Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Musím se podělit o zkušenost s Nokamoto - prodejce helem Shark.
V dubnu jsem u nich koupil nové škopek. Už když jsem helmu kupoval, věděl jsem ,že má docela náchylné system uchycení plexi. Ale jinak mi helma maximálně vyhovovala a vyhovuje. No, v Itálii jsem byl při čištění plexi trochu méně opatrné něž jindy a plexi prasklo. Byla to moje chyba, že jsme si nedával tolik pozor jako vždy před tím. Náchylný to ale je a výrobce to očivídně moc dobře ví.
Protože jsem napsal dotaz do Nakamota, jestli by to šlo řešit v rámci reklamace a to nejlépe tak, abych nemusel na přilbu měsíc čekat. Nebo jestli musím koupit hledí nový. Hned včera ráno přišla odpověď, že se kromě hledí mění i bočnice s uchycením v přilbě za nějaký inovovaný, který má praskání zabránit. A ať jim tam helmu pošlu, že ji opraví a obratem pošlou zpět.
Ještě včera odpoledne jsem helmu tedy poštou poslal. S očekávání, že když to půjde hodně rychle, do pátku helma bude zpět.
Už teď mi volala paní z Nokamota, že je hotovo. Že mám nový plexi, nové pinlock (to čučím), nový bočnice, namazaný těsnění a že mi helmu zítra doveze PPLko. Krom toho mi ještě vysvětlila v čem spočívá ta inovace, informovala mě, že radši z pinlocku nesloupla ochranou fólii a popřála pěkný den.
Takže krutý - Shark a Nokamoto super přístup se snahou vyřešit problém ku maximální spokojenosti zákazníka. A ta rychlost!
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

jazdim cca 25 000km/rocne autom a cca 6-7 tisic na moto, celkovo asi 50% v CR. Policajti ma za poslednych 10 rokov v CR kontrolovali asi 3x, zhodou nahod vzdy do 5km od domu. CO popisuje borec vo videu fakt nastve, ale nic s tym neurobi. Tiez som pisal svojho casu staznosti na krajske prezidium PCR ked si ma zasahovka splietla s borcom co vykradol vecierku (inak obleceny, o 15cm vyssi, vlasaty) a zadrzali ma na cca hodinu (kym som sa konecne dostal do reci s jednym logicky uvazujucim detektivom) ale policia nakoniec vzdy mlela to svoje a tak po cca 3 kolieckach som toho nechal, pretoze to nemalo vyznam
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Pokec koutek

Příspěvek od OTIS »

Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Sem se u toho i zasmál. Zrovna jim tam jak na potvoru nejel žádné střelec, tak se ptali na dodržování rychlosti týpka s naloženým 125 Varaderem a natočili super akceleraci malýho GSa :lol:
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Ten motocyklista na Crossrunneru, co se tam tahne ve 40. sekunde za autama, je kolega z prace :)
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

3., 4. a 5. řada fotek odspodu:
https://2019.fotostelvio.com/find-your- ... ?nggpage=3

Jedna fotka 9€ :x
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

za tie prachy to nic spesl nie je. ziadna dynamika, ziadny panning (ono vlastne v tych ostrych vracackach to bude vzdy moc staticke). To ta lepsie cvakne kamos ktoreho posles dopredu :-D. To video co si robil je daleko zaujimavejsie. Tie prachy za fotky si odloz na veselku :-)
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Pokec koutek

Příspěvek od nevo7 »

Super návod na konci reportáže o nehode na Buchlove, kam si ísť zajazdiť. Dosť toho nepoznám z obyvačky. Na Krkonoše by som na pár dni vybehol tento rok.
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Pokec koutek

Příspěvek od nevo7 »

Chalani poradí niekto? Aká je najlepšia karta do akčnej kamery pre FHD 120szs a 4K?
Skúsil som Kingston UHS-I U3 100/80MB a šedý obraz /len tak 30szs zvládala/. Vymenil som za Samsung UHS-I U3 100/60 - chvália ju a šedý obraz taktiež /ale už zvláda 60szs pri FHD, 2,7K trhá a 4K šedý obraz/.
Alebo, že by bola chyba v prenose usb-b káblom? Pri vložení karty do PC to isté. Alebo na presun potrebujem HDMI kábel a karta je dobrá? Alebo treba nejakú kartu čo dá 200R/100W MB minimálne?

O 2,5 hodiny neskôr. Tak som zistil, že na kompresii H264 4K trošku seká, FHD 120szs seká /čiže tie karty sú robené pre mobily, ale nie pre akčné kamery/. Na kompresii H265 sa to nedá pozerať v ničom /len tak 30szs/ - a na to som si tu kameru nekupoval, to by som sa vrátil 10 rokov späť. Idem pozrieť kartu poriadnu kartu, čo sa zápis bude blížiť 100MB.
Odpovědět