Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Už odpoledne? :shock: Tak zanedbané XJ by potřebovalo umývat a leštit aspoň týden! :evil:
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

Mexican píše: úte 25. čer 2019 8:12:00 takze na tom obrazku je predvadzacka? odfot to lepsie, je to taky divny uhol a v tieni. Ale Tracer 900 GT, mnooo... musim napisat ze teda zavidim. Ja by som teda aspon toho Tracer 700 :-) Toz nech ti to Jura robi velku radost
Díky, díky.

Fotil jsem ve spěchu na jedné offroadovější cestě, když jsem zkoušel, jak se bude Tracer cítit zde.
Ale ze zkoušky je ještě toto, kde je vidět i moje stávající mašina, která off také dávala.

Za chvilku jsi pro něj jdu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jura
Přílohy
Tracer 3.PNG
Tracer 2.PNG
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

OTIS píše: úte 25. čer 2019 12:03:20 Už odpoledne? :shock: Tak zanedbané XJ by potřebovalo umývat a leštit aspoň týden! :evil:
Ono i to GSX po bližším ohledání je zasrané jak čuník :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Jurapee píše: úte 25. čer 2019 12:12:49 Ono i to GSX po bližším ohledání je zasrané jak čuník :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Třeba kyvka, že :mrgreen: :lol: To budeš muset cestou z prodejny najít nějakou bouřku nebo blatíčko, aby si trošku zaprasil i Tracera. Jinak nezapadne :D
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

Koudy01 píše: úte 25. čer 2019 12:36:13
Jurapee píše: úte 25. čer 2019 12:12:49 Ono i to GSX po bližším ohledání je zasrané jak čuník :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Třeba kyvka, že :mrgreen: :lol: To budeš muset cestou z prodejny najít nějakou bouřku nebo blatíčko, aby si trošku zaprasil i Tracera. Jinak nezapadne :D
Kyvka, to je patina ze Slovinska
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

Jurapee píše: úte 25. čer 2019 15:04:46
Koudy01 píše: úte 25. čer 2019 12:36:13
Jurapee píše: úte 25. čer 2019 12:12:49 Ono i to GSX po bližším ohledání je zasrané jak čuník :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Třeba kyvka, že :mrgreen: :lol: To budeš muset cestou z prodejny najít nějakou bouřku nebo blatíčko, aby si trošku zaprasil i Tracera. Jinak nezapadne :D
Kyvka, to je patina ze Slovinska
Bez Husky a domácích strojů
Přílohy
Tracer GSX XJ.PNG
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Hezka rada :-) Ze si nechas XJ je jasny ;-) Ale co GSX? To budes skladovat nebo pude pryc? Pripadne mi to s Tracerem jako motorky temer stejnyho zamereni. Akorat ze Tracer bude asi ve vsem lepsi.
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

Koudy01 píše: úte 25. čer 2019 15:45:55 Hezka rada :-) Ze si nechas XJ je jasny ;-) Ale co GSX? To budes skladovat nebo pude pryc? Pripadne mi to s Tracerem jako motorky temer stejnyho zamereni. Akorat ze Tracer bude asi ve vsem lepsi.
Srovnávačka :D :D :D :D

Tracer o 10 let mladší motorka. Takže má hodně techniky a pohodlí v základu (ABS, rychlořazení, vyhřívané hefty,...)
Co má lepší??? Zatím vím, že brzdy :mrgreen: a krutě vostrý.
V základu tam dávaj hrozný gumy, takže to ted nechci srovnávat podvozek a průjezd vracečkama.

A GSX má stále supr motor, tam to Tracer to musí dohánět výkonem v horním spektru. Dole je možná slabší, to posoudím až se to zajede a nastaví se dobře palivový mapy.
GSX, jedu pade po obci na 6ku, přidám a rozjiždí se to. Předjíždím a auto proti a jakýkoli kvalt, třeb taky šestka, přidám a bezpečně předjedu a zařadím se. To budu chtí i zde od Tracera
A a GSX jsem pořídil nové papuče, udělal brzdy, pancéřky, seřídil zadní tlumič a dá se s tím jezdit slušná pila. Takže to bude na blbnutí :D :D :D

A těším se na Akrapa, co tam po prvním servisu dám :lol: :lol: :lol:
Jura
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Jojo, Banditi 650 motor je tak uzivatelsky prijemnej, az je to navykovy.

Asi si na tom zatim moc nenajel, ale nevsiml sis, jestli to vyrazne vic netopi nez GSX?
Kamos zkousel Tigera 800 a to je pro leto temer nepouzitelna hracka. Pry to nesnesitelne vari stehna a pozadi.
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Jurapee »

Koudy01 píše: stř 26. čer 2019 7:34:04 Jojo, Banditi 650 motor je tak uzivatelsky prijemnej, az je to navykovy.

Asi si na tom zatim moc nenajel, ale nevsiml sis, jestli to vyrazne vic netopi nez GSX?
Kamos zkousel Tigera 800 a to je pro leto temer nepouzitelna hracka. Pry to nesnesitelne vari stehna a pozadi.
JJ, motor strašně náykovej, proto dvojvály na cestování nejsou pro mě. Na tu šestku jde jezdit přes vesnice a klidánko bez vybrací a pak se to bez podřazení strašně rychle probere a rozjede.
A když dáš pak nějakému menšímu kvaltu (dvojka, trojka) podržíš do plnejch tak serpentýny jsou pro ní to ideální. Při ubrání motor pomůže s bržděním,....

Měl jsem Tracera půjčeného jako předváděčku a na té jsem si zablbnul a i při krutém brzdění se to netopilo, to GSX určitě více, i když tam bez ABS si tolik dovolit ani nemůžeš. Ale obě motorky mají možnost seřízení předních tlumičů. Tracer i jednoduše zadek.

A na předváděčce se mi nezdálo, že by to topilo, pálilo nějak více, včera ale v tom megavedru to topilo odevšad :cry: :cry: :cry: :cry: , nejvíce asi hlavně na lýtka, měl jsem slabé džíny a neměly žádnou izolaci, jako dělá kůže.

Jura
Odpovědět