Rukavice

Odpovědět
Zdenda
Příspěvky: 134
Registrován: stř 22. lis 2017 17:02:32
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 1999

Re: Rukavice

Příspěvek od Zdenda »

No, abych to doplnil, tak ja mam ty klokani Poledniky a sice to nemam s cim porovnat, protoze to sou moje prvni rukavice, ale sou pohodlny. Kupoval sem je na veletrhu s tim ze se jim nejak nepovedla povrchova uprava te klokani kuze co je na dlani (ale na funkci to nema vliv :D). Takze jak je videt i na fotce tak se to osoupalo, ale to me nejak nevadi, spis mne vadi ze se ztencila kuza na palcich. Hned nekdy ze zacatku se me odparal suchej zip na utahovani. To mne znamej calounik presil a rovnou tam dal novej suchac a od te doby uplne v pohode (ten zip :D). No a ted me prave stve, jak uz bylo vyse psany, ze se "odloupavaji" ty chranice. Jo a rukavice staly 1000 Kc s tou slevou a mam je treti sezonu. Jak sou na tom ostatni typy Poledniku nevim, ale jestli si je chces kupovat, tak by asi stalo za to neco o nich pocist. 8-)
rukavice1.png
rukavice2.jpg
rukavice3.jpg
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Rukavice

Příspěvek od eMnatřetí »

Pozor na to. Napíšeš tu něco ve srandě a hnedle tu bude nekdo znechucený. Pohovoříme vlídně na srazu, ju? Zdendy si nevšimej. Mi radil, jak mám koupit ojetou eMZetu. Asik jedinec, co se vylíhl v zábradlí v kině.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Zdenda
Příspěvky: 134
Registrován: stř 22. lis 2017 17:02:32
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 1999

Re: Rukavice

Příspěvek od Zdenda »

eMnatřetí píše: čtv 20. zář 2018 22:07:30 Pozor na to. Napíšeš tu něco ve srandě a hnedle tu bude nekdo znechucený. Pohovoříme vlídně na srazu, ju? Zdendy si nevšimej. Mi radil, jak mám koupit ojetou eMZetu. Asik jedinec, co se vylíhl v zábradlí v kině.
Nechapu. A asi ani nechcu. :) Nikde sem nepsal co mas delat. Jenom sem napsal svuj nazor a zkusenost. ;)
A Vojta tu muze byt znechucenej maximalne z tve poznamky o bananech (a i to bylo urcite ve srande ;)). Jinak sem tu nic znechucujiciho nezaregistroval. 8-)
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2128
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Rukavice

Příspěvek od Koudy01 »

To (jako to stvoreni) nepochopis ani kdyby si chtel. Lepsi nereagovat, at si tu vypisuje jak chce. Za chvilu si tu bude psat jen eM s Havyrem (rozdvojene)...
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Rukavice

Příspěvek od eMnatřetí »

Nebyla tvoje máti náhodou Sibyla? Pozdravuj na Mostařu, kovaný iksjéčkáři.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Rukavice

Příspěvek od eMnatřetí »

to Zdenda. Jen pro osvěžení paměti
[urlhttp://www.yamaha-xj.cz/viewtopic.php?f=50&t=17&start=130][/url]
Vojto, promiň že ti tu plevelím.
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Rukavice

Příspěvek od eMnatřetí »

Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
VojtaMX
Příspěvky: 52
Registrován: ned 14. led 2018 18:13:42
Kraj: Praha
Obec: Praha 10
Motorka: XJ600S
Rok výroby: 1998

Re: Rukavice

Příspěvek od VojtaMX »

Zdenda píše: čtv 20. zář 2018 20:17:17 No, abych to doplnil, tak ja mam ty klokani Poledniky a sice to nemam s cim porovnat, protoze to sou moje prvni rukavice, ale sou pohodlny. Kupoval sem je na veletrhu s tim ze se jim nejak nepovedla povrchova uprava te klokani kuze co je na dlani (ale na funkci to nema vliv :D). Takze jak je videt i na fotce tak se to osoupalo, ale to me nejak nevadi, spis mne vadi ze se ztencila kuza na palcich. Hned nekdy ze zacatku se me odparal suchej zip na utahovani. To mne znamej calounik presil a rovnou tam dal novej suchac a od te doby uplne v pohode (ten zip :D). No a ted me prave stve, jak uz bylo vyse psany, ze se "odloupavaji" ty chranice. Jo a rukavice staly 1000 Kc s tou slevou a mam je treti sezonu. Jak sou na tom ostatni typy Poledniku nevim, ale jestli si je chces kupovat, tak by asi stalo za to neco o nich pocist. 8-)
Zdenda, díky za názor.
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Rukavice

Příspěvek od nevo7 »

Jedno je isté, už sa nerobia tak pekné dizajny nohavíc či rukavíc /aspoň zimných ako voľakedy/. Už to vyzerá, ako na stavbu pri miešačku.
Letné sa mi ľúbia tieto /ale skúsenosti nemám, ale budú ďalšie v poradí, niekto z Motohouse ich má tie RST/, majú diery, sú dosť opancierované.
http://rstmoto.cz/index.php?option=com_ ... gory_id=47
alebo kópia z Motozem: https://www.motozem.sk/rukavice-na-moto ... 50-cierne/
Lad22
Příspěvky: 44
Registrován: pát 20. dub 2018 17:53:10
Kraj: Plzeňský
Obec: Hůrky
Motorka: XJ600 S
Rok výroby: 1992

Re: Rukavice

Příspěvek od Lad22 »

Nejsem odborník na motorukavice, tak přidám jen osobní zkušenost. Koupil jsem na chladnější počasí nedavno Polednik model Frost a velká spokojenost. Neprofouknou, neprotečou, mají gelové "dlaně", takže i pohodlí na řidítkách. Stály pár stovek, tak jsem je otestoval s tím, že kdyžtak nebude škoda je vyhodit, ale vypadá to, že budou na delší dobu :)
Odpovědět