Prodloužení technické

Volná diskuze o všem.
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 456
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od Václav-mahomaho »

mahomaho píše: pát 07. pro 2018 16:11:04
kozoroh1 píše: ned 02. pro 2018 16:27:43 Je mě jasné že to tvůj názor nezmění a neni to ani záměr, ale ta bíla je nejhezčí.
Je pravda, že čím dál víc kolem ní chodím, tak se mi ta bílá líbí čím dál víc. Ale oranžová nemá chybu. Teď je to tak 50/50, ale zprvu jsem byl rozhodnutý o změně barvy. :roll:
[/quote]

Tak nech tu bílou a peníze co máš pro lakovnu, dej mě a já ti za to zazpívám pěknou písničku a polovinu peněz věnuji tvým jménem do fondu pro veterány státní správy.
Život je cesta, čím dál tím líp.
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od kozoroh1 »

[/quote]

Tak nech tu bílou a peníze co máš pro lakovnu, dej mě a já ti za to zazpívám pěknou písničku a polovinu peněz věnuji tvým jménem do fondu pro veterány státní správy.
[/quote]

Maho jistě bych tvůj zpěv ocenil. :shock: A ač budou mé slechy ošizeny o pro ně jistě gurmánský zážitek největšího kalibru. :ugeek: Tak musím říct, že barva už je objednaná. SUZUKI YUK METALLIC FOX ORANGE ORIGINAL. Třívrstvá, lakýrníky trochu překvapilo, že má černý základ. Prostě motorka se musí líbit. A mě ta barva ohromila. A tak o co byla bílá levnější to půjde do barvy. Nula od nuly pojde, ale myslím, že to byl dobrý kup.
Trochu mi to připomíná mladá léta, kdy od čtrnácti co jsem měl Mustanga, jsem mu každou zimu dal nový lak. :D
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od Koudy01 »

Mazec je, ze je na prodej asi 150 stromku. Takze vyber nejake je. A ty si vyberes tak, ze musis prelakovat :-) Cimz si trochu zavaris pri prodeji. Ale treba ti zustane tak dlouho, ze te to nemusi trapit :-)
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od kozoroh1 »

Koudy01 píše: ned 09. pro 2018 20:48:50 Mazec je, ze je na prodej asi 150 stromku. Takze vyber nejake je. A ty si vyberes tak, ze musis prelakovat :-) Cimz si trochu zavaris pri prodeji. Ale treba ti zustane tak dlouho, ze te to nemusi trapit :-)
Jo to je mazec. Nad koupí Stromku jsem nikdy neuvažoval. Hledal jsem původně pěknou TDM, která by mě oslovila. Jezdil jsem po moto salonech a hledal. Stromků jak píšeš tam bylo habakuk. A nic moc. Ale v Rabštejnské Lhotě měli zrovna venku tuhle lišku. No a byla to láska na první pohled. :D :roll: Pak už jsem začal hledat jen DL 650 Fox. Kdybych netrefil ten den na Lišáka tak bych měl dnes v garáži Tigera tady od týpka ze Dvora. Ten se mi túze líbil. Jak jsi psal to je fakt motorka s gulema. Možná na mě až s moc velkýma. :D TDM dle mého gusta jsem prostě nenašel. Tahle bílá byl kup vybavené za cenu totálně holé. Bílá je hezká, ale není tak mazlivá jako liška.
Je to pět malých kousků plastu, za deset let až to budu prodávat, tak na vrakáči koupím ty plasty za pár kaček v bílé a dám je budoucímu majiteli jako dárek. Na e-bay prodával nějaký Španěl celou sadu stříklou do lišky za 6 tis. Už je prodaná, kolik to bude stát za deset let. Stromků je fakt mnoho.
Ale třeba už ho nikdy neprodám.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od Mexican »

sorry za OT, ale nebolo by to lepsie polepit? vydrzi to slho a v pripade predaja sa to da znovu dat do povodneho stavu
Ivan1
Příspěvky: 9
Registrován: stř 10. led 2018 19:11:50
Kraj: Ústecký
Obec: Ústí nad Labem
Motorka: xj900
Rok výroby: 1995

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od Ivan1 »

8.12.t.r. jsem si nechal na magistrátě v Mostě prodloužit technickou. Usměvaví a ochotní úředníci, všechno bez nejmenších problémů.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od OTIS »

Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od Mexican »

dnes som bol v Brne, pretoze koniec TK sa aj zene aj mne blizila (03/2019). Zobral som si doklady (velkyTP/malyTP/znacku) a vyrazil som do velkomesta

zacal som mojou, meskal som a prepadl mi listok. Vyplnil som ziadost (za kazdu moto) a plnu moc za zenu (natvrdo som podpisal tam, zena o tom vie)
Trafil som babu na prepazke c1 po asi 10 minutach cakania. Ked si vypocula po com som prisiel, urobila extremne hlasite "pff"a zacala - to si ako nemozem ist urobit TK rovno a ze ona ma kvoli nejakemu blbemu lajstr (presne slova) z ministerstva pracu navyse. Odvedil som jej pokojne ze ja respektujem zakon a ona ako uradnik platena z dani by si taketo osobne preferencie a nazory mohla odposit. Toz cele sa to nasledne nieslo v napatom rezime (asi 15 minut), odmietla samo urobit druhu motorku (zeninu), ze si mam vytiahnut cislo. Furt mi hovorila ze nechape ako sa mi sem chce trmacat a "brat cas ludom, ktori tam pridu s dolezitymi vecami" - to som nekomentoval, hodila mi doslova doklady a znacku nazpat. Tak som si siel vytiahnut ine cisloa modlil som sa aby som tu jezibabu nedostal znovu - dostal som jej kolegynu, sediacu oproti (prepazka 16), slecna mila, usmievava a mala to za 10 minut. Bez akychkolvek reci

obe moto teda hotove presne za 55 minut (parkovne 10kc, cajk), usetrene minimalne 2x 2 hodiny a 2x 550kc, predlzene do 03/21. Som rad ze na urad uz nemusim :-)
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od Koudy01 »

Blbka dulezita. Za takovou pracu by mela byt rada. Prepise jedno datum, da razitko a nemusi u toho premyslet ani byt extra pozorna.
Kamos byl v pondeli ve Vyskove. Kdyz se pani zeptal, jestli si ma znamku seskrabat sam, tak pani:"Neee, jen to ne. To byste mel skaredy. My vam to udelame pekne a poradne." Za 3 minuty i s cekanim (nikdo tam nebyl) mel hotovo a jeste s babou stihli probrat proc to nekde jde a nekde ne.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od OTIS »

Byl sem v Brně objednaný, ale pak u přepážky čekal tak 30 min. Za tou úřednicí totiž došla kolegyně z vedlejší přepážky a žádala radu. No a když to vyřešily, tak zase přišla baba z další přepážky pro radu. Snad bych čekal, že jako prvního odbaví mě a pak se bude věnovat ostatním... :|
Odpovědět