Pokec koutek

Volná diskuze o všem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

tu cappu rozhodne nebrat. mizerne usite, nevyladene vetranie a oterovy material je PP
mimo
Příspěvky: 239
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od mimo »

Kamarádi, tak přišlo vyjádření z Rakouska : překročení povolene rychlosti o 22 km/h 80 Eček pokuta nebo 1 den a 13 hodin vezení- uvažoval jsem o jedné menší dovolené.
První dotaz: neposlali žadnou fotku nemam se na to vykašlat? respektive podat rozpor.
druhy dotaz jam mám poslat 80 eček když mám učet v korunach?
děkuji za odpovědi , případnou finanční pomoc :lol: :lol:
Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 601
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: Pokec koutek

Příspěvek od javim »

Mimo, zeptej se radši , zda tam můžeš přijet do vězení po vlastní ose a vzít si svoje trenky. Kdybys byl novinář, tak můžeš nabídnout zaměstnavateli reportáž z rakouského vězení, ušetřit 80 éček a ještě pár éček inkasovat od zaměstnavatele za zahraniční cesťák ...
Škoda, že nejsi novinář ... nebo jo? :)
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Michal »

Já by jsem se přimluvil za 13 let vězení, bo je to recidivista.
Na druhou stranu i dobrý kamarád, tedy přispívám nemalou částkou ve výši 1€ předám na jarním srazu :lol:
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Pokec koutek

Příspěvek od KaBl58 »

mimo píše: stř 15. zář 2021 14:39:57 Kamarádi, tak přišlo vyjádření z Rakouska : překročení povolene rychlosti o 22 km/h 80 Eček pokuta nebo 1 den a 13 hodin vezení- uvažoval jsem o jedné menší dovolené.
První dotaz: neposlali žadnou fotku nemam se na to vykašlat? respektive podat rozpor.
druhy dotaz jam mám poslat 80 eček když mám učet v korunach?
děkuji za odpovědi , případnou finanční pomoc :lol: :lol:
Do kdy to máš zaplatit? Neslyšel jsem, že bys na srazu 💤chrápal, tak bych to eventuálně mohl poslat z mého Německého účtu a ty bys poslal na můj účet přepočet, co mi dávají Vietnamští směnárníci🙏. Jů to bude🚀.
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 456
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Václav-mahomaho »

mimo píše: stř 15. zář 2021 14:39:57 Kamarádi, tak přišlo vyjádření z Rakouska : překročení povolene rychlosti o 22 km/h 80 Eček pokuta nebo 1 den a 13 hodin vezení- uvažoval jsem o jedné menší dovolené.
První dotaz: neposlali žadnou fotku nemam se na to vykašlat? respektive podat rozpor.
druhy dotaz jam mám poslat 80 eček když mám učet v korunach?
děkuji za odpovědi , případnou finanční pomoc :lol: :lol:
Ber to vězení a na jarním můžeš udělat pěknou přednášku. Apropo spíš by mě zajímalo co se stane když podáš informaci že nevíš kdo řídil tvoji motorku. Jestli i tak platíš nebo co se pak děje. A nebo jestli by dali pokoj kdyby jsi informoval že jsi moto půjčil kamarádu Vladimíru Putinovi, Rudé Náměstí, Moskva atd.. že ten blb asi neví kolik je omezená rychlost v Rakousku. Měšťáci v Praze to většinou odložili. I když to se jednalo o špatné parkování...
Život je cesta, čím dál tím líp.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Uz zacaly chodit pozdravy z patecni cesty na sraz. Majitele a priznivci Yamahy XJ jsou proste asi pirati silnic, no.
mimo
Příspěvky: 239
Registrován: pát 17. lis 2017 20:51:19
Kraj: Liberecký
Obec: Nová Ves
Motorka: kouzelná
Rok výroby: 1997
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od mimo »

Přesně takových to odpovědí jsem se bál . Příště až budu zas mít nějaký dotaz obrátím se určitě na vás - dobráci.
Jávím- pobavila mě představa že před rakouskou šatlavou zaparkuji motorku a s pyžamem a kartáček a nastoupím. Mezitím příjde další překročení rychlosti a já tam zustanu do jarního srazu.
Koudy: ty už taky?
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Mexican »

mimo: posli to SEPA platbou z bankovnictva, u nornalnych bank je to zadara

ja tiez s malou dusickou pocitam, co prinesu presuny Talianskom a Sardiniou mimo dialnic. sice clovek usetri za myto, ide scenicky ale radarov maju fakt dost. Asi az moc. A furt cakam na prelet cca 70 autom cez jednu obec za Hranicami u Moravy asi dva mesiace dozadu. o siedmej rano, nula ludi, obec dlha asi 200m.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Pokec koutek

Příspěvek od Koudy01 »

Mexican>To už nic nedojde. Dva měsíce je dlouhá doba. Jak jde úřadům o tahání peněz z prostého lidu, jsou rychlejší než blesk. V pátek změřili a ve středu to měl kamoš doma. Nedávno mě změřil stacionární radar v autě na výjezdu z dědiny :evil: a v místě, kde jezdím dvakrát denně a moc dobře o něm vím. Ale jednou se člověk zamyslí a je to. A taky to bylo do týdne.

mimo> Já ne. Teda ještě nevím. Uvidím, až dojedu domů. Oldovi, kterej jel za mnou. Tak třeba jsem já jel spořádaně a on jen dotahoval.
Odpovědět