Držáky na navigace/mobily

DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Držáky na navigace/mobily

Příspěvek od DuroM65 »

Ked to nejde ukradnut.... TAK TO ASPON ZOJEB....EM... ergo rozbiju to co im ukradnut neslo...

Tot skusenosti od nas z VYCHODU...

Takze beriem si mobil zo sebou... a vtedy viem ze zlodeja co si dal tu pracu a vycihol si ma zbytocne nenastvem aby mi ho nakoniec aspon rozbil.

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Držáky na navigace/mobily

Příspěvek od Koudy01 »

A nezapoměli soudruzi zamknout i samotný držák k řidítkům ??
A riditka k motorce a motorku k zemi a Zem ke Slunicku a Slunicko k .... to mas klicek od motorky, klicek od zamku rizeni, klicek od kufru (az 3x), klicek od zamykaciho retezu, klicek od kotoucaku, klicek od drzaku telefonu, klicek od kotvy v garazi,...slusne svazek na vec, co ma jen dve kola a motor :D
Uživatelský avatar
kozoroh1
Příspěvky: 767
Registrován: pát 17. lis 2017 21:05:34
Kraj: Královehradecký
Obec: Dvůr Králové nad Labem
Motorka: XJ 650 T
Rok výroby: 1982

Re: Držáky na navigace/mobily

Příspěvek od kozoroh1 »

Koudy01 píše: pon 19. bře 2018 16:52:09
A nezapoměli soudruzi zamknout i samotný držák k řidítkům ??
A riditka k motorce a motorku k zemi a Zem ke Slunicku a Slunicko k .... to mas klicek od motorky, klicek od zamku rizeni, klicek od kufru (az 3x), klicek od zamykaciho retezu, klicek od kotoucaku, klicek od drzaku telefonu, klicek od kotvy v garazi,...slusne svazek na vec, co ma jen dve kola a motor :D
Úplně přesně to samé mě napadlo, když jsem to psal. Ale řidítka ti u pumpy asi nikdo neodšroubuje. Jenže ta křídlovka pod tím držákem bude asi na 10 vteřin. Každopádně držák je dobrá věc ať je jakýkoliv.
Jednou stopou, ale nesmí být vidět za mnou. To je lepší sedět na rybách, neboť čas strávený na rybách se do života nepočítá.
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Držáky na navigace/mobily

Příspěvek od Mexican »

Tak mam jednu novinku - za celkom srandovnu cenu (220kc)z Alika som si objednal hlinikovy drziak mobilu / navi. Chcel som s umiestnenim pod zrkadlo.

Namontovane, otestovane - nevrze, mobil to drzi pekne - mobil je pevny a nevibruje. Zatial spokojnost, dam vediet po par tisicoch km.
Přílohy
DSC08800.JPG
DSC08797.JPG
DSC08796.JPG
bartus
Příspěvky: 402
Registrován: čtv 26. črc 2018 19:05:56
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Petřvald
Motorka: BMW R1150GSA,DL1000Vstrom
Rok výroby: 2000
Kontaktovat uživatele:

Re: Držáky na navigace/mobily

Příspěvek od bartus »

Hodne stesti, az ti odejde stabilizace, bez odpruzeni ten mobil odrovnas ;) proc myslis, ze se vyrabeji odpruzene drzaky, kor kdyz si stezujes na kvalitu cest tam u vas.
Uživatelský avatar
Koudy01
Příspěvky: 2124
Registrován: čtv 09. lis 2017 7:24:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XTZ690
Rok výroby: 2021

Re: Držáky na navigace/mobily

Příspěvek od Koudy01 »

Hezký :-)

Já koupil za nějakých 1300 v akci takový to Xko od Ram Mounts - TOTO
Na 3D tiskárně jsem si vytiskl krátký rameno a kuličky na všechny motorky i do auta a teď mám za 1300 univerzální držák, které během minutky bez nářadí přešroubuju na jakej povoz chcu 8-)
Uživatelský avatar
Mexican
Příspěvky: 841
Registrován: pon 20. lis 2017 13:43:46
Kraj: Jihomoravský
Obec: Strelice
Motorka: XJ600s
Rok výroby: 2001
Kontaktovat uživatele:

Re: Držáky na navigace/mobily

Příspěvek od Mexican »

@ Bartus: tam v nasom okoli, kde je to fakt na cenduro ba az enduro navi nepotrebujem :-) Mobil mam relativne stary Xiaomi Redmi 4X a v povodnom plastovom drziaku vydrzal vsetko co potreboval

Ak by som mal mobil za 10+ tycek, asi by som to riesil. Takto nie. Uvidim ako to bude fungovat. Ked tak tam stale mozem vlozit par gumovych podloziek. Riaditka mam ale celkom tazke a nemam pocit, zeby vibrovali. Tak snad ;-)
Zdenda
Příspěvky: 134
Registrován: stř 22. lis 2017 17:02:32
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno-venkov
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 1999

Re: Držáky na navigace/mobily

Příspěvek od Zdenda »

Mexican píše: pon 04. kvě 2020 13:00:19 Chcel som s umiestnenim pod zrkadlo.
A nejaky jiny vibrace (vetsi/mensi) u zrcatka pozorujes?
Uživatelský avatar
OTIS
Příspěvky: 978
Registrován: úte 07. lis 2017 18:16:10
Kraj: Jihomoravský
Obec: Brno
Motorka: XJ 600N
Rok výroby: 2001

Re: Držáky na navigace/mobily

Příspěvek od OTIS »

Koudy01 píše: pon 04. kvě 2020 13:36:10 Hezký :-)

Já koupil za nějakých 1300 v akci takový to Xko od Ram Mounts - TOTO
Docela bohatý výběr alternativ https://www.m-style.cz/cs/drzaky-mobilu
Kodl
Příspěvky: 520
Registrován: sob 18. lis 2017 18:46:21
Kraj: Jihomoravský
Obec: Boskovice
Motorka: XJR1200
Rok výroby: 1997

Re: Držáky na navigace/mobily

Příspěvek od Kodl »

S držákem souvisí i USB kabel... potřeboval bych nějakej hardcorovej káblík s micro usb, kterej by se mnou vydržel aspoň jednu sezónu. Už mě nebaví je pořád měnit, a někde na cestě zjistit, že dobíjení funguje jenom v nějaké poloze. Máte někdo tip na solidní, ale zaplatitelnej výrobek? Měl by mít min. 1.5m, protože nabíječku v zásuvce mám pod sedlem, takže drát vede po nádrži až na řídítka.
Odpovědět