Prodloužení technické

Volná diskuze o všem.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od OTIS »

Je zajímavé, že většina u nás nechává všechny úřední úkony na poslední chvílu a v tomto případě je to naopak. Snad se to uklidní a budou to dělat bez problémů všude. Středočeský kraj a hlavně ta Praha... no jezdím tam dost často, tak vím co je to tam za matrijál :?
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od Jurapee »

Ahoj,
STK prodloužena v Berouně na XJ i na další motorku. Prodlužují jen aktuálně platné.
Paní za okýnkem mi ale nejdřív vrátila SPZetku, aby si původní známku seškrabal sám. Na dotaz, zda mi půjčí nějaké škrabátko jsem dostal zamítavou odpověď. A ted to u okýnka seškrabej. No zkusil jsem propisku a naštěstí to zafungovalo. Uf.
Jura
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od Mexican »

Jurapee píše: stř 28. lis 2018 10:26:58
Paní za okýnkem mi ale nejdřív vrátila SPZetku, aby si původní známku seškrabal sám. Na dotaz, zda mi půjčí nějaké škrabátko jsem dostal zamítavou odpověď.
asi nemala v kabelke prirucny fen :-D
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od kozoroh1 »

Tak pánové, ledy se hnuly. Ve Dvoře mi paní prodloužila 5.11. propadlou technickou na mého nového Stromka. A na XJ mi to prodloužila taky. Nic jsem neseškrabával. Vyštípla dirky, přelepila je kousíčkem bílého z kraje aršíku a nalepila na původní známku. Prodlužují to od minulého týdne, tak jsem tam hned letěl než si to zase rozmyslí. :D :ugeek:
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Jurapee
Příspěvky: 425
Registrován: ned 17. pro 2017 17:54:07
Kraj: Středočeský
Obec: Kublov
Motorka: XJ600
Rok výroby: 1998

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od Jurapee »

kozoroh1 píše: stř 28. lis 2018 17:48:56 Tak pánové, ledy se hnuly. Ve Dvoře mi paní prodloužila 5.11. propadlou technickou na mého nového Stromka. A na XJ mi to prodloužila taky. Nic jsem neseškrabával. Vyštípla dirky, přelepila je kousíčkem bílého z kraje aršíku a nalepila na původní známku. Prodlužují to od minulého týdne, tak jsem tam hned letěl než si to zase rozmyslí. :D :ugeek:
Ahoj, to ti pošlu doklady, SPZ a plnou moc a uděláš mi to na ty mé prolé stroje :D :D :D za nějakou lahvinku, že?
Jura
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od kozoroh1 »

Jurapee píše: stř 28. lis 2018 19:29:08
kozoroh1 píše: stř 28. lis 2018 17:48:56 Tak pánové, ledy se hnuly. Ve Dvoře mi paní prodloužila 5.11. propadlou technickou na mého nového Stromka. A na XJ mi to prodloužila taky. Nic jsem neseškrabával. Vyštípla dirky, přelepila je kousíčkem bílého z kraje aršíku a nalepila na původní známku. Prodlužují to od minulého týdne, tak jsem tam hned letěl než si to zase rozmyslí. :D :ugeek:
Ahoj, to ti pošlu doklady, SPZ a plnou moc a uděláš mi to na ty mé prolé stroje :D :D :D za nějakou lahvinku, že?
Jura
Jestli to nemáš půl roku propadlé, tak ti tam klidně zajdu. Za lahvinku samozřejmě :lol: , ale ta by nebyla za samotný úkon, ale za ten čas. Byl jsem tam nadvakrát a pokaždé čekal hodinu a půl. :roll: Holky se tam zrovna nepřetrhnou. A těch lidí. :D
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od Koudy01 »

kozoroh> Gratuluju k technicke i ke stroji :-) Jen nas pravovernych XJckaru nejak ubyva, ach joooo :-( :lol: :lol:
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od kozoroh1 »

Koudy01 píše: stř 28. lis 2018 21:21:01 kozoroh> Gratuluju k technicke i ke stroji :-) Jen nas pravovernych XJckaru nejak ubyva, ach joooo :-( :lol: :lol:
Neubývá. I když asi nyní svou Báru pošlu do světa, tak se k nějaké XJ časem zase vrátím. Koupil jsem jí ve stavu, jak říká žena, abych se měl v zimě v čem hrabat. Možná by už teď byla rozebraná na díly. A já s ní toho nalítal fakt hafo. A většinou sám. Bez bázně. Je to motorka, kterou jsem schopen si opravit.
Teď sedím v garáži, koukám na Zúzu a není potřeba na ní sáhnout. Tak si říkám co budu v zimě dělat? A hlavně to neumim. Prostě jsem porušil vše co jsem léta praktikoval. Nikdy jsem nechtěl dvou vál a vodníka už vůbec ne. A hlavně to nemělo být nic jiného než Yamaha, nevím proč, ale je to tak. A teď koukám na Suzuki mazlíka a představa, že bych si měl koupit Suzuki tričko mi nějak nejde přez vousy. :D :D
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od Koudy01 »

Tak ja ti poradim, co delat. Na nove koupenym stroji vzdy vycistim brzdy (i zevnitr - pistky ven), vymenim vsechny kapaliny (olej, brzdovka, chladici, spojkova, olej v tlumicich,... proste vse, co na dane motorce je), vymenim svicky, udelam ventily a synchronizaci (ta na tvym rocniku Stromka uz bohuzel bez diagnostiky nejde) a vse promazu. Od pacek, pres stojany, loziska v kolech az po loziska a ulozeni kyvky. U toho rozdelavani a skladani vse ocistim od bordelu a prachu. Vzdy to je prace na nekolik sobot nebo odpoledni :-) Pak vim, ze je vse udelane a muzu s klidnym svedomim jezdit :-)

1.jpg
5.jpg
6.jpg
bartus
Příspěvky: 402
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení technické

Příspěvek od bartus »

kozoroh1 píše: stř 28. lis 2018 17:48:56 Tak pánové, ledy se hnuly. Ve Dvoře mi paní prodloužila 5.11. propadlou technickou na mého nového Stromka. A na XJ mi to prodloužila taky. Nic jsem neseškrabával. Vyštípla dirky, přelepila je kousíčkem bílého z kraje aršíku a nalepila na původní známku. Prodlužují to od minulého týdne, tak jsem tam hned letěl než si to zase rozmyslí. :D :ugeek:
Tak se pochlub a nahoď fotku stromka ;) já dnes vím, že jsem si XJ mohl nechat na lítačku do práce, za ty peníze co jsem ho prodal škoda, vzpomenu si vždy, když ty velké těžké potvory tahám z garáže :lol:
Odpovědět