Stolek na cesty

Uživatelský avatar
javim
Příspěvky: 601
Registrován: čtv 14. kvě 2020 10:23:07
Kraj: Zlínský
Obec: Lešná
Motorka: Yamaha XJ 600S
Rok výroby: 1996

Re: Stolek na cesty

Příspěvek od javim »

Tak prodejce to tvrdí, takže tomu věřím.
A jelikož už jsem ho několikrát zkoušel ... zatím nepochybuji ... a minimálně po dobu záruky asi ani nebudu :)
Jinak ta lavička nebyla volná, položili jsme si na ní tankvak s kavárnou a helmy :)
Ten starej paprika co má takovou mladou ...

Já bych si s dovolením také vzal ...
Uživatelský avatar
KaBl58
Příspěvky: 424
Registrován: ned 13. kvě 2018 19:41:33
Kraj: Plzeňský
Obec: Česká Kubice
Motorka: XJ600 S Diversion
Rok výroby: 1997

Re: Stolek na cesty

Příspěvek od KaBl58 »

Otázka je do jaké váhy a rozměrů je specifikace = člověk.

Nemyslím to zle, jenom trošku škodolibě. Na vlastní prdel jsem tohle křesílko ještě nezkoušel. Až se potkáme, zkusím.
Uživatelský avatar
Václav-mahomaho
Příspěvky: 456
Registrován: čtv 23. lis 2017 8:55:17
Kraj: Středočeský
Obec: Neveklov
Motorka: R1150R
Rok výroby: 2002

Re: Stolek na cesty

Příspěvek od Václav-mahomaho »

Já jsem ho koupil přes web ve 4camping, vyzkoušel a vrátil. Sestavení byl pro mě vopruz, trvalo to docela dlouho a vím že bych si to docela rozmýšlel ho vytahovat, ale těch výrobců je hodně, jiné funguje možná líp. Nicméně proti gustu. Stoleček mám alu a taky jsem zjistil že jen zabírá místo. Jezdil jsem s ním a nikdy ho nepoužil. Umím si ho představit při cestě na východ a spaní na divoko, kdy budu mít hodně času a zakempuji aspoň 2hodiny před západem slunce. Ale - na východě je ubytování často za hubičku a prostě nemá smysl jít do stanu, nebo prostě využiju světla, valím a zakempuji skoro za tmy. To pak už moc nemá cenu něco vytahovat. Nicméně jsem rád že ho mám. Některé věci mě 4 roky leží ve skříni než na ně dojde.
Život je cesta, čím dál tím líp.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Stolek na cesty

Příspěvek od OTIS »

Odpovědět