet kdesi u moře a natahat to zase sem...
..mami já bych chtěl pejska... tak si ukroj v ledničce je ještě kousek.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

ja sa hlasim, ze som ten "curak" z druhej kategorie. A dobrovolne som po navrate z IT bol tyzden doma. Nikoho som nenakazil (pac som nevytiahol nohy zo zahrady, sam som tiez nic nemal, zena uplne to iste). Mrzi ma momentalne to, ze nemozem ist ani navstivit svojich rodicov na Slovensko. Len preto, lebo sa moji spoluobcania nevedia chovat a ked ich o osmej vyrazia z hospody, tak pochlastavaju spolu na chodniku pred hospodou, chrhlu na okoloiducich (pretoze flusanie zjavne patri ku cigaretke)

Takze ono to nie je uplne tak jednoznacne
Odpovědět