Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Mimosezónní motorkářské uspokojení

Příspěvek od Koudy01 »

Hele krcek :-) sam si to delas?
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Mimosezónní motorkářské uspokojení

Příspěvek od Koudy01 »

Nechce se mi kvuli tomu zakladat tema, tak to dam sem..

Jestli se mi to nezda, tak je na prodej XJ900GT jako ma DuroM. Prelakovany, ale na te jedne fotce vypada dost zachovale:
https://www.motoinzerce.cz/motorky/yama ... 900-s.html

Trošku sem upravil (zaktualizoval) název tématu.
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Mimosezónní motorkářské uspokojení

Příspěvek od DuroM65 »

Koudy01 píše: ned 11. bře 2018 20:11:05 Nechce se mi kvuli tomu zakladat tema, tak to dam sem..

Jestli se mi to nezda, tak je na prodej XJ900GT jako ma DuroM. Prelakovany, ale na te jedne fotce vypada dost zachovale:
https://www.motoinzerce.cz/motorky/yama ... 900-s.html

Trošku sem upravil (zaktualizoval) název tématu.
Kurna tak mal HAVYR resp. OmneTreti... pravdu ze tam u nich na ostravsku este jedna jazdi... ale moje je krajsia... :D :D :D a az ju dotiahnem leskom a nalepkami to este bude krasavica.

Len musim aspon raz dojst na aspon jedno stretko tak, ze nebudem spinavy ako prasa... ale ked neviem chodit tak aby som nezmokol az do az... Potom bude OTIS cumiet aka pekna je ta moja Baculka...

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

ja som este sezonu nezacal. Stahovali sme sa do noveho domu a vonku pred barakom mame maximalne tak navezeny strk :-)
v piatok som sa ale zviezol na chatu, diversiona som len okukol, vrazil tam baterku. Nemal som cas to ani otestovat, este ma caka vymena vzduchacu, palivoveho filtru a najma vymena oleja/olejoveho filtru)

trapil som sa hrozne dlho so Scarverom, nakoniec sa mi podarilo vymenit povodny tlakovy regulator/filter. Origo stoji 2700, nulova druhovyroba. Nasiel som nejake nazory ze tam ojde aj z Fabie. Ten je od Boschu za 316kc :-) V kombinacii s bateriou mi to zabralo asi 3 hodiny, este ma cakaju enjake plasty a Scarver bude jazdit. Podarilo sa mi to zlozit a nastartovat - tradicne vibracie dost ubudli a uz to zacina byt pouzitelne aj mne mna fandu stvorvalcovych vysavacov :-)

Premyslam ci riesit olej vo vidlach u Diversiona. Co som ho kupil, tak som to nemenil (najazdenych cca 20 000km). Ale neviem ci by Koudy mal cas a chut :-)
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Na XJcka mam cas vzdycky ;) Jen si promysli, jestli jen olej (to je v poho) nebo i gufera (to je taky v poho, ale zabere to dvakrat vic casu).
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

no to prave neviem...vidle netecu, ale co ak zacnu ze ano.. matros je lacny (teda ak pozeram spravne -> https://www.motoretezy.cz/cz/e-shop/188 ... 1kQAvD_BwE

napisem ti spravu aby som to tu nespamoval.. este chcem zene kupit padacie ramy od Bartusa, pretoze ma uz kupovanie radiciek a paky noznej brzdy fakt nebavi kupovat. Hadze to totiz na parkoviskach pravidelne o zem :-). Takze neviem ako budem s peniazmi tento mesiac :-D
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Jj, je to ono. Vnitrni prumer musi mit ty gufera na tvuj model 41mm. A k tomu jeste litr oleja Motul 10W za 270kc.
Pokud budes chtit usetrit za postu a mozna i jeste nizsi cenu, tak kup v alfaagro.cz dvoubřitá gufera 41x53x8/9,5 a kousek od toho v bikersu olej, ale ten tam maji drazsi.

Tu muzes spamovat jak chces. Toto je takovy spamovaci vlakno.


Jinak mam zpravu od Bartusa, ze ma nadelany padaky na XJcka. Tak kdyby nekdo chtel, brzo budou k mani.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

a kolko by za tie padaky na Diversiona chcel? na jeho webe som to nevidel.. a barvicka bude aka? ak by to nebolo za moc loove, mozno by som sa hecol. Aj ked Diversion mi padol z ruk len raz, hned prvy rok na parkaci ked som z nejakeho blbeho dovodu zhamstnul prednu brzdu
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

To jeste nevim, napisu, az budu vedet. Zatim jen info, ze brzo budou :-)
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Cena padaku od Bartuse bude 1850,- vcetne montazni sady a postovnyho. Barva cerna matna struktura nebo stribrna metaliza. Jine dle dohody. Chrom nedela. Padaky Bart prida i na jeho e-shop.
Odpovědět