Jaké pneu

karlos082
Příspěvky: 62
Registrován: úte 26. pro 2017 21:48:31
Kraj: Jihomoravský
Obec: Tvarožná Lhota
Motorka: Yamaha XJ 900
Rok výroby: 1997

Re: Jaké pneu

Příspěvek od karlos082 »

Díky za rady. Su celkem v pohodě jen nemůžu na koleno, zápěstí a rameno ale to se uzdraví a pak ji budu dávat pomalu dohromady.
Uživatelský avatar
eMnatřetí
Příspěvky: 621
Registrován: pát 17. lis 2017 18:18:19
Kraj: Moravskoslezký
Obec: Hlučín
Motorka: Yamaha Xj 900
Rok výroby: 2000

Re: Jaké pneu

Příspěvek od eMnatřetí »

DuroM65 píše: pát 27. črc 2018 11:20:00
Tieto GTckove Angeli vydrzali poctivych 14000... len obuval som ich pred tvojim zrazom a uz su prec... ani snad dve sezony a 14000 a gumy na vyhodenie... Ako to mam vysvetlit mamicke ze zasa pojde 200Evri do Baculky... Najskor makas na rodinu a deti a ked uz su deti samostatne az na poslednu tak zasa makas na milenky v garazi.

DuroM

Tak je to spravne a tak to ma byt. Si predstav, ze bys to, co vrazis do milenek v garazi prochlastal. Za rok je z tebe troska :)
Svou cestou. Má to zmysel........ přece mě v tom nenecháte
Uživatelský avatar
xy
Příspěvky: 273
Registrován: pát 17. lis 2017 16:09:48
Kraj: Středočeský
Obec: Ouběnice, Hojšín
Motorka: fzs 600
Rok výroby: 1998

Re: Jaké pneu

Příspěvek od xy »

Duro:...mně žádná pneu nikdy tolik nevydržela, kdysi něco 12000, ale to už bylo na plátno
...a jak vysvětlit výdaje za koníčka? Rozumný protějšek se neptá - a pokud náhodou ano, tak dělat mrtvého brouka, nechlubit se, mlžit...zatloukat, zatloukat, zatloukat :D
...kam nevidím, tam neletím...
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Jaké pneu

Příspěvek od DuroM65 »

xy píše: pát 27. črc 2018 21:45:44 Duro:...mně žádná pneu nikdy tolik nevydržela, kdysi něco 12000, ale to už bylo na plátno
...a jak vysvětlit výdaje za koníčka? Rozumný protějšek se neptá - a pokud náhodou ano, tak dělat mrtvého brouka, nechlubit se, mlžit...zatloukat, zatloukat, zatloukat :D
Tak som to ratal a ratal... a potom som to este 3x preratal a dvakrat skontroloval... NIE 14t ale len 10t...

Som sklamany... ALE TESIM SA NA NOVE MICHELINKY... uz su na ceste

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
Uživatelský avatar
felika
Příspěvky: 112
Registrován: ned 12. lis 2017 16:54:13
Kraj: Banskobystrický
Obec: Dudince
Motorka: XJ 900 S
Rok výroby: 2002

Re: Jaké pneu

Příspěvek od felika »

Ja deriem len Michelin Pilot Activ, mám tam už piatu sadu, v priemere mi vydržia okolo 19 tis. (od 17, čo bolo minimum do 21) a nie až do samého plátna, ale viac-menej predpisovo. Takéto som mal aj na predošlej šesťke, tam tiež bol taký nájazd. A deriem na nich aj boky, ako sa patrí, nie dorovna ako na plechovke :)
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Jaké pneu

Příspěvek od DuroM65 »

felika píše: pon 30. črc 2018 13:20:41 Ja deriem len Michelin Pilot Activ, mám tam už piatu sadu, v priemere mi vydržia okolo 19 tis. (od 17, čo bolo minimum do 21) a nie až do samého plátna, ale viac-menej predpisovo. Takéto som mal aj na predošlej šesťke, tam tiež bol taký nájazd. A deriem na nich aj boky, ako sa patrí, nie dorovna ako na plechovke :)
Tie Activky som mal obute ked som Baculku kupoval... Teraz cakam po Pirelkach na tie Michelinky Road 5...

Idem skusit co je to za "Novinka 2018"

A podla toho co pises a kedze poznam, ze viem ze masinku nesetris, tak asi nasledne skusim tie Active...

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
karlos082
Příspěvky: 62
Registrován: úte 26. pro 2017 21:48:31
Kraj: Jihomoravský
Obec: Tvarožná Lhota
Motorka: Yamaha XJ 900
Rok výroby: 1997

Re: Jaké pneu

Příspěvek od karlos082 »

DuroM65 píše: pát 27. črc 2018 10:47:18
karlos082 píše: čtv 26. črc 2018 20:08:41 Tak ruším téma jelikož sem měl nehodu.budu zahánět min lešení kompletní masku blatník atd 😥
Pokial pises tak je to v pohode, hlavne ze si Ty v pohode a komunikujes.

Plasty a nejake ocelove trubky sa zozenu... skus polske ALLEGRO opakujem sa sice stale dookola, ale tie potvory maju a zozenu vsetko a v takych cenach ako u nas v kovosrote...

Teraz napr. idem INOVOVAT auto a kapota a obidve dvere na pravej strane ma vyjdu na 200Evri v origo farbe... cize len vymena, za to u nas nie su ochotni vygytovat a dat tolko do plnica...

DuroM

P.S.: Na XJ 900 vtku som kupoval v Polsku spustu veci... dokonca posledne som tam kupil aj origo KRAUSER kufre za 150 Evri obidva velke 43 alebo 45 litrove. U nas jeden by stal viac.
Duro jak dlouho trvalo než ti to poslali z Allegro? Objednával jsem to před cca 10 dnů zpět a nic ještě nepřišlo. Objednávka v pohodě dalo mě to na dobírku a stále nic nejde 😥😥😥 díky za odpověď
DuroM65
Příspěvky: 324
Registrován: úte 21. lis 2017 11:15:57
Kraj: Prešovský
Obec: Poprad
Motorka: Yamaha XJ900S GT
Rok výroby: 1998

Re: Jaké pneu

Příspěvek od DuroM65 »

karlos082 píše: pát 17. srp 2018 15:13:31
DuroM65 píše: pát 27. črc 2018 10:47:18
karlos082 píše: čtv 26. črc 2018 20:08:41 Tak ruším téma jelikož sem měl nehodu.budu zahánět min lešení kompletní masku blatník atd 😥
Pokial pises tak je to v pohode, hlavne ze si Ty v pohode a komunikujes.

Plasty a nejake ocelove trubky sa zozenu... skus polske ALLEGRO opakujem sa sice stale dookola, ale tie potvory maju a zozenu vsetko a v takych cenach ako u nas v kovosrote...

Teraz napr. idem INOVOVAT auto a kapota a obidve dvere na pravej strane ma vyjdu na 200Evri v origo farbe... cize len vymena, za to u nas nie su ochotni vygytovat a dat tolko do plnica...

DuroM

P.S.: Na XJ 900 vtku som kupoval v Polsku spustu veci... dokonca posledne som tam kupil aj origo KRAUSER kufre za 150 Evri obidva velke 43 alebo 45 litrove. U nas jeden by stal viac.
Duro jak dlouho trvalo než ti to poslali z Allegro? Objednával jsem to před cca 10 dnů zpět a nic ještě nepřišlo. Objednávka v pohodě dalo mě to na dobírku a stále nic nejde 😥😥😥 díky za odpověď

Prepac ze som sa Ti neozval, ale akosik som bol mimo bo mam dodrbanu nohu a nemozem jazdit teda do vcera ... vcera som bol jazdit aj napriek sprostym poznamkam mojej polovicky...

Ale k tomu co sa pytas, ja si to vzdy vytelefonujem a dohodnem a az potom naklikam, objednam a zaplatim, resp. dohodnem dobierku... lebo niektori su taky, ze Ti to sice poslu, ale kurierom za 25Evri a po Polsku za 5Evri... a pri cene 5 alebo 10Evri za vec nie som ochotny im tolko dat... ale inaksie da sa povedat ze do 3 prac. dni az tyzdna mi to vzdy doslo. A ze som tam pomaly kupil pol motorky (Yamaha aj Suzuki)

DuroM
Aj ked ideme len styria, aj tak sa viem ztratit...(prosto individualista), nastastie vecer sa zasa najdem. "HEJ, ZVODY... nelestim aj tak ma zasa zleje moj mrak po Fantozzim
karlos082
Příspěvky: 62
Registrován: úte 26. pro 2017 21:48:31
Kraj: Jihomoravský
Obec: Tvarožná Lhota
Motorka: Yamaha XJ 900
Rok výroby: 1997

Re: Jaké pneu

Příspěvek od karlos082 »

Tak hlavně že je noha ok. No mám všechny e-maily že sem to koupil za také prachy atd a stále nic nepřišlo. Dopředu sem neplatil nic tak asi objednám znovu. Dík za radu
Odpovědět