Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
VojtaMX
Příspěvky: 52
Registrován: ned 14. led 2018 18:13:42
Kraj: Praha
Obec: Praha 10
Motorka: XJ600S
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od VojtaMX »

Koudy01 píše: úte 18. zář 2018 10:12:31 Nosic na prodej:
https://www.motorkari.cz/motobazar/dopl ... 50319.html
Nevíte někdo kde sehnat boční kufry do tohohle nosiče?
bartus
Příspěvky: 402
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od bartus »

Zkus e-bay. Tohle jsou origo nosiče a kufry vyráběl pro Yamahu tuším Krauser nebo Hepco Becker, už si nepamatuju. Občas se zadaří je potkat i u nás. Ale počítej, že levné to úplně nebude, je to už veterán. Když na ty rámy dovaříš zámky givi, můžeš použít i kufry s monokey systémem.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Nekdo mi rikal, ze si pro ne jel z Brna do Polska. V zime, kdyz byl snih, na XJcku. Tak zkus i to Polsko. Namatkou:

Výstřižek.JPG
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

ja som bocne kufre (co ukazoval vyssie Koudy) kupoval z nemecka cez ebay vratane nosica za 5000kc asi 3 roky dozadu)
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Na srazu bude Ďuro. Dej řeč a řešení bude v okamžiku. S Poláky obchoduje imrveere. Za hubičku.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
VojtaMX
Příspěvky: 52
Registrován: ned 14. led 2018 18:13:42
Kraj: Praha
Obec: Praha 10
Motorka: XJ600S
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od VojtaMX »

Koudy - díky to je ono a i cena je parádní, ale jsou tu dva problémy - polština a aukční portál a to jsou věci se kterými si nerozumím. No, asi na tom budu muset zamakat, protože líp to asi nikde neseženu.
bartus - můžeš prosím hodit nějaký odkaz toho, co by bylo potřeba dovařit. Nemám s tím bohužel žádný zkušenosti.
Krychlový metr - o Ďurovi to vím, už jsme se o jeho nákupech bavili, ale problém je v tom, že on řekne: "tak jsem to našel u Poláků, domluvil se s nima a bylo to."
Pro mě je Polština záhada, takže to co chci nenajdu a pak bych se asi nedomluvil. Vím to, několikrát jsem v Polsku byl a prostě si nějak nerozumíme a to byly hovory ksichtem v ksicht. A aukční portály taky nejsou mým revírem.
Jak jsem psal, budu na tom muset zapracovat.
Díky za snahu
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Pokec koutek

Příspěvek od eMnatřetí »

Znam dobrze pogadacz po Polski. No problem, wszystko bende OK. Imprezia bende super!
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Pokec koutek

Příspěvek od nevo7 »

Hlásim príchod. Rumunsko, 14 dní, asi 4600 km, videl som všetko podstatné /v podstate už dvakrát/. Najkrajšia dedina aj domami aj nočnou pohodou Curtea de Arges. A ak sa bude točiť nejaký posapokalyptický film tak iste prímorský "raj" Saturn-Neptun-Olimp. Tam to fakt vyzerá na zaplakanie.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

A ak sa bude točiť nejaký posapokalyptický film tak iste prímorský "raj" Saturn-Neptun-Olimp. Tam to fakt vyzerá na zaplakanie.
Muzes toto nejak rozvest? Byl sem kousek vys v Constante a bylo to na Rumunsko dost luxusni hotelovy letovisko, ale zaroven se tam dalo v pohode prespat na plazi. A kdyz koukam na gugl mapy, tak mi to v tom Saturnu prijde podobny. Je tam hodne imigrantu nebo jak to myslis?
Jinak pekne vylet :)
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Pokec koutek

Příspěvek od nevo7 »

No ešte domáci dôchodci tam chodia, ale tie hotely sú tam zastaralé. Všetko zarastené, bordel aj na plážach oproti. Keby neprešlo auto okolo /keď som sa tam prechádzal, spal som v Mangálii/ tak si pripadám ako v Černobyle /z videí/. Našiel sa tam aj 5* hotel ale oproti cez cestu rozpadnuté a schátrané staré budovy a smetisko. Sem tam malý obchodík /bol som v jednom aj v malej samoobslužnej reštike, ale karty nebrali - tak som si nič nemohol kúpiť/. Áno, keď som sa previezol cez Mamaiu a Navodari, tak tam vzniká veľa nových budúv, aj promenádu a kopu stánkov majú okolo pobrežia, lanovka im tam funguje, .....
Proste nie je to ten luxus a úžas Chorvátska. Asi aj preto veľa turistov na motorkách stretneš v Karpatoch, ale k moru už nejdu /ale jeden Nemec áno, pánko na VFR, videl som ho na Transfagarasane a potom aj v Constante/.
Odpovědět