Objednávky z asijských eshopů

Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Náhradní díly na přilby HJC

Příspěvek od Kodl »

U nás dokonce pošta umí časoprostorovej tunel. Podle aplikace na netu jsem nebyl zastižen, i když sem seděl doma. Ve schránce nic. Zvonek funguje. Tak jsem si po 17-té hodině balíček vyzvedl na poště. Druhej den v poledne najednou ve schránce oznámení o uložení zásilky z předešlýho dne. To by asi nerozlouskl ani Albert Ainštajn :lol:
Na Ali jsem si v poslední době všiml, že u hodně položek zmizel free shiping a u dalších se dopravný z 0.5USD a podobně změnilo na 2.5USD a víc. Třeba powerbanka bez baterek (dám si svoje, ne čínský fake) stála minulej měsíc 78Kč a doprava 12Kč, známýmu se zalíbila, tak mi ji stopil, a další je sice za 78Kč, ale doprava za 56Kč, což mi dost zkazilo radost, a ani u ostatních prodejců to není jinak...
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Náhradní díly na přilby HJC

Příspěvek od Koudy01 »

Teď jsem z Aliexpresu objednával 4 trička. Tři dorazily poštou snad to týdne. A jedno poslali přes zásilkovnu. To bylo do 10 dnů. Sem čuměl jak puk.
bartus
Příspěvky: 402
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: Objednávky z asijských eshopů

Příspěvek od bartus »

Jsem ted mesic v Koreji, kdyby zas nekdo nutne potreboval dily na HJC :D, ale nerucim za stav po transportu, v kufru budu mit kupu kramu a lahve s mistnim alkoholem :mrgreen:
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Objednávky z asijských eshopů

Příspěvek od Mexican »

posledny mesiac som objednaval asi 10 veci z Ebay (rozne blbosti typu USB kable, nabijacky, xiaomi powerbanku, kryt tazneho na auto, atd) a zatial mi doslo 8 veci, pocitam ze ten zvysok dojde do konca buduceho tyzdna. najdrahsia bola powerbanka za cca 600kc
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Objednávky z asijských eshopů

Příspěvek od nevo7 »

Tento rok som objednával jednu vec /alkoholtester/. Prvý neprišiel, tak som žiadal vrátenie peňazí, potom objednal od iného a asi 7 týždňov to išlo. Bežne to bolo 3-4 týždne, neviem čo sa stalo.

Iste /ako dávali aj v telke/ to colnica môže zastaviť /že kópia/, vyhodia to a ty sa to nedozvieš a nikdy nič nepríde. Asi sa v tomto tie služby sprístňujú a tým zhoršujú pre nás.
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Objednávky z asijských eshopů

Příspěvek od OTIS »

Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Objednávky z asijských eshopů

Příspěvek od kozoroh1 »

Tak to musím pošťáky pochválit. V bytě si dali tu práci, vyšlápli do patra a nechali to na botníku před dveřmi, nezvonili. U baráku, když se to nevejde do schránky, tak zvoní a když není nikdo doma přinesou to druhý den. A to když jsem objednával bižuterii na ryby, tak to bylo balíčků. To si museli zanadávat. :D A já proč mě tak svinsky pálila žáha. :lol: :lol: :lol:
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Michal
Příspěvky: 409
Registrován: čtv 23. lis 2017 13:39:58
Kraj: Jihočeský
Obec: Radenín
Motorka: Honda ATAS
Rok výroby: 2020

Re: Objednávky z asijských eshopů

Příspěvek od Michal »

Naše doručovatelky taky zaslouží pochvalu, dávaj mi to na stůl na terase, taky to najdu za pár dní, bo tam moc v zimně nelezu.
Ale je k smíchu jejich : ¨bude refundováno¨, ještě nevrátili ani cent :(
nevo7
Příspěvky: 227
Registrován: úte 21. lis 2017 10:53:24
Kraj: Trenčiansky
Obec: Nová Dubnica
Motorka: XJ600S S.T.
Rok výroby: 1995

Re: Objednávky z asijských eshopů

Příspěvek od nevo7 »

Vďaka za pripomenutie, idem si niečo objednať.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Objednávky z asijských eshopů

Příspěvek od Mexican »

tak ma dneska odchytila kombinacia colnica a posta 120 00. Objednaval som ramcek autoradia za cca 40 USD z cajny (alik) a neslo to poslat inak. Vtipne je ze androd autoradio za 90 USD preslo hladko a PPL to doviezla az k dveram. Tak som dneska rano scanoval a dopisoval asi 6 veci, no je to celkom elaborat. Kedysi som to riesil asi 5 rokov dozadu ked som objednaval brzdove kotuce z US. Som zvedavy, kedy to borci sprocesuju dufam ze sa to nepotiahne mesiac :?
Odpovědět