Prodloužení technické

Volná diskuze o všem.
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 273
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600
Rok výroby: 1998

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od xy »

Mexican:...pokud ten zákon opravdu platí, tak jsi neušetřil nic, platnost technické kontroly je prodloužena automaticky, známka neznámka, takže jsi naopak utratil za parkovné, čaj(?) a nervy ;) ... Já na úřad zatím nevyrazil, nejspíš z lenosti, taky mě odrazují informace jak to někde dělají, jinde ne.

...ohledně tématu - nikde jsem se nedočetl, jestli se prodlužuje platnost všech technických, konkrétně propadlá na podzim 2017 platí do podzimu 2019?
...kam nevidím, tam neletím...
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od OTIS »

Ušetřil, protože jezdí za hranice a tam by z toho mohl mět velké problémy...
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od Mexican »

xy: tiz skusim to popisat.
na urad som siel cestou do prace. naklady skutocne tych 10kc za parkovanie, caj som si dal doma. stravil som tam hodinu

na TK by som musel koncom Brezna s oboma moto. vzhladom, ze sa chystame do zahranicia a ja na Balkan, tak by som TK musel nexhat robit teraz. ano, platila by 4 roky. lenze uprimne neviem ci jedna z moto nepojde tento alebo buduci rok do sveta (dost mozne). na TK by som teraz stravil minomalne hodinu, dalsi cas cestou tam/nazpat a solil by som prachy ktore teraz vyuzijem lepsie
Zdenda
Příspěvky: 134
Registrován: stř 22. lis 2017 17:02:32
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 1999

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od Zdenda »

Tak uz mam taky prodlouzeno! Byl sem v Brne. Bez objednani (uz bylo plno) a vubec sem necekal. Celkovy zdrzeni na urade max 10 minut. Pani uplne v pohode zadny blby kecani. Proste rekla co potrebuje, dala razitko, vymenila nalepku a bylo. 8-)
karlos082
Příspěvky: 62
Registrován: úte 26. pro 2017 21:48:31
Kraj: Jihomoravský
Obec: Tvarožná Lhota
Motorka: Yamaha XJ 900
Rok výroby: 1997

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od karlos082 »

Taky prodlouženo a dokonce mi vrátili na úřadu SPZ z depozitu na základě toho prodloužení (v listopadu 2018 propadla STK)
Odpovědět