Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

No a mě zítra ráno přepadne likvidátor pojišťovny. Už slyším ty kecy, že je to 25 let stará motorka a že mi nic nedají. Možná bych měl připravit roubík a nějaký pěkný místečko ve sklepě. Otázka je, koho tam pak umístit...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Mne prijde, ze u tady tech postarsich motorkach to likvidatori hodnoti dost dobre. Co znam z okoli, tak vsichni na tom vydelali.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

Kodl: ja som po dvoch drcnitiach (naklady na opravu asi 1200kc - blinkre/zrkadla) dostal spolu 25 000kc. ano, mam trochu skrably pravy vyfuk a poskrabanu kapotu a bocne kufre ale za tie prachy mi to luto neprijde. verim, ze ti to dobre dopadne
mimo
Příspěvky: 239
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od mimo »

Musím pochválit málomluvného Míšu a Leu za podporu a velkou finanční pomoc skládající se ze 7 deseti centů pěti malých 20 centů a jednoho velkého 20ti centu v celkové části 1 Eura. Složil jsem jim dlouhou opěvující báseň skladající se z několika slok a podslok. Bohužel jsem pod náporem prášků proti bolesti usnul dříve než jsem si jí napsal a tudíž ráno bylo v hlavě vymeteno. Tak snad postačí prosté: děkuji vám přátele. Vážím si vašeho gesta i vás.
Škoda že takových přátel nemám víc :lol:
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 601
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: Pokec koutek

Příspěvek od javim »

Jojo, Jarda má hezká témata... Byl i v živé, konkrétně Temelín při odstávce kvůli výměně paliva.
A Laco Lahoda jej krásně doplňuje stran podzemí...
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

Kodl píše: čtv 16. zář 2021 23:59:10 No a mě zítra ráno přepadne likvidátor pojišťovny. Už slyším ty kecy, že je to 25 let stará motorka a že mi nic nedají. Možná bych měl připravit roubík a nějaký pěkný místečko ve sklepě. Otázka je, koho tam pak umístit...
toz ako si dopadol, uz mas snad report z poistovne? (dlhsie ako 2 tyzdne by to byt nebolo)
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

dneska byl ten blb na prohlídce rozdělané motorky, a je to úplně marnej borec, stejně jako celá direkt pojišťovna. Asi se budu muset stavit za známým právníkem a poslat borcovi dopis, že pojišťovna neplní co by měla a když poškození způsobil on, tak ať to zaplatí a pak si to řeší se svou nejlevnější pojišťovnou na trhu. Klasika, když mě někdo nabourá, tak to nejvíc odeseru já, třeba jenom tím, že už jsem na tom strávil několik hodin, a že musím něco řešit. A nejde o výpadek mzdy, ale moje volno, a to je nezaplatitelný. Třeba dnes jsem musel do Brna autem. Na motorce bych ty kolony vykličkoval a byl za dvě hodiny zpátky. Takhle to trvalo pět hodin místo dvou...
Minule, když mě baba na parkovišti zbourala auto, tak jsem byl pevně rozhodnutej jí tam nechat auto i s klíčema, jít do půjčovny s ní pro náhradní vozidlo půjčený na její jméno a nic neřešit. Ale současná právní úprava tohle nedovoluje. Paní se začla bránit, a policajti dali dejchnout mě, a ne jí. Podotýkám, že moje auto stálo na parkovišti, já byl v obchodě. A klidně jsem mohl poslat půl litru za límec, dyť jsem nebyl řidič. Ale paní jsem poslal do prdele tak, že začla plakat, tak jsem surovec a násilník. Začalo to tím, že mi řekla, ať na ni nekřičím. Tak jsem fakt zakřičel, aby slyšela, že na ni nekřičím, jenom mluvím nahlas, aby mě ta k****a slyšela...
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

to s tym osobne stravenym casom som riesil prestrelkou s CP (poistovna vinnika), mal som k tomu dokonca dolozenu hodiovku od mojho zamestnavatela, dolzoene vsetek cas s popisom co som stravil (islo asi o 8 hodin, takze solidne prachy) a bohuzial som nepochodil. Toto bohzual a nepochopitelne poistovne neriesia, udajne to mas riesit v obciansko-pravnom konani konani. Co je hovadina IMHO

PS: mam u direktu poistene vsetko co sa da :-D tak sa my dvaja snad nezrazime
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Kodl »

Samozřejmě, tohle byl jenom postesk, že ty seš poškozenej, i po vyplacení pojišťovnou, na druhou stranu, hodně dlouho jsem já nic nezpůsobil, abych měl aspoň ten pocit, že si to tím trochu vyberu :).
Odpovědět